Hollandse Barok vitrine-opzetkast. Wortelnoten met florale intarsia en messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 224 x 200 x 52 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollands mahoniehouten Empire secretaire met origineel verguld messing beslag en kariatiden. Afmeting: 150 x 98 x 45 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Duitse Biedermeier-stijl berkenhouten vitrinekast met volle zuilen, lade en sinkeldak. Afmeting: 179 x 92 x 47 cm. In goede staat.
Hollands 18e eeuws mahoniehouten Louis Seize kabinet met vaas-kroon en guirlandes. Origineel bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1780. Afmeting: 270 x 190 x 60 cm. In goede staat.
Monumentale Duitse notenhouten historisme, Neo Renaissance buffetkast met pilasters en snijwerk. Circa 1880. Kleinere beschadigingen. Stuk fineer op blad mist. Afmeting: 230 x 230 x 76 cm. In redelijk...
18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok, Louis Quinze kabinet met origineel verguld bronzen beslag en klauwpoten. Ongerestaureerd. Afmeting: 235 x 180 x 64 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet met prachtig groot verguld beslag, guirlandes en klauwpoten. Afmeting: 235 x 185 x 68 cm. In goede staat.
18e eeuws Duits orgel-dubbelgebogen vier-laden Barok commode. Circa 1760. Wortelnoten fineer op vurenhouten corpus. Mooi origineel verguld bronzen beslag. Mozaiek gelegd wortelnoten fineer. Oudere res...
Groot 19e eeuws Engels mahoniehouten kabinet met zijkasten. Uitneembaar in vijf delen. Afmeting: 230 x 250 x 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse wortelnoten Barok vitrinekast met rijke florale intarsia, bronzen beslag en klauwpoten. Kwaliteitsmeubel. Afmeting: 220 x 170 x 45 cm. In goede staat.
Zware Duitse eikenhouten gestoken vitrinekast met facet geslepen glas. Italiaanse stijl. Circa 1930. Lichte beschadigingen. Linker zijkant mist glas. Afmeting: 223 x 140 x 55 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Hollandse palissanderhouten pastoorskast. Rankenkast met kussens. Uitneembaar, met lade en schappen. Afmeting: 187 x 165 x 57 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten gestoken kuifkast met Korinthische zuilen. Uitneembaar. Afmeting: 173 x 80 x 198 cm. In goede staat.
Mooi 18e eeuws klein Hollands kabinet van eikenhout. Met origineel bronzen beslag en klauwpoten. Mooie patina. Afmeting: 225 x 160 x 60 cm. In zeer goede staat.
Duitse massief eikenhouten Gründerzeit vertico met volle zuilen en snijwerk. In originele staat. Circa 1880. Afmeting: 137 x 110 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten Barok vitrine-opzetkast op hoge poten met klauwpoten. Kwaliteitsmeubel. Afmeting: 220 x 150 x 45 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Rococo kabinet met mooi bronzen beslag en vijf lades. Circa 1780. Kleine beschadiging. Afmeting: 245 x 165 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Jugendstil mahoniehouten vitrinekast. Twee-delig salon meubel met facet geslepen spiegels. Circa 1915. Afmeting: 190 x 125 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuws wortelnoten koloniaal twee-delig kabinet kastje met messing beslag en grepen. Twee-deurs. Marquetterie fineer op front. Afmeting: 110 x 70 x 40 cm. In goede staat.
Zeldzaam 19e eeuws Engels mahoniehouten dubbelzijdig bureau (architectenbureau/partnerdesk) met tien lades, opbergruimte en schuine klep. Circa 1870. Afmeting: 88 x 180 x 81 cm. In zeer goede staat.
Eikenhouten Louis Seize grenskast met zwarte bolpoten en origineel bronzen beslag. Circa 1800. Afmeting: 205 x 180 x 55 cm. In goede staat.
Groot eikenhouten Neo Gotisch dressoir met gotische arcades en Franse lelies. Circa 1880. Afmeting: 100 x 200 x 55 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollands eikenhouten Empire secretaire met volle zuilen en klauwpoten. Circa 1820. Afmeting: 150 x 96 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse mahoniehouten gebombeerde Hollandse commode met bronzen beslag en gebogen zijkanten. Oudere restauratie. Afmeting: 87 x 89 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtige 19e eeuwse notenhouten Rococo-stijl vitrinekast met zijkanten facet geslepen glas. Circa 1880. Afmeting: 183 x 76 x 36 cm. In goede staat.
Oude Engelse lederen fauteuil in hoefijzer model met houten poten en koperen nagels. Afmeting: 78 x 80 x 78 cm. In goede staat.
Duitse, laat Biedermeier, mahoniehouten secretaire met tollen en kroon. Mooi binnenleven. Circa 1860. Fineerschades. Afmeting: 182 x 104 x 57 cm. In redelijk/goede staat.
