Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Houtgestoken vergulde wandconsole 2048
Houtgestoken vergulde wandconsole

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Oosters kistje met beslag 2100
Oosters kistje met beslag

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antieke majolica hangpetroleumlamp 2132
Antieke majolica hangpetroleumlamp

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antiek specerijen kastje 2320
Antiek specerijen kastje

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Grote messing hallamp 2109
Grote messing hallamp

Resultaat:

105 EUR

Verkocht
Antieke stereokijker met kaarten 2098
Antieke stereokijker met kaarten

Resultaat:

101 EUR

Verkocht
2x Antieke Chinese tinnen theebussen 2495
2x Antieke Chinese tinnen theebussen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3x Engelse Holophane lampen 2385
3x Engelse Holophane lampen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Goebel keramieken vaas 2237
Goebel keramieken vaas

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3x Oude violen in koffer 2217
3x Oude violen in koffer

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Engelse stickbarometer 2204
Engelse stickbarometer

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Oud/antiek Japans benen figuur 2192
Oud/antiek Japans benen figuur

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
4x Oud/antiek brons 2146
4x Oud/antiek brons

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
4x Antieke fotoalbums 2090
4x Antieke fotoalbums

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
18e Eeuwse penkandelaar 2080
18e Eeuwse penkandelaar

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Antieke Majolica sierkannen 2017
2x Antieke Majolica sierkannen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
4x Antieke missie-spaarpotten 2013
4x Antieke missie-spaarpotten

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Schrijfkistje+kabinetje 2099
Schrijfkistje+kabinetje

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Houtgestoken vergulde wandconsole 2334
Houtgestoken vergulde wandconsole

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
19e Eeuwse historisme houtkachel 2333
19e Eeuwse historisme houtkachel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Houtgestoken vergulde wandconsole 2050
Houtgestoken vergulde wandconsole

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Houtgestoken wandconsole met vogel 2049
Houtgestoken wandconsole met vogel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke viool + 2 strijkstokken 2496
Antieke viool + 2 strijkstokken

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Schwarzwalder muurconsole 2324
2x Schwarzwalder muurconsole

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antiek reclamebord Siemens 2285
Antiek reclamebord Siemens

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
5x Kinderschooltassen (blik) 2255
5x Kinderschooltassen (blik)

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Oude Heineken lichtreclame 2251
Oude Heineken lichtreclame

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Houtgestoken wandconsole 2335
Houtgestoken wandconsole

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Antieke bureauthermometer, 1900 2213
Antieke bureauthermometer, 1900

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
5x Oude flessen Vieux Calvados 2195
5x Oude flessen Vieux Calvados

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Messing bureaulamp 2238
Messing bureaulamp

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Antieke (water)bronplaat 2411
Antieke (water)bronplaat

Resultaat:

90 EUR

Naaikistje met geheime lade 2369
Naaikistje met geheime lade
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Emaille bord+reclame (karton) 2263
Emaille bord+reclame (karton)

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antieke historisme wijnschenkkan 2429
Antieke historisme wijnschenkkan

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antieke tafellamp met ice crack glas, 1910 2040
Antieke tafellamp met ice crack glas, 1910

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Lot oud koper/metaal 2155
Lot oud koper/metaal

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antieke gietijzeren haardplaat 2171
Antieke gietijzeren haardplaat

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Lot antieke kerstboom standaards 2153
Lot antieke kerstboom standaards

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Lot antiek kastbeslag 2287
Lot antiek kastbeslag

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Verzameling Petit Point accessoires 2390
Verzameling Petit Point accessoires

Resultaat:

80 EUR

Chinese wierookbrander 2177
Chinese wierookbrander
Startprijs 80 EUR
Verkocht
18e Eeuwse beschilderde kraantjeskan 2140
18e Eeuwse beschilderde kraantjeskan

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Antieke petroleumlampen 2137
2x Antieke petroleumlampen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Antieke petroleumlampen 2136
2x Antieke petroleumlampen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Vergulde kroonluchter 2111
Vergulde kroonluchter

