Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe bordjes met tuin decor. Twee met haarlijn. Eén gelijmd. Afmeting: ø 16,8 cm. In matig/redelijke staat.
Oude Chinees porseleinen celadon vaas met gelijmde messing onderrand en bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met chinoiserie decor. Eén bord gemerkt met de bijl. Afmeting: ø 22,5 - 25,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotel met floraal decor. Gemerkt A.J. v/d B. Afmeting: ø 35 cm. In goede staat.
Drie maal Delfts blauw. Circa 1930 - 1950. Bestaande uit: Porseleinen fles vaas, trompet-vormig. Beschuitbus, Delfts Holland. Royal Delfts geribde vaas. Afmeting: 23 - 27 cm. In goede staat.
Negen delen Delfts blauwe Fayence. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Fayence schotel. Delft of Hanau. Met zotje en floraal decor. Lichte randschades. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.
Vijf 19e eeuwse zeldzame Delftse Fayence borden met maand-voorstellingen. Eén bord grote chip. Eén bord kleine chip. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke Delftse Fayence polychrome beschilderde borden, waarvan drie maal pannenkoek. Gemerkt APK. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Delfts Fayence. Circa 1930. Eén maal knobbelvaas. Eén maal octogonale vaas, randschade. Afmeting: 26 - 42 cm. In redelijk/goede staat.
Oud Delfts miniatuur Fayence kaststel met floraal decor. 20e Eeuw. Eén chip. Afmeting: 14 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Hummel keramieken tafellamp van Goebel, met hond en kind. W. Goebel 1935 - West Germany. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Duitse Hummel keramieken tafellamp van Goebel, met twee kindjes. West Germany, nr. 223. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Grote antieke Rozenburg Den Haag knobbelvaas met floraal decor. Circa 1910. Decor Indisch. Schilder G. Model nr.: 469. Chips bovenrand. Afmeting: 33,5 x ø 15 cm. In redelijke staat.
Drie-delig Makkums polychrome Fayence kaststel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 19 - 30 cm. In goede staat.
Makkumer porseleinen design kandelaar. '78 Jan van der Vaart. Afmeting: 14 x 14 x 14 cm. In goede staat.
Antiek Makkumer comfoor met haven decor. Circa 1900. Bodem deels glazuur af. Afmeting: 14 x ø 21 cm. In goede staat.
Drie oude Makkumer polychrome beschilderde sierborden. 20e Eeuw. Afmeting: ø 17 - 25 cm. In goede staat.
Drie maal antiek porselein/aardewerk. Bestaande uit: 19e eeuwse Chinese gemberpot. Delftse Fayence schotel, gemerkt, chip. Chinees Kang Xi bord, gelijmd. Afmeting: 15 - 28 cm. In matig/goede staat.
Oude Chinese knobbelvaas met bodemmerk en floraal decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Lot antiek Japans eierschaal serviesgoed. Gesigneerd. