Plazuid Gouda keramieken groen geglazuurd theeservies met twee kannen, zes kop en schotels, stoofje. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees Imari porseleinen kastkommen. Floraal/goud decor. Eén haarlijn + chip. Eén chip. Afmeting: 14,5 - 15 cm ø. In redelijke staat.
Vier antieke Japanse Satsuma sierborden met diverse decors. Twee heel, twee beschadigd. Afmeting: ø 21 - ø 31 cm. In redelijk/goede staat.
Negen delen Delfts blauwe Fayence. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.
Oud Delfts miniatuur Fayence kaststel met floraal decor. 20e Eeuw. Eén chip. Afmeting: 14 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Vier-delig antiek porseleinen miniatuur kaststel met chinoiserie decor. Circa 1920. Afmeting: 8 - 12 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinese Familie Verte bordjes met floraal decor. Afmeting: ø 13,7 cm. In goede staat.
Twee maal keramiek. Bestaande uit: Vaas, Frankrijk, haarlijn, 19e eeuw. En een Franse Fayence bierpul van polychrome, 20e eeuw. Afmeting: 18 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kastkommen met tuin en florale decor. Alle haarlijn. Afmeting: 14 - ø 14,5 cm. In redelijke staat.
Vier maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit drie kommen met figuren decor, één haarlijn. Eén maal zoutnap met vogel decor, tekst en bodemmerk, chips. Afmeting: 10 - 12 cm. In redelijk/goede staa...
Negen-delig wit Mosa Select Maastricht theeservies. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 21 cm. In goede staat.
Drie maal ingelijste Chinees porseleinen vazen. Bodemmerken. 20e Eeuw. Afmeting: 43 - 64 cm. In goede staat.
Twee maal antiek porselein. Eén maal erotische asbak met vrouw (bewegende benen), goed. Eén maal rookverdrijver schoorsteenveger, gelijmd. Afmeting: 14- 19 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen antiek Engels keramiek met bladgoud. Circa 1900. S.J.B. No. 17. Bestaande uit: Klepkan met tin, onderschaal, roomkan + suikerpot. Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Delfts Fayence. Circa 1930. Eén maal knobbelvaas. Eén maal octogonale vaas, randschade. Afmeting: 26 - 42 cm. In redelijk/goede staat.
6x Oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Republiek vaas. 2x Imari, beschadigd, Natuurstenen waterbakje. Twee bordjes. Afmeting: 6,5 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Groot lot oude Chinees porseleinen bloempotjes met onderschotels. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.
11x Chinees porselein. Familie Noir. 20e Eeuw. Onder andere: Gemberpotten, vaasjes et cetera. Afmeting: 6 - 17 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Jugendstil steengoed 'Scherts' bierpul. Gemerkt. Circa 1915. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Vijf maal Japans porselein. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Kutani dekselvaas, Imari dekselvaas (hond gelijmd), Satsuma schenkkan en Satsuma ei. Eén haarlijn deksel. Afmeting: 12 - 26 cm. In redelijk/g...
Twee Chinees porseleinen vazen. 20e Eeuw. Eén maal republiek. Eén maal Kantonees. Afmeting: 15,5 - 25 cm. In goede staat.
Drie antieke porseleinen tazza's. Twee maal Kutani, circa 1900. Eén maal van keramiek, Reil et Monterrau Paris. Chip + haarlijn. Afmeting: 19 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Zes delen antiek Duits Jugendstil porselein. Circa 1915. Bestaande uit: Eén sauciere en vijf schalen. Afmeting: 21 - 37 cm. In goede staat.
Zes maal divers Duits porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Kobalt blauwe vaas, goud floraal, Heinrich Selb Seethal. Kop + schotel, Stadt Meissen. Twee maal Stadt Meissen borden met Zwiebelmuster decor....
Antieke Duitse Höchst porseleinen groep. Man mist onderbeen. Afmeting: 4,5 x 6 x 3 cm. In redelijke staat.
