Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Moderne spiegel 4271
Moderne spiegel
Startprijs 15 EUR
Antieke speel/picknick tafel (inklapbaar) 4277
Antieke speel/picknick tafel (inklapbaar)
Startprijs 25 EUR
Antieke mahonie tafel, 1860 4292
Antieke mahonie tafel, 1860
Startprijs 45 EUR
Teakhouten kastje/TV meubel 4208
Teakhouten kastje/TV meubel
Startprijs 60 EUR
Tibetaanse spiegel 4240
Tibetaanse spiegel
Startprijs 60 EUR
Eiken secretaire met snijwerk 4095
Eiken secretaire met snijwerk
Startprijs 70 EUR
Theewagen op wielen 4087
Theewagen op wielen
Startprijs 80 EUR
Antieke Mechelse armleunstoel 4111
Antieke Mechelse armleunstoel
Startprijs 80 EUR
Antieke bijzettafel, 1880 4120
Antieke bijzettafel, 1880
Startprijs 80 EUR
Theetafel met lade 4164
Theetafel met lade
Startprijs 80 EUR
Thee-serveerwagen, 1960 4171
Thee-serveerwagen, 1960
Startprijs 80 EUR
Antiek Engels kamergemak 4122
Antiek Engels kamergemak
Startprijs 90 EUR
Antieke voltaire + voetenbank 4065
Antieke voltaire + voetenbank
Startprijs 100 EUR
19e Eeuwse armleunstoel 4066
19e Eeuwse armleunstoel
Startprijs 100 EUR
Antieke Engelse hangoor tafel 4121
Antieke Engelse hangoor tafel
Startprijs 100 EUR
Mahonie laden-commode 4123
Mahonie laden-commode
Startprijs 100 EUR
19e Eeuwse spiegel 4165
19e Eeuwse spiegel
Startprijs 100 EUR
Willem III kastje, 1860 4195
Willem III kastje, 1860
Startprijs 100 EUR
Eiken commode, 1820 4204
Eiken commode, 1820
Startprijs 100 EUR
2x Antieke meubelstukken, 1900 4207
2x Antieke meubelstukken, 1900
Startprijs 100 EUR
2x Oosterse wandconsole tafels 4231
2x Oosterse wandconsole tafels
Startprijs 100 EUR
3x Italiaanse vergulde stoelen 4232
3x Italiaanse vergulde stoelen
Startprijs 100 EUR
18e Eeuwse ladenkast 4284
18e Eeuwse ladenkast
Startprijs 100 EUR
Spiegel met lithografie achter glas 4308
Spiegel met lithografie achter glas
Startprijs 100 EUR
Mahonie etagere kast, 1870 4098
Mahonie etagere kast, 1870
Startprijs 120 EUR
Louis Philippe-stijl vitrinekast 4287
Louis Philippe-stijl vitrinekast
Startprijs 120 EUR
Eiken commode, 1820 4145
Eiken commode, 1820
Startprijs 125 EUR
Antieke pathefoon, 1920 4124
Antieke pathefoon, 1920
Startprijs 140 EUR
Jugendstil kastje, 1915 4049
Jugendstil kastje, 1915
Startprijs 150 EUR
Spiegel + console, 1890 4067
Spiegel + console, 1890
Startprijs 150 EUR
18e Eeuwse 4-laden commode 4092
18e Eeuwse 4-laden commode
Startprijs 150 EUR
Mahonie nachtkastje 4113
Mahonie nachtkastje
Startprijs 150 EUR
2 Bijzettafels oosters gesneden. 4155
2 Bijzettafels oosters gesneden.
Startprijs 150 EUR
Etagere-tafel 4221
Etagere-tafel
Startprijs 150 EUR
Engels Art Deco secretaire, 1930 4237
Engels Art Deco secretaire, 1930
Startprijs 150 EUR
Eiken 3-laden commode 4238
Eiken 3-laden commode
Startprijs 150 EUR
Hollands Hindelopen kastje 4260
Hollands Hindelopen kastje
Startprijs 150 EUR
Kersen commode 4316
Kersen commode
Startprijs 150 EUR
19e Eeuws antiek gestoken tafel 4062
19e Eeuws antiek gestoken tafel
Startprijs 160 EUR
Oosterse bijzettafel 4227
Oosterse bijzettafel
Startprijs 160 EUR
Wandspiegel met kastjes, 1880 4236
Wandspiegel met kastjes, 1880
Startprijs 160 EUR
Gepolitoerde penantkast 4213
Gepolitoerde penantkast
Startprijs 180 EUR
Wortelnoten Gründerzeit commode 4212
Wortelnoten Gründerzeit commode
Startprijs 190 EUR
Duitse mahonie commode, 1850 4068
Duitse mahonie commode, 1850
Startprijs 200 EUR
Antieke eiken hoekvitrinekast 4069
Antieke eiken hoekvitrinekast
Startprijs 200 EUR
Eén-deurs vitrinekast 4080
Eén-deurs vitrinekast
Startprijs 200 EUR
Eén-deurs vitrinekast 4081
Eén-deurs vitrinekast
Startprijs 200 EUR
18e Eeuwse bijzettafel 4132
18e Eeuwse bijzettafel
Startprijs 200 EUR
Tafeltje met marmeren blad 4139
Tafeltje met marmeren blad
Startprijs 200 EUR
Eén-deurs vitrinekast, 224 x 77 x 75 cm. 4151
Eén-deurs vitrinekast, 224 x 77 x 75 cm.
