43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

Barok vitrine met intarsia 4000
Barok vitrine met intarsia
Startprijs 1.500 EUR
Empire secretaire, 1820 4001
Empire secretaire, 1820
Startprijs 700 EUR
Biedermeier-stijl vitrine 4002
Biedermeier-stijl vitrine

350 EUR

Hollands Louis Seize kabinet, 1780 4003
Hollands Louis Seize kabinet, 1780

1.000 EUR

Duits buffet, 1880 4004
Duits buffet, 1880

500 EUR

Louis Quinze kabinet 4005
Louis Quinze kabinet
Startprijs 1.000 EUR
18e Eeuws Louis Seize kabinet 4006
18e Eeuws Louis Seize kabinet
Startprijs 1.250 EUR
18e Eeuwse Barok commode 4007
18e Eeuwse Barok commode

850 EUR

Engels kabinet 4008
Engels kabinet
Startprijs 800 EUR
Barok vitrinekast 4009
Barok vitrinekast
Startprijs 700 EUR
Gestoken vitrinekast, 1930 4010
Gestoken vitrinekast, 1930
Startprijs 500 EUR
17e - 18e Eeuwse pastoorskast 4011
17e - 18e Eeuwse pastoorskast
Startprijs 650 EUR
19e Eeuwse Hollandse kuifkast 4012
19e Eeuwse Hollandse kuifkast
Startprijs 1.600 EUR
18e Eeuws Hollands kabinet 4013
18e Eeuws Hollands kabinet

350 EUR

Eiken vertico, 1880 4014
Eiken vertico, 1880

350 EUR

Wortelnoten vitrinekast 4015
Wortelnoten vitrinekast
Startprijs 500 EUR
18e Eeuws mahonie kabinet 4016
18e Eeuws mahonie kabinet
Startprijs 500 EUR
Antiekek Jugendstil vitrinekast 4017
Antiekek Jugendstil vitrinekast

340 EUR

Koloniaal kabinet kastje 4018
Koloniaal kabinet kastje

450 EUR

Zeldzaam Engels (architecten)bureau 4019
Zeldzaam Engels (architecten)bureau
Startprijs 500 EUR
Eiken 2-deurs kast, 1800 4020
Eiken 2-deurs kast, 1800
Startprijs 500 EUR
18e Eeuws eiken wandmeubel 4021
18e Eeuws eiken wandmeubel

300 EUR

Empire secretaire, 1820 4022
Empire secretaire, 1820

210 EUR

18e Eeuwse Hollandse commode 4023
18e Eeuwse Hollandse commode

650 EUR

Vitrinekast 4024
Vitrinekast

350 EUR

Lederen fauteuil 4025
Lederen fauteuil

350 EUR

Duits secretaire, 1860 4026
Duits secretaire, 1860

300 EUR

8-Kantige vitrine, groot model 4027
8-Kantige vitrine, groot model
Startprijs 400 EUR
2-Deurs teakhouten vitrine 4028
2-Deurs teakhouten vitrine
Startprijs 350 EUR
2-Deurs vitrine 4029
2-Deurs vitrine
Startprijs 350 EUR
Wortelnoten secretaire, 1870 4030
Wortelnoten secretaire, 1870

600 EUR

Engelse naaitafel 4031
Engelse naaitafel

125 EUR

Hollandse bonheur, 1860 4032
Hollandse bonheur, 1860

200 EUR

Mahonie trommelkastje, 1820 4033
Mahonie trommelkastje, 1820
Startprijs 450 EUR
Antieke Barok commode 4034
Antieke Barok commode

230 EUR

Antieke wortelnoten commode 4035
Antieke wortelnoten commode

250 EUR

19e Eeuwse Empire poudreuse 4036
19e Eeuwse Empire poudreuse
Startprijs 225 EUR
Prachtig Hollands trumeau, 1830 4037
Prachtig Hollands trumeau, 1830

300 EUR

Eiken rolbureau 4038
Eiken rolbureau

500 EUR

Antieke penantkast 4040
Antieke penantkast
Startprijs 250 EUR
Antieke Chinese kast, 1900 4041
Antieke Chinese kast, 1900
Startprijs 350 EUR
Gestoken bijzettafel met eikenhouten blad 4042
Gestoken bijzettafel met eikenhouten blad

200 EUR

Vergulde Louis Seize-stijl piedestal 4043
Vergulde Louis Seize-stijl piedestal

150 EUR

Antiek schrijfbureau, 1880 4044
Antiek schrijfbureau, 1880

375 EUR

Engelse wijnkoelbox 4045
Engelse wijnkoelbox
Startprijs 400 EUR
Duitse vertico, 1880 4046
Duitse vertico, 1880
Startprijs 350 EUR
Hollandse chiffonnier, 1820 4047
Hollandse chiffonnier, 1820

150 EUR

Willem III vitrinekast 4048
Willem III vitrinekast

200 EUR

Jugendstil kastje, 1915 4049
Jugendstil kastje, 1915
Startprijs 150 EUR
Antieke halspiegel, 1900 4050
Antieke halspiegel, 1900

