Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke tabaksdoos, 18e eeuw 2453
Antieke tabaksdoos, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR
18e Eeuwse theekist 2452
18e Eeuwse theekist
Startprijs 200 EUR
Verkocht
19e Eeuwse bronzen wandblaker 2450
19e Eeuwse bronzen wandblaker

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antiek presenteertablet, 1920 2449
Antiek presenteertablet, 1920

Resultaat:

20 EUR

Engels tinnen theeservies, 1920 2448
Engels tinnen theeservies, 1920
Startprijs 60 EUR
Chinees vogelkooitje van bamboe 2447
Chinees vogelkooitje van bamboe
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Antiek scheepsstuurwiel 2446
Antiek scheepsstuurwiel

Resultaat:

110 EUR

Afrikaanse boot met figuren 2445
Afrikaanse boot met figuren
Startprijs 90 EUR
3x Messing lampen 2444
3x Messing lampen
Startprijs 50 EUR
Verkocht
2x Tafellampen 2443
2x Tafellampen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke Oosterse zweep, 1930 2442
Antieke Oosterse zweep, 1930

Resultaat:

40 EUR

2x Antieke spaarpotten, 1930 2441
2x Antieke spaarpotten, 1930
Startprijs 50 EUR
Empire-stijl tafellamp 2440
Empire-stijl tafellamp
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Oosterse waaier 2438
Oosterse waaier

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x Benen ruggenkrabbers 2437
2x Benen ruggenkrabbers

Resultaat:

45 EUR

Antieke dekseldoos, 1900 2436
Antieke dekseldoos, 1900
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Antieke dekseldoos, 1880 2435
Antieke dekseldoos, 1880

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Oude miniaturen met been 2434
2x Oude miniaturen met been

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot divers bronzen houders 2433
Lot divers bronzen houders

Resultaat:

40 EUR

Mini-camera Zeiss 2432
Mini-camera Zeiss
Startprijs 80 EUR
Antieke Foto Hall, Paris camera, 1910 2451
Antieke Foto Hall, Paris camera, 1910
Startprijs 40 EUR
Verkocht
3x Oude fotolijsten 2387
3x Oude fotolijsten

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Antieke fotolijst, 1890 2212
Antieke fotolijst, 1890

Resultaat:

75 EUR

8x Reclame schilden 2246
8x Reclame schilden
Startprijs 100 EUR