Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke penantkast
Startprijs 250 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit penantkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 84 x 76 x 46 cm. In goede staat.

Antieke Chinese kast, 1900
Startprijs 350 EUR

Antieke Chinese kast met lakwerk deurpanelen. Vier-deurs. Verguld. Circa 1900. Afmeting: 170 x 48 x 124 cm. In goede staat.

Engelse wijnkoelbox
Startprijs 400 EUR

Grote gesigneerde 19e eeuwse eikenhouten Engelse wijnkoelbox met bovenop fruit decor. Kettlesolds. Eén beschadiging zijgrip. Afmeting: 57 x 65 x 45 cm. In redelijk/goede staat.

Duitse vertico, 1880
Startprijs 350 EUR

Duitse notenhouten vertico met volle zuilen en mooie gestoken panelen. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 134 x 103 x 52 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke halspiegel, 1900
Resultaat: 270 EUR

Grote antieke goudkleurige Louis Seize-stijl halspiegel met facetgeslepen glas. Circa 1900. Afmeting: 166 x 77 cm. In goede staat.

18e - 19e Eeuwse dekenkist
Resultaat: 500 EUR

18e - 19e Eeuwse Hollandse eikenhouten dekenkist met naam en annotatie 1822. Origineel slot, sleutel, smeedijzeren banden. Afmeting: 80 x 143 x 70 cm. In goede staat.

Palissander Empire tafel
Resultaat: 220 EUR

Hollandse palissanderhouten Empire tafel met kolompoot en klauwpoten. Lichte fineerschades. Afmeting: 74 x ø 130 cm. In goede staat.

Eiken Louis Quinze kabinet
Startprijs 350 EUR

18e Eeuws Hollands eikenhouten Louis Quinze kabinet met geeboniseerd snijwerk. Afmeting: 245 x 180 x 65 cm. In redelijk/goede staat.

Schrijfkabinet, 1950
Startprijs 800 EUR

Hollands eikenhouten schrijfkabinet met glas-opzet voor boeken. Circa 1950. Met messing beslag. Afmeting: 240 x 130 x 70 cm. In zeer goede staat.

Antiek notenhouten schrijfsecretaire, 1880
Startprijs 250 EUR

Antiek notenhouten schrijfsecretaire met volle zuilen en groen schrijfblad. Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 80 x 147 x 70 cm. In redelijk/goede staat.

19e Eeuws antiek gestoken tafel
Startprijs 160 EUR

Antieke 19e eeuwse notenhouten gestoken tafel met figuren. Blad later. Afmeting: 70 x 54 cm ø. In goede staat.

Antieke voltaire + voetenbank
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse Louis Philippe notenhouten voltaire met goede velours bekleding. Met voetenbankje. Afmeting: 117 x 75 x 75 cm. In goede staat.

19e Eeuwse armleunstoel
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten armleunstoel met velours bekleding. Afmeting: 120 x 70 x 66 cm. In goede staat.

Spiegel + console, 1890
Startprijs 150 EUR

Duitse notenhouten spiegel met console en snekken. Circa 1890. Gründerzeit. Afmeting: 186 x 31 x 80 cm. In goede staat.

Duitse mahonie commode, 1850
Startprijs 200 EUR

Duitse mahoniehouten laat Biedermeier commode. Circa 1850. Afmeting: 82 x 50 x 95 cm. In goede staat.

Antieke eiken hoekvitrinekast
Startprijs 200 EUR

Antieke eikenhouten één-deurs hoekvitrinekast met spiegels en glazen schappen. Circa 1915. Afmeting: 205 x 100 x 60 cm. In goede staat.

Antieke eiken naaitafel
Resultaat: 100 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten naaitafel. Circa 1900. Afmeting: 74 x 72 x 44 cm. In zeer goede staat.

Antiek Engels schrijfbureau
Resultaat: 325 EUR

Antiek Engels mahoniehouten schrijfbureau met bandintarsia, zeven lades, hoge poten, groen schrijfleer en wieltjes. Circa 1900. Afmeting: 80 x 130 x 63 cm. In goede staat.

Antieke Amelander ? vitrinekast
Startprijs 250 EUR

Antieke Amelander ? vitrinekast met briefpanelen en oude bierverf. Twee-delig. 19e Eeuw. Afmeting: 175 x 92 x 36 cm. In goede staat.

8-Kantige vitrine met geslepen glas
Startprijs 300 EUR

Achtkantige twee-deurs teakhouten vitrinekast met facet geslepen glas en houtgesneden schaakstukken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 187 x 88 x 88 cm. In goede staat.

8-Kantige vitrine met geslepen glas
Startprijs 300 EUR

Achtkantige teakhouten twee-deurs vitrine kast met facet geslepen glas en schaakstukken gesneden figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 189 x 190 x 150 cm. In goede staat.

Eén-deurs vitrinekast, 224 x 77 x 75 cm.
Startprijs 250 EUR

Hoge teakhouten één-deurs vitrinekast met schappen en facet geslepen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 224 x 77 x 75 cm. In goede staat.

Eén-deurs vitrinekast
Startprijs 200 EUR

Donker gebeitste houtgestoken vitrinekast. Eén-deurs met schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 69 x 66 cm. In goede staat.

Eén-deurs vitrinekast
Startprijs 200 EUR

Donker gebeitste houtgestoken vitrinekast. Eén-deurs met schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 69 x 66 cm. In goede staat.