Duitse mahoniehouten Louis Philippe secretaire met mooi mahoniehouten binnenleven. Circa 1870. Afmeting: 177 x 102 x 55 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten gestoken Franse jachtkast met draken, roofvogels, getorste zuilen en jachtvoorstellingen. Circa 1880. Afmeting: 140 x 60 x 265 cm. In goede staat.
Zes antieke Franse Neo Renaissance eikenhouten gestoken stoelen met vlechtwerk. Fratsen en ranken op de poten. Circa 1880. Afmeting: 122 x 48 x 45 cm. In goede staat.
Antieke eikenhout gestoken Mechelse schrijftafel met dolfijnen, fratzen, leeuwenkoppen en lade. Circa 1880. Neo Renaissance. Afmeting: 78 x 110 x 73 cm. In goede staat.
Duitse kersenhouten fineer penant commode met zwarte zuilen. Biedermeier-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 93 x 50 cm. In goede staat.
Teakhout gestoken meubel met twee vitrinekasten. Geschikt voor LCD TV. Vier-delig. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 214 x 38 x 265 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten trumeaux met lade en florale intarsia. Ongerestaureerd. Afmeting: 90 x 100 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Koloniaal damessecretaire van tropisch hout, met prachtig messing inlegwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 105 x 65 x 37 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollands eikenhouten Empire secretaire met volle zuilen en klauwpoten. Circa 1820. Afmeting: 150 x 96 x 50 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Duitse dekenkist met origineel slot. Beslag en slede poten vervangen. Afmeting: 75 x 75 x 148 cm. In goede staat.
Hollandse palissanderhouten Empire tafel met kolompoot en klauwpoten. Lichte fineerschades. Afmeting: 74 x ø 130 cm. In goede staat.
Mooie Engelse Gateleg klaptafel van massief mahoniehout. Poten op rolwieltjes. Afmeting: 73 x 90 x 30/105 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten Barok secretaire met gebogen front. Louis Quinze. Circa 1760. Mooie patina. Afmeting: 104 x 107 x 60 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten Art Deco stoel met bruin leder. Zitting gestoffeerd. Circa 1920. Afmeting: 86 x 71 x 77 cm. In zeer goede staat.
1-Deurs teakhouten vitrine kast met snijwerk en facet geslepen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 133 x 68 x 67 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten vlinderbank. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 103 x 154 x 54 cm. In goede staat.
Antiek berkenhouten Louis Seize-stijl schrijfbureau met afsluitbare lades door klaplisenen. Circa 1900. Met stoel. Kwaliteitsmeubel. Afmeting: 78 x 114 x 60 cm. / 80 x 54 x 54 cm. In goede staat.
Antieke orgelgebogen wortelnoten Barok commode met twee laden, gecontourneerd blad, bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 67 x 83 x 43 cm. In goede staat.
Antieke twee-delige Engelse mahoniehouten boeken-vitrinekast. Circa 1900. Afmeting: 185 x 104 x 30 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Gründerzeit één-deurs kast met volle zuilen, leeuwenkop en snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 99 x 78 x 51 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten orgelgebogen twee-laden commode in Barok-stijl met bronzen beslag. Circa 1880. Afmeting: 73 x 70 x 45 cm. In goede staat.
Hoge teakhouten één-deurs vitrinekast met schappen en facet geslepen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 224 x 77 x 75 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten schrijfsecretaire met mooie patina en origineel bronzen beslag. Afmeting: 104 x 92 x 45 cm. In goede staat.
18e Eeuws Engels eikenhouten secretaire met opzet en origineel messing beslag. Mooi binnenleven + geheimvakken. Afmeting: 207 x 94 x 60 cm. In goede staat.
Grote uitneembare mahoniehouten boekenkast. 19e Eeuw met geheim compartiment en dubbele achterwand en deurtje aan de rechter zijkant. Afmeting: 180 x 55 x 218 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten Barok vitrinekast. Eén-deurs, bronzen beslag en klauwpoten. Mooie patina. Circa 1880. Afmeting: 211 x 130 x 40 cm. In goede staat.