Twee-deurs octagonale teakhouten vitrine kast met facet geslepen glas en schaakstukken gesneden figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 187 x 90 x 90 cm. In goede staat.
Hoge grote twee-deurs teakhouten vitrine kast met facet geslepen glas en schappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 225 x 140 x 68 cm. In goede staat.
Hoge grote twee-deurs teakhouten vitrine kast met facet geslepen glas en schappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 225 x 140 x 68 cm. In goede staat.
Rijk, Duits wortelnoten Louis Philippe schrijfbureau met vele lades en geheim vak rechts. Achter gaat open met vergrendeling. Circa 1870. Origineel beslag. Afmeting: 142 x 80 x 130 cm. In goede staat.
19e Eeuwse zeldzame Engelse palissanderhouten naaitafel met intarsia en 3-spant voet. Octagonaal. Afmeting: 73 x 43 x 43 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten bonheur met zijkanten glas, kroon en tollen. Circa 1860. Louis Philippe. Afmeting: 217 x 107 x 50 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Empire trommelkastje met marmeren blad. Circa 1820. Afmeting: 72 x ø 40 cm. In goede staat.
Antieke orgelgebogen wortelnoten Barok commode met twee laden, gecontourneerd blad, bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 67 x 83 x 43 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten orgelgebogen twee-laden commode in Barok-stijl met bronzen beslag. Circa 1880. Afmeting: 73 x 70 x 45 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire poudreuse met spiegel, opbergvak en lades. Circa 1820. Afmeting: 30 x 64 x 44 cm. In zeer goede staat.
Prachtig Hollands mahoniehouten trumeau met klauwpoten, lade en marmeren blad. Circa 1830. Afmeting: 92 x 115 x 47 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhout gestoken rolbureau met uitschuifbaar schrijfblad en lades. Afmeting: 145 x 135 x 76 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit penantkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 84 x 76 x 46 cm. In goede staat.
Antieke Chinese kast met lakwerk deurpanelen. Vier-deurs. Verguld. Circa 1900. Afmeting: 170 x 48 x 124 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten gestoken bijzettafel met kariatiden en klauwpoten. Met eikenhouten blad. Afmeting: 64 x ø 38 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde houten piedestal in Louis Seize-stijl. Afmeting: H 143 cm. In goede staat.
Prachtig vier-delig antiek notenhouten historisme Renaissance-stijl schrijfbureau met fratsen, snekken en snijwerk. Met uitschuifbaar blad. Circa 1880. Afmeting: 118 x 87 x 150 cm. In zeer goede staat...
Grote gesigneerde 19e eeuwse eikenhouten Engelse wijnkoelbox met bovenop fruit decor. Kettlesolds. Eén beschadiging zijgrip. Afmeting: 57 x 65 x 45 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse notenhouten vertico met volle zuilen en mooie gestoken panelen. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 134 x 103 x 52 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse eikenhouten chiffonniere met origineel ringbeslag. Circa 1820. Afmeting: 160 x 100 x 53 cm. In goede staat.
Hollandse palissanderhouten Willem III vitrine-opzetkast op kruispoot. Mogelijk Horrix. Circa 1876. Afmeting: 166 x 91 x 43 cm. In goede staat.
Klein notenhouten Jugendstil kastje met floraal snijwerk + spiegel. Circa 1915. Moet verlijmd worden. Afmeting; 105 x 25 x 65 cm. In redelijke staat.
Grote antieke goudkleurige Louis Seize-stijl halspiegel met facetgeslepen glas. Circa 1900. Afmeting: 166 x 77 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten naaitafel met lade, vakverdeling, wolhouder en klepdeksel. Circa 1870. Willem III. Afmeting: 76 x 52 x 40 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Hollandse eikenhouten dekenkist met naam en annotatie 1822. Origineel slot, sleutel, smeedijzeren banden. Afmeting: 80 x 143 x 70 cm. In goede staat.
Hollandse palissanderhouten Empire tafel met kolompoot en klauwpoten. Lichte fineerschades. Afmeting: 74 x ø 130 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten Louis Quinze kabinet met geeboniseerd snijwerk. Afmeting: 245 x 180 x 65 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Duitse eikenhouten broodspinde met schappen en lade. Rugwand + slot vernieuwd. Afmeting: 187 x 160 x 50 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten schrijfkabinet met glas-opzet voor boeken. Circa 1950. Met messing beslag. Afmeting: 240 x 130 x 70 cm. In zeer goede staat.
Antiek notenhouten schrijfsecretaire met volle zuilen en groen schrijfblad. Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 80 x 147 x 70 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhout gestoken ladencommode. Enkele sloten missen. Verder in goede staat. Afmeting: 102 x 106 x 51 cm. In goede staat.
Macassar Art Deco-stijl salontafel. Circa 1930. Afmeting: 52 x 80 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Barok commode met bronzen beslag, gecontourneerd blad en klauwpoten. Circa 1880. Afmeting: 76 x 52 x 90 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse notenhouten gestoken tafel met figuren. Blad later. Afmeting: 70 x 54 cm ø. In goede staat.
Eikenhouten Duits Gründerzeit dienblad op klapstel. Circa 1880. Afmeting: 85 x 80 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse stucwerk spiegel met putti, guirlandes en dubbel facet geslepen spiegel. Circa 1870. Oudere restauratie. Afmeting: H 120 x B 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Louis Philippe notenhouten voltaire met goede velours bekleding. Met voetenbankje. Afmeting: 117 x 75 x 75 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten armleunstoel met velours bekleding. Afmeting: 120 x 70 x 66 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten spiegel met console en snekken. Circa 1890. Gründerzeit. Afmeting: 186 x 31 x 80 cm. In goede staat.
Duitse mahoniehouten laat Biedermeier commode. Circa 1850. Afmeting: 82 x 50 x 95 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten één-deurs hoekvitrinekast met spiegels en glazen schappen. Circa 1915. Afmeting: 205 x 100 x 60 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten naaitafel met mooi binnenleven en wolhouder. Afmeting: 73 x 49 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten naaitafel. Circa 1900. Afmeting: 74 x 72 x 44 cm. In zeer goede staat.
Antieke twee-delige Engelse mahoniehouten boeken-vitrinekast. Circa 1900. Afmeting: 185 x 104 x 30 cm. In goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten schrijfbureau met bandintarsia, zeven lades, hoge poten, groen schrijfleer en wieltjes. Circa 1900. Afmeting: 80 x 130 x 63 cm. In goede staat.
Grote antieke eikenhouten Neo Renaissance kussenkast met getorste Korinthische zuilen, ranken en leeuwenkoppen. Uitneembaar. Met lades en schappen. Afmeting: 205 x 190 x 70 cm. In goede staat.
Antieke Amelander ? vitrinekast met briefpanelen en oude bierverf. Twee-delig. 19e Eeuw. Afmeting: 175 x 92 x 36 cm. In goede staat.
Achtkantige twee-deurs teakhouten vitrinekast met facet geslepen glas en houtgesneden schaakstukken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 187 x 88 x 88 cm. In goede staat.
Achtkantige teakhouten twee-deurs vitrine kast met facet geslepen glas en schaakstukken gesneden figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 189 x 190 x 150 cm. In goede staat.
Hoge teakhouten één-deurs vitrinekast met schappen en facet geslepen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 224 x 77 x 75 cm. In goede staat.
Hoge teakhouten één-deurs vitrinekast met schappen en facet geslepen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 224 x 77 x 75 cm. In goede staat.
Donker gebeitste houtgestoken vitrinekast. Eén-deurs met schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 69 x 66 cm. In goede staat.
Donker gebeitste houtgestoken vitrinekast. Eén-deurs met schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 69 x 66 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten boekenmolen met intarsia bovenop. Circa 1900. Afmeting: 68 x 46 x 47 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Barok vitrinekast met mooi bronzen beslag en klauwpoten. Porseleinkast. Circa 1780. Afmeting: 180 x 228 x 55 cm. In goede staat.
Duitse mahoniehouten Louis Philippe secretaire met mooi mahoniehouten binnenleven. Circa 1870. Afmeting: 177 x 102 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten chiffonnier ladenkast. Met origineel ringbeslag. Afmeting: 160 x 107 x 52 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten theetafel met klauwpoten. Afmeting: 74 x 83 x 49 cm. In goede staat.
50-er Jaren theewagen op wielen. Chroom. Opklapbaar. Afmeting: 80 x 70 x 36 cm. In goede staat.
19e Eeuws bankstel met twee zetels. Geeboniseerd met goudverf en klauwpoten. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 104 x 215 x 82 cm. / 110 x 85 x 70 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten uitneembare boeren Gründerzeit kast met halve zuilen. Circa 1880. Afmeting: 224 x 65 x 177 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten gebombeerd Louis Seize kabinet met bronzen beslag en houtgesneden guirlandes. Afmeting: 236 x 180 x 65 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten Barock 4-laden commode. Gebuikt. Afmeting: 82 x 98 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eiken koloniale kist met origineel slot. Afmeting: 44 x 83 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse zwart gepolitoerde bonheur met tollen en kroon. Stukjes kroon los er bij. Circa 1870. Afmeting: 213 x 115 x 51 cm. In redelijk/goede staat.
Eikenhouten secretaire. Stijlmeubel in Louis Seize-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 x 85 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Quinze kabinet met klauwpoten en prachtig beslag. Oudere restauratie. Afmeting: 248 x 210 x 60 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten gestoken Franse jachtkast met draken, roofvogels, getorste zuilen en jachtvoorstellingen. Circa 1880. Afmeting: 140 x 60 x 265 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten etagiere kast met floraal snijwerk en spiegels. Circa 1870. Willem III. Afmeting: 200 x 50 x 124 cm. In goede staat.