Antiek Chinees porseleinen schaal met florale, vogel en tekst decor. Circa 1900. Afmeting: 6,5 x 20,3 x 7,3 cm. In goede staat.
Lot 18e - 19e eeuws Duits serviesgoed. Bestaande uit: 10 Kop en schotels. Gemerkt F of J. Waarschijnlijk Wallendorf? of Ilmenau. Eén schotel chip. Eén kopje haarlijn. Afmeting: circa 6 - 12 cm. In goe...
Moderne Makkumer porseleinen fruitschaal. Oar Wurk Makkum. Design van Paulus van Leeuwen. Afmeting: 8 x ø 32 cm. In goede staat.
Vier maal oud keramiek. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee vazen Westraven Utrecht. Eén geglazuurde verlopen vaas, gemerkt Burger 576. Eén schaal, onduidelijk gemerkt. Afmeting: 7 - 36 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met figuren en floraal decor. Eén haarlijn in deksel. Afmeting: 10 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke porseleinen lampenvoet met floraal/goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Vier maal antiek Hollands plateel. Bestaande uit: Twee vaasjes, circa 1915, onduidelijk, één chip voet. Eén maal Goedewaagen, decor wapen Ruurlo (distel), goed. Eén bonbonschaal, Plato Gouda. Afmeting...
Spaanse? porseleinen tafellamp met cherubijnkoppen. Onduidelijk gemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 x ø 25 cm. In goede staat.
Antiek Duits Sitzendorf keramieken schaapshond met drie schapen. Circa 1930. Twee chips onderkant. Afmeting: 18 x 21 x 7 cm. In goede staat.
Zes maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee glazen kop en schotels. Keramieken figuur die spel speelt. Twee Familie Rose schotels. Eén bord, floraal. Afmeting: 5 - 30 cm. In goede staat.
Lot aardewerk/porselein. Bestaande uit: Drie antieke Majolica schotels met floraal decor. Genummerd. Circa 1900. Eén dekseldoos met figuren, tweede helft 20e eeuw. Eén lampenvoet. Duitsland. Circa 193...
Vier maal antiek Japans porselein. Bestaande uit: Drie Kutani dekselpotten, gemerkt. Eén Imari dekselvaas. Afmeting: 7 - 21 cm. In goede staat.
Lot porselein/aarderwerk. Bestaande uit: Twee Engelse porseleinen honden, waarvan één staart gelijmd is. Acht Chinese terracotta figuren met glazuur. Afmeting: 5 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse porseleinen Katani vazen + losse vaas. Gesigneerd. Eén deksel beschadigd. Eén vaas haarlijntje. Afmeting: 19,5 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen. Floraal/vogel decor. Plus vier soeplepels. Twee kommen goed, vijf kommen chips of haarlijn, vier lepels chips. Afmeting: 12 - 13 cm. In redelijke staat.
Negen Spaanse porseleinen ganzen. N.A.O. en één maal Lladro. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 14 cm. In goede staat.
Zes oude Duitse porseleinen kaarskandelaren. Onder andere: Italië, Duitsland, Dresden, Thüringen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 16 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese Yixing trekpotten. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese Yixing theepotten met bodemmerk. 21e Eeuw. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.
Acht maal divers oud/antiek Chinees porselein. 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Vier Familie Rose schotels. Eén bordje met tuin decor, 19e eeuw. Twee kopjes, één zotje, 18e - 19e eeuw, één chip. Eén deks...
Drie oude/antieke beschilderde porseleinen borden met florale en figuren decors. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: ø 22 - 34 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Imari porseleinen borden met florale decor. Eén chip. Afmeting: ø 21 - 31 cm. In goede staat.
Vier maal antiek Hollands plateel. Beschadigingen. Bestaande uit: Schenkkan, Gouda 331 M.B. Amfora vaas, circa 1915, chip bodemrand. Schaal, Plato Holland 883/30 203, gelijmd. Schenkkan, Schoonhoven H...