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke Chinese stempel 2068
Antieke Chinese stempel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Oud Chinees brons 2066
2x Oud Chinees brons

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
19e Eeuwse fruitboom onder stolp 2455
19e Eeuwse fruitboom onder stolp

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Tiffany-stijl lamp 2376
Tiffany-stijl lamp

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
50x Houten borden standaards 2336
50x Houten borden standaards

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
10x Droste Cacao blikken 2252
10x Droste Cacao blikken

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Tiffany-stijl plafonniere 2380
Tiffany-stijl plafonniere

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lot antieke spaarpotten (14x) 2036
Lot antieke spaarpotten (14x)

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Groot lot spaarpotten 2035
Groot lot spaarpotten

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Inktstel+weegschaal 2367
Inktstel+weegschaal

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke petroleumlamp, 1900 2389
Antieke petroleumlamp, 1900

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
2x 19e Eeuwse kandelaren 2083
2x 19e Eeuwse kandelaren

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Antieke fotolijst, 1890 2212
Antieke fotolijst, 1890

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Antieke majolica hangpetroleumlamp 2133
Antieke majolica hangpetroleumlamp

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Lot emaille voorraadblikken (13x) 2254
Lot emaille voorraadblikken (13x)

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Lot decoratieve artikelen 2473
Lot decoratieve artikelen

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Mont Blanc pen in cassette 2162
Mont Blanc pen in cassette

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Frans erotisch boekje 2262
Frans erotisch boekje

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Figuurlijke thermometer 2491
Figuurlijke thermometer

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Weegschaal+gewichten set 2233
Weegschaal+gewichten set

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Bronzen wierookbrander 2181
Bronzen wierookbrander

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Jugendstil-stijl bronzen tafellamp 2426
Jugendstil-stijl bronzen tafellamp

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Meerschuim tabakspijp 2386
Meerschuim tabakspijp

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Lot oud/antiek tin/koper 2117
Lot oud/antiek tin/koper

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Tafellampen 2443
2x Tafellampen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
3x Oude Japanse netsukes 2176
3x Oude Japanse netsukes

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
5x Antieke tinnen borden, 19e eeuw 2143
5x Antieke tinnen borden, 19e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Art Deco hanglamp 2108
Art Deco hanglamp

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Messing bureaulamp 2378
Messing bureaulamp

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Religieus intarsia kunstwerk 2344
Religieus intarsia kunstwerk

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Oude Bureaulamp 2241
Oude Bureaulamp

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Neogotische bronzen deurklopper, 1880 2174
Neogotische bronzen deurklopper, 1880

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
18e Eeuwse kraantjeskan 2144
18e Eeuwse kraantjeskan

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Koffer vol antiek (divers) 2319
Koffer vol antiek (divers)

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke Jugendstil petroleumlamp 2134
Antieke Jugendstil petroleumlamp

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Antieke ivoren Quan Yin 2346
Antieke ivoren Quan Yin

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Antieke Barok schilderij-lijst 2328
Antieke Barok schilderij-lijst

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
2x Messing kandelaren 2114
2x Messing kandelaren

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Aker + blaasbalg 2175
Aker + blaasbalg

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Hohner accordeon 2220
Hohner accordeon

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke dekseldoos, 1880 2435
Antieke dekseldoos, 1880

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
19e Eeuws wandaltaar 2430
19e Eeuws wandaltaar

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Grote bronzen tafellamp 2427
Grote bronzen tafellamp

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
19e Eeuwse houten crucifix 2421
19e Eeuwse houten crucifix

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Mahonie kistje 2413
Mahonie kistje

Resultaat:

60 EUR

3x Chinese miniatuurboekjes 2343
3x Chinese miniatuurboekjes
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2x Antieke schilderij-lijsten 2327
2x Antieke schilderij-lijsten

Resultaat:

60 EUR

5x Cloisonne (divers) 2311
5x Cloisonne (divers)
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Lot oud/antieke voorraadblikken 2270
Lot oud/antieke voorraadblikken

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot antiek emaille 2256
Lot antiek emaille

Resultaat:

60 EUR