43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

Willem III kastje, 1860 4195
Willem III kastje, 1860
Startprijs 100 EUR
Louis Quinze-stijl armleunstoel + voetenbank 4197
Louis Quinze-stijl armleunstoel + voetenbank

55 EUR

Bewerkte mahoniehouten piedestal 4198
Bewerkte mahoniehouten piedestal
Startprijs 150 EUR
19e Eeuwse voltaire 4203
19e Eeuwse voltaire

50 EUR

Eiken commode, 1820 4204
Eiken commode, 1820
Startprijs 100 EUR
Mahoniehouten commode, 1830 4205
Mahoniehouten commode, 1830

280 EUR

2x Antieke meubelstukken, 1900 4207
2x Antieke meubelstukken, 1900
Startprijs 100 EUR
Teakhouten kastje/TV meubel 4208
Teakhouten kastje/TV meubel
Startprijs 60 EUR
Antieke Engelse spiegel 4211
Antieke Engelse spiegel

50 EUR

Wortelnoten Gründerzeit commode 4212
Wortelnoten Gründerzeit commode
Startprijs 190 EUR
Gepolitoerde penantkast 4213
Gepolitoerde penantkast
Startprijs 180 EUR
Zeldzame beschilderde wieg 4214
Zeldzame beschilderde wieg
Startprijs 350 EUR
17e - 18e  Eeuwse eiken kist 4218
17e - 18e Eeuwse eiken kist

80 EUR

Rozenhouten 2-deurs linnenkast 4219
Rozenhouten 2-deurs linnenkast
Startprijs 375 EUR
Etagere-tafel 4221
Etagere-tafel
Startprijs 150 EUR
Eiken Gründerzeit buffet, 1880 4224
Eiken Gründerzeit buffet, 1880
Startprijs 600 EUR
Teak gestoken (TV)meubel 4226
Teak gestoken (TV)meubel

200 EUR

Oosterse bijzettafel 4227
Oosterse bijzettafel
Startprijs 160 EUR
Kersen Biedermeier-stijl bank 4228
Kersen Biedermeier-stijl bank

600 EUR

Duitse Biedermeier commode, 1820 4229
Duitse Biedermeier commode, 1820

500 EUR

2x Oosterse wandconsole tafels 4231
2x Oosterse wandconsole tafels
Startprijs 100 EUR
3x Italiaanse vergulde stoelen 4232
3x Italiaanse vergulde stoelen
Startprijs 100 EUR
Mahoniehouten cylinderbureau 4234
Mahoniehouten cylinderbureau
Startprijs 400 EUR
19e Eeuwse voltaire, 1870 4235
19e Eeuwse voltaire, 1870
Startprijs 200 EUR
Wandspiegel met kastjes, 1880 4236
Wandspiegel met kastjes, 1880
Startprijs 160 EUR
Engels Art Deco secretaire, 1930 4237
Engels Art Deco secretaire, 1930
Startprijs 150 EUR
Eiken 3-laden commode 4238
Eiken 3-laden commode
Startprijs 150 EUR
19e Eeuws Hindelopen scheepskastje 4239
19e Eeuws Hindelopen scheepskastje

150 EUR

Tibetaanse spiegel 4240
Tibetaanse spiegel
Startprijs 60 EUR
Beschilderde hoekkast, 18e - 19e eeuw 4243
Beschilderde hoekkast, 18e - 19e eeuw
Startprijs 550 EUR
Antieke Franse commode, 1880 4244
Antieke Franse commode, 1880
Startprijs 250 EUR
Antieke olifant tafel 4245
Antieke olifant tafel
Startprijs 250 EUR
19e Eeuwse Hollandse wandvitrine 4246
19e Eeuwse Hollandse wandvitrine

55 EUR

Hollandse porseleinkast 4248
Hollandse porseleinkast
Startprijs 800 EUR
Beschilderd tafelblad 'Ameland' 4249
Beschilderd tafelblad 'Ameland'
Startprijs 400 EUR
Frans kastje van rozenhout 4250
Frans kastje van rozenhout
Startprijs 400 EUR
Franse commode van rozenhout 4251
Franse commode van rozenhout

375 EUR

19e Eeuwse miniatuur porseleinkast 4252
19e Eeuwse miniatuur porseleinkast
Startprijs 350 EUR
19e Eeuwse mahoniehouten trumeaux 4255
19e Eeuwse mahoniehouten trumeaux

200 EUR

Koloniaal damessecretaire 4256
Koloniaal damessecretaire

200 EUR

Mahonie vitrinekast, 19e eeuw 4257
Mahonie vitrinekast, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR
Eiken Louis Seize commode 4258
Eiken Louis Seize commode
Startprijs 200 EUR
Hollands Hindelopen kastje 4260
Hollands Hindelopen kastje
Startprijs 150 EUR
Antiek Duits dressoir, 1880 4262
Antiek Duits dressoir, 1880

