Pablo Picasso. Keramieken bord. 1881 - 1973. Gedateerd 25.9.53. (Picador) Torrero ter paard en stier (Corrida soleil) verso 98/100 edition Picasso Madoura + blindstempel Madoura Edition Picasso. Afmet...
Zeer grote oude Chinees porseleinen Magic Ball. Drie opengewerkte porseleinen bollen in één. Staande op een bewerkte houten piedestal met draaimechaniek en verlichting. Functie niet getest. De bollen ...
Twee antieke Majolica bloempotten. Jugendstil. Circa 1915. Minimale chips. Afmeting: 18 x ø 23 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Neo Renaissance/Historisme pronk bokaal met deksel. Voorzien van putti, ramskoppen en kariatiden. Minimale chip. Afmeting: 51 x ø 34 cm. In goede staat.
Acht-delig Duits Meissen porseleinen servies met floraal decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theekan, 5x kop en schotels, melkkan. Eén schotel chipje. Afmeting: 7 - 25 cm. In goede staat.
Grote antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Schifting decor. Schilder WVH. Model nr.: 3. Afmeting: 29,5 x ø 11,5 cm. In goede staat.
Groot antiek Rozenburg - Den Haag porseleinen tegeltableau naar schilderij van H.W. Mesdag. Schilder K. Oude haarscheur in tegel. Afmeting: H 92 x B 62 cm. In goede staat.
Kapitale Italiaanse porseleinen strijdwagen. Made in Italy. 20e Eeuw. Bloemblad beschadigd. Afmeting: 56 x 70 x 30 cm. Verder in goede staat.
Grote 19e eeuwse Kang Xi gemerkte Chinese kom met landschap/figuren/pagode decor. Vier karakter tekens. Afmeting: 9 x ø 23 cm. In goede staat.
Antieke Chinese terracotta Ming figuur. Deels geglazuurd. Licht beschadigd, achterkant grafgift. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen trekpot met floraal decor. Afmeting: 13 x 17 x 11 ø cm. In goede staat.
Gave 19e eeuwse Imari porseleinen Ghendi-kan met floraal en goud decor. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Twee grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen voorraadpotten met floraal decor en koppen. Afmeting: 36 - 37 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese Yixing trekpot in pompoen vorm. Met vleermuis op deksel. Afmeting: 9 x 16 x 11 cm ø. In goede staat.
Chinees porseleinen penselenpot met landschap/tekst decor. Kang Xi gemerkt. Afmeting: 15,5 x ø 19,3 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen drakenschotel met tekst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: ø 52 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Japans porseleinen kraagvazen met geisha/floraal/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Oude Chinese vergulde jade lakstempel met Foo-hond. Afmeting: 8 x 7 x 7 cm. In goede staat.
Antiek Chinees Yixing theepotje met bloesemtak decor + merktekens. Chips deksel. Afmeting: 10 x 18 x 9 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met vogel in tuin decor. Twee borden gaaf. Vier borden minimale chip. Afmeting: ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen Queng Lung schotel met figuren in tuin decor. Afmeting: ø 41,5 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schotel met figuren in tuin decor. Afmeting: ø 41,5 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese vierkante porseleinen vaas met rondom berglandschap decor. Afmeting: 52 x 15 x 15 cm. In goede staat.
Kapitale Duitse porseleinen dekselvaas door Kaiser Germany. Ontwerp Olivia. Chinoiserie decor, beeld gelijmd. Circa 1970. Afmeting: 102 x ø 40 cm. In redelijk/goede staat.