Startprijs 200 EUR
Eén-deurs vitrinekast 4152
Eén-deurs vitrinekast
Startprijs 200 EUR
19e Eeuwse voltaire, 1870 4235
19e Eeuwse voltaire, 1870
Startprijs 200 EUR
Mahonie vitrinekast, 19e eeuw 4257
Mahonie vitrinekast, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR
Eiken Louis Seize commode 4258
Eiken Louis Seize commode
Startprijs 200 EUR
19e Eeuwse Empire poudreuse 4036
19e Eeuwse Empire poudreuse
Startprijs 225 EUR
Antieke penantkast 4040
Antieke penantkast
Startprijs 250 EUR
Antiek notenhouten schrijfsecretaire, 1880 4057
Antiek notenhouten schrijfsecretaire, 1880
Startprijs 250 EUR
Antieke Amelander ? vitrinekast 4075
Antieke Amelander ? vitrinekast
Startprijs 250 EUR
Eén-deurs vitrinekast, 224 x 77 x 75 cm. 4078
Eén-deurs vitrinekast, 224 x 77 x 75 cm.
Startprijs 250 EUR
19e Eeuwse naaitafel 4131
19e Eeuwse naaitafel
Startprijs 250 EUR
Engels damesbureau met intarsia 4137
Engels damesbureau met intarsia
Startprijs 250 EUR
Hollandse vitrine-opzetkast 4163
Hollandse vitrine-opzetkast
Startprijs 250 EUR
Antieke Franse commode, 1880 4244
Antieke Franse commode, 1880
Startprijs 250 EUR
Antieke olifant tafel 4245
Antieke olifant tafel
Startprijs 250 EUR
8-Kantige vitrine met geslepen glas 4076
8-Kantige vitrine met geslepen glas
Startprijs 300 EUR
8-Kantige vitrine met geslepen glas 4077
8-Kantige vitrine met geslepen glas
Startprijs 300 EUR
Eiken Gründer bureau 4114
Eiken Gründer bureau
Startprijs 325 EUR
2-Deurs teakhouten vitrine 4028
2-Deurs teakhouten vitrine
Startprijs 350 EUR
2-Deurs vitrine 4029
2-Deurs vitrine
Startprijs 350 EUR
Antieke Chinese kast, 1900 4041
Antieke Chinese kast, 1900
Startprijs 350 EUR
Duitse vertico, 1880 4046
Duitse vertico, 1880
Startprijs 350 EUR
Eiken Louis Quinze kabinet 4054
Eiken Louis Quinze kabinet
Startprijs 350 EUR
Zeldzame beschilderde wieg 4214
Zeldzame beschilderde wieg
Startprijs 350 EUR
19e Eeuwse miniatuur porseleinkast 4252
19e Eeuwse miniatuur porseleinkast
Startprijs 350 EUR
Rozenhouten 2-deurs linnenkast 4219
Rozenhouten 2-deurs linnenkast
Startprijs 375 EUR
8-Kantige vitrine, groot model 4027
8-Kantige vitrine, groot model
Startprijs 400 EUR
Engelse wijnkoelbox 4045
Engelse wijnkoelbox
Startprijs 400 EUR
Mahoniehouten cylinderbureau 4234
Mahoniehouten cylinderbureau
Startprijs 400 EUR
Beschilderd tafelblad 'Ameland' 4249
Beschilderd tafelblad 'Ameland'
Startprijs 400 EUR
Frans kastje van rozenhout 4250
Frans kastje van rozenhout
Startprijs 400 EUR
Hollandse bonheur, 1860 4315
Hollandse bonheur, 1860
Startprijs 400 EUR
Mahonie trommelkastje, 1820 4033
Mahonie trommelkastje, 1820
Startprijs 450 EUR
Antiek Drents kabinet 4135
Antiek Drents kabinet
Startprijs 450 EUR
Mahonie kabinet 4140
Mahonie kabinet
Startprijs 450 EUR
Sideboard met glazen deuren 4306
Sideboard met glazen deuren
Startprijs 450 EUR
Porseleinkast met intarsia 4286
Porseleinkast met intarsia
Startprijs 480 EUR
Gestoken vitrinekast, 1930 4010
Gestoken vitrinekast, 1930
Startprijs 500 EUR
Wortelnoten vitrinekast 4015
Wortelnoten vitrinekast
Startprijs 500 EUR
18e Eeuws mahonie kabinet 4016
18e Eeuws mahonie kabinet
Startprijs 500 EUR
Zeldzaam Engels (architecten)bureau 4019
Zeldzaam Engels (architecten)bureau
Startprijs 500 EUR
Eiken 2-deurs kast, 1800 4020
Eiken 2-deurs kast, 1800
Startprijs 500 EUR
Beschilderde hoekkast, 18e - 19e eeuw 4243
Beschilderde hoekkast, 18e - 19e eeuw
Startprijs 550 EUR
Eiken Gründerzeit buffet, 1880 4224
Eiken Gründerzeit buffet, 1880
Startprijs 600 EUR
17e - 18e Eeuwse pastoorskast 4011
17e - 18e Eeuwse pastoorskast
Startprijs 650 EUR
Empire secretaire, 1820 4001
Empire secretaire, 1820
Startprijs 700 EUR
Barok vitrinekast 4009
Barok vitrinekast
Startprijs 700 EUR