Grote antieke goudkleurige Louis Seize-stijl halspiegel met facetgeslepen glas. Circa 1900. Afmeting: 166 x 77 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse vruchtenhouten eettafel met twee lades. Houtgepind. Afmeting: 80 x 73 x 144 cm. In goede staat.
19e Eeuws wortelnoten Barok schrijfbureau met bronzen beslag, klauwpoten en mooi binnenleven. Krimpnaden zijkanten. Afmeting: 104 x 60 x 125 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse koloniale houtgestoken schildersezel met figuren, ranken, slangen et cetera. Afmeting: 185 x 52 x 50 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Hollandse Empire commode. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 105 x 100 x 44 cm. In goede staat.
Groot eikenhouten Neo Gotisch dressoir met gotische arcades en Franse lelies. Circa 1880. Afmeting: 100 x 200 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Barok commode met bronzen beslag, gecontourneerd blad en klauwpoten. Circa 1880. Afmeting: 76 x 52 x 90 cm. In goede staat.
Twee-delig oud/antiek Japans kamerscherm bestaande uit vier lamellen (4 x 52 cm.) Deels beschilderd. Diverse houtsoorten. Met been en parelmoer. Afmeting: H 180 cm x B 208 cm x 4 cm. Vogels beschadigd...
Bruin-lederen bank, ook wel kasteelbank genaamd. Met opklapbare zijkanten, hoeken met messing knoppen. Afmeting: B 200 x H 80 x D 90 cm. In zeer goede staat.
Duitse, laat Biedermeier, mahoniehouten secretaire met tollen en kroon. Mooi binnenleven. Circa 1860. Fineerschades. Afmeting: 182 x 104 x 57 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtig Hollands mahoniehouten trumeau met klauwpoten, lade en marmeren blad. Circa 1830. Afmeting: 92 x 115 x 47 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten uitneembare boeren Gründerzeit kast met halve zuilen. Circa 1880. Afmeting: 224 x 65 x 177 cm. In goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten schrijfbureau met bandintarsia, zeven lades, hoge poten, groen schrijfleer en wieltjes. Circa 1900. Afmeting: 80 x 130 x 63 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil mahoniehouten vitrinekast. Twee-delig salon meubel met facet geslepen spiegels. Circa 1915. Afmeting: 190 x 125 x 40 cm. In goede staat.
Oude Engelse lederen fauteuil in hoefijzer model met houten poten en koperen nagels. Afmeting: 78 x 80 x 78 cm. In goede staat.
Duitse massief eikenhouten Gründerzeit vertico met volle zuilen en snijwerk. In originele staat. Circa 1880. Afmeting: 137 x 110 x 55 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse notenhouten Rococo-stijl vitrinekast met zijkanten facet geslepen glas. Circa 1880. Afmeting: 183 x 76 x 36 cm. In goede staat.
Antiek Frans houtgestoken bureau met klauwpoten. Rondom bewerkt met putti, engelen en koppen op de hoeken. Afmeting: 108 x 145 x 85 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Biedermeier-stijl berkenhouten vitrinekast met volle zuilen, lade en sinkeldak. Afmeting: 179 x 92 x 47 cm. In goede staat.
Mooi 18e eeuws klein Hollands kabinet van eikenhout. Met origineel bronzen beslag en klauwpoten. Mooie patina. Afmeting: 225 x 160 x 60 cm. In zeer goede staat.
Prachtig vier-delig antiek notenhouten historisme Renaissance-stijl schrijfbureau met fratsen, snekken en snijwerk. Met uitschuifbaar blad. Circa 1880. Afmeting: 118 x 87 x 150 cm. In zeer goede staat...
Franse rozenhouten Louis Quinze-stijl commode met bronzen beslag en marmeren blad. 20e Eeuw. Kleine fineerschades. Afmeting: 87 x 80 x 45 cm. In goede staat.