Moderne spiegel met facetten. Octagonaal. Afmeting: 76 x 76 cm. In goede staat.
Grote antieke Engelse mahoniehouten picknick/speeltafel. Uitklapbaar. Circa 1920. Afmeting: 85 x 83 x 76 cm. In goede staat.
Antiek Frans damesbureau met bronzen beslag en florale intarsia. Lichte fineerschade. Circa 1890. Afmeting: 86 x 68 x 43 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten gebombeerd kabinet met prachtig snijwerk en klauwpoten. Kleinere beschadigingen. Afmeting: 245 x 205 x 66 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse notenhout belijmde ladenkast met bronzen beslag en intarsia. Ongerestaureerd. Afmeting: 80 x 46 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
Notenhouten Hollandse Barok-stijl porseleinkast met intarsia, bronzen beslag en klauwpoten. Kwaliteits-stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 230 x 195 x 56 cm. In goede staat.
Grote Louis Philippe-stijl vitrinekast met schappen en zijkanten van glas. 20e Eeuw. Afmeting: 210 x 115 x 52 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten Barok secretaire met gebogen front. Louis Quinze. Circa 1760. Mooie patina. Afmeting: 104 x 107 x 60 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten Louis Philippe tafel met mooi snijwerk in poot. Circa 1860. Afmeting: ø 110 x H 76 cm. In goede staat.
Grote uitneembare mahoniehouten boekenkast. 19e Eeuw met geheim compartiment en dubbele achterwand en deurtje aan de rechter zijkant. Afmeting: 180 x 55 x 218 cm. In goede staat.
Antiek Engels eikenhouten rolbureau. S-model. Circa 1920. Afmeting: 110 x 121 x 76 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse vurenhouten vitrine opzetkast. In bierverf. Circa 1850. Afmeting: 207 x 115 x 52 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse Neo Renaissance dekenkist met snijwerk. Afmeting: 76 x 110 x 57 cm. In goede staat.
Sideboard met glazen deuren. Notenhout fineer, geeboniseerd. Middelste deur is voorzien van medaillon decor. Afmeting: 100 x 150 x 40 cm. In goede staat.
Goudkleurige spiegel in Empire-stijl. Circa 1900. Met facet geslepen spiegel. Lichte beschadigingen. Afmeting: H 136 x B 65 cm. In redelijk/goede staat.
Spiegel met lithografie achter glas. Circa 1900. Notenhout. Met facet geslepen spiegel. Afmeting: H 139 x B 60 cm. In goede staat.
Engelse notenhouten boekenkast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 204 x 43 x 150 cm. In goede staat.
19e Eeuwse kersenhouten boeken-opzetkast. Frankrijk, circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 235 x 120 x 43 cm. In zeer goede staat.
Prachtige Hollandse wortelnoten bonheur met grote zwarte tollen. Gebogen zijkanten. Willem III. Circa 1860. Afmeting: 202 x 120 x 54 cm. In goede staat.
Antieke Duitse kersenhout fineer commode op vurenhouten corpus. Ca. 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd en licht gepolitoerd. Afm. 78x110x60 cm. In goede staat.
Mooi 18e eeuws klein Hollands kabinet van eikenhout. Met origineel bronzen beslag en klauwpoten. Mooie patina. Afmeting: 225 x 160 x 60 cm. In zeer goede staat.
Duitse massief eikenhouten Gründerzeit vertico met volle zuilen en snijwerk. In originele staat. Circa 1880. Afmeting: 137 x 110 x 55 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil mahoniehouten vitrinekast. Twee-delig salon meubel met facet geslepen spiegels. Circa 1915. Afmeting: 190 x 125 x 40 cm. In goede staat.
Groot eikenhouten Neo Gotisch dressoir met gotische arcades en Franse lelies. Circa 1880. Afmeting: 100 x 200 x 55 cm. In goede staat.