150 EUR

Eiken laden commode 4263
Eiken laden commode

125 EUR

19e Eeuws voetenbankje 4264
19e Eeuws voetenbankje

100 EUR

4x Louis Seize-stijl stoelen 4267
4x Louis Seize-stijl stoelen

950 EUR

Kersenhouten commode, 19e eeuw 4269
Kersenhouten commode, 19e eeuw
Startprijs 750 EUR
Moderne spiegel 4271
Moderne spiegel
Startprijs 15 EUR
Antieke speel/picknick tafel (inklapbaar) 4277
Antieke speel/picknick tafel (inklapbaar)
Startprijs 25 EUR
Antiek Frans damesbureau, 1890 4279
Antiek Frans damesbureau, 1890

110 EUR

18e Eeuws mahoniehouten gebombeerd kabinet 4282
18e Eeuws mahoniehouten gebombeerd kabinet
Startprijs 1.100 EUR
18e Eeuwse ladenkast 4284
18e Eeuwse ladenkast
Startprijs 100 EUR
Porseleinkast met intarsia 4286
Porseleinkast met intarsia
Startprijs 480 EUR
Louis Philippe-stijl vitrinekast 4287
Louis Philippe-stijl vitrinekast
Startprijs 120 EUR
18e Eeuwse Barok secretaire 4288
18e Eeuwse Barok secretaire

220 EUR

Antieke mahonie tafel, 1860 4292
Antieke mahonie tafel, 1860
Startprijs 45 EUR
Grote uitneembare boekenkast 4295
Grote uitneembare boekenkast

260 EUR

Antiek Engels rolbureau 4300
Antiek Engels rolbureau

110 EUR

Hollandse vitrine opzetkast 4301
Hollandse vitrine opzetkast

100 EUR

19e Eeuwse eiken kist 4302
19e Eeuwse eiken kist

85 EUR

Sideboard met glazen deuren 4306
Sideboard met glazen deuren
Startprijs 450 EUR
Empire-stijl spiegel, 136 x 65 cm 4307
Empire-stijl spiegel, 136 x 65 cm

160 EUR

Spiegel met lithografie achter glas 4308
Spiegel met lithografie achter glas
Startprijs 100 EUR
Engelse boekenkast 4309
Engelse boekenkast

180 EUR

19e Eeuwse kersenhouten boekenkast 4314
19e Eeuwse kersenhouten boekenkast

1.400 EUR

Hollandse bonheur, 1860 4315
Hollandse bonheur, 1860
Startprijs 400 EUR
Kersen commode 4316
Kersen commode
Startprijs 150 EUR
18e Eeuws Hollands kabinet 4013
18e Eeuws Hollands kabinet

350 EUR

Eiken vertico, 1880 4014
Eiken vertico, 1880

350 EUR

Antiekek Jugendstil vitrinekast 4017
Antiekek Jugendstil vitrinekast

340 EUR

18e Eeuws eiken wandmeubel 4021
18e Eeuws eiken wandmeubel

300 EUR

Empire secretaire, 1820 4022
Empire secretaire, 1820

210 EUR

18e Eeuwse Hollandse commode 4023
18e Eeuwse Hollandse commode

650 EUR

Vitrinekast 4024
Vitrinekast

350 EUR

Duits secretaire, 1860 4026
Duits secretaire, 1860

300 EUR

2-Deurs teakhouten vitrine 4028
2-Deurs teakhouten vitrine
Startprijs 350 EUR
2-Deurs vitrine 4029
2-Deurs vitrine
Startprijs 350 EUR
Wortelnoten secretaire, 1870 4030
Wortelnoten secretaire, 1870

600 EUR

Engelse naaitafel 4031
Engelse naaitafel

125 EUR

Antieke Barok commode 4034
Antieke Barok commode

230 EUR

Gestoken bijzettafel met eikenhouten blad 4042
Gestoken bijzettafel met eikenhouten blad

200 EUR

Vergulde Louis Seize-stijl piedestal 4043
Vergulde Louis Seize-stijl piedestal

150 EUR

Antiek schrijfbureau, 1880 4044
Antiek schrijfbureau, 1880

375 EUR

Hollandse chiffonnier, 1820 4047
Hollandse chiffonnier, 1820

150 EUR

Jugendstil kastje, 1915 4049
Jugendstil kastje, 1915
Startprijs 150 EUR
18e Eeuwse Engelse commode 4058
18e Eeuwse Engelse commode

200 EUR

Macassar Art Deco-stijl salontafel 4059
Macassar Art Deco-stijl salontafel

100 EUR

Antiek dienblad op klapstel, 1880 4063
Antiek dienblad op klapstel, 1880

100 EUR

19e Eeuwse Franse spiegel 4064
19e Eeuwse Franse spiegel

110 EUR

19e Eeuwse naaitafel 4070
19e Eeuwse naaitafel

100 EUR

Antieke 2-delige Engelse vitrinekast 4072
Antieke 2-delige Engelse vitrinekast

245 EUR

Antieke eiken kussenkast 4074
Antieke eiken kussenkast

200 EUR

Eén-deurs vitrinekast, 224 x 77 x 75 cm. 4079
Eén-deurs vitrinekast, 224 x 77 x 75 cm.

250 EUR

Louis Philippe secretaire, 1870 4084
Louis Philippe secretaire, 1870

200 EUR

Mahonie chiffonnier, 1850 4085
Mahonie chiffonnier, 1850

180 EUR