270 EUR

19e Eeuwse Hollandse naaitafel 4051
19e Eeuwse Hollandse naaitafel

200 EUR

18e - 19e Eeuwse dekenkist 4052
18e - 19e Eeuwse dekenkist

500 EUR

Palissander Empire tafel 4053
Palissander Empire tafel

220 EUR

Eiken Louis Quinze kabinet 4054
Eiken Louis Quinze kabinet
Startprijs 350 EUR
18e Eeuwse eiken spinde 4055
18e Eeuwse eiken spinde

440 EUR

Schrijfkabinet, 1950 4056
Schrijfkabinet, 1950
Startprijs 800 EUR
Antiek notenhouten schrijfsecretaire, 1880 4057
Antiek notenhouten schrijfsecretaire, 1880
Startprijs 250 EUR
18e Eeuwse Engelse commode 4058
18e Eeuwse Engelse commode

200 EUR

Macassar Art Deco-stijl salontafel 4059
Macassar Art Deco-stijl salontafel

100 EUR

19e Eeuwse Barok commode 4061
19e Eeuwse Barok commode

300 EUR

19e Eeuws antiek gestoken tafel 4062
19e Eeuws antiek gestoken tafel
Startprijs 160 EUR
Antiek dienblad op klapstel, 1880 4063
Antiek dienblad op klapstel, 1880

100 EUR

19e Eeuwse Franse spiegel 4064
19e Eeuwse Franse spiegel

110 EUR

Antieke voltaire + voetenbank 4065
Antieke voltaire + voetenbank
Startprijs 100 EUR
19e Eeuwse armleunstoel 4066
19e Eeuwse armleunstoel
Startprijs 100 EUR
Spiegel + console, 1890 4067
Spiegel + console, 1890
Startprijs 150 EUR
Duitse mahonie commode, 1850 4068
Duitse mahonie commode, 1850
Startprijs 200 EUR
Antieke eiken hoekvitrinekast 4069
Antieke eiken hoekvitrinekast
Startprijs 200 EUR
19e Eeuwse naaitafel 4070
19e Eeuwse naaitafel

100 EUR

Antieke eiken naaitafel 4071
Antieke eiken naaitafel

100 EUR

Antieke 2-delige Engelse vitrinekast 4072
Antieke 2-delige Engelse vitrinekast

245 EUR

Antiek Engels schrijfbureau 4073
Antiek Engels schrijfbureau

325 EUR

Antieke eiken kussenkast 4074
Antieke eiken kussenkast

200 EUR

Antieke Amelander ? vitrinekast 4075
Antieke Amelander ? vitrinekast
Startprijs 250 EUR
8-Kantige vitrine met geslepen glas 4076
8-Kantige vitrine met geslepen glas
Startprijs 300 EUR
8-Kantige vitrine met geslepen glas 4077
Startprijs 300 EUR
Eén-deurs vitrinekast, 224 x 77 x 75 cm. 4078
Eén-deurs vitrinekast, 224 x 77 x 75 cm.
Startprijs 250 EUR
Eén-deurs vitrinekast, 224 x 77 x 75 cm. 4079

250 EUR

Eén-deurs vitrinekast 4080
Eén-deurs vitrinekast
Startprijs 200 EUR
Eén-deurs vitrinekast 4081
Eén-deurs vitrinekast
Startprijs 200 EUR
Antieke Engelse boekenmolen 4082
Antieke Engelse boekenmolen

120 EUR

Hollandse Barok vitrinekast, 1780 4083
Hollandse Barok vitrinekast, 1780
Startprijs 1.250 EUR
Louis Philippe secretaire, 1870 4084
Louis Philippe secretaire, 1870

200 EUR

Mahonie chiffonnier, 1850 4085
Mahonie chiffonnier, 1850

180 EUR

Wortelnoten theetafel 4086
Wortelnoten theetafel

100 EUR

Theewagen op wielen 4087
Theewagen op wielen
Startprijs 80 EUR
19e Eeuws bankstel, 1880 4089
19e Eeuws bankstel, 1880

1.400 EUR

Eiken 2-deurs kast, 1880 4090
Eiken 2-deurs kast, 1880

300 EUR

Louis Seize kabinet, 18e eeuw 4091
Louis Seize kabinet, 18e eeuw
Startprijs 1.200 EUR
18e Eeuwse 4-laden commode 4092
18e Eeuwse 4-laden commode
Startprijs 150 EUR
18e Eeuwse antieke eiken kist 4093
18e Eeuwse antieke eiken kist

150 EUR

Antieke bonheur, 1870 4094
Antieke bonheur, 1870

150 EUR

Eiken secretaire met snijwerk 4095
Eiken secretaire met snijwerk
Startprijs 70 EUR
18e Eeuws kabinet met beslag 4096
18e Eeuws kabinet met beslag
Startprijs 1.100 EUR
Antieke Franse eiken jachtkast 4097
Antieke Franse eiken jachtkast

200 EUR

Mahonie etagere kast, 1870 4098
Mahonie etagere kast, 1870
Startprijs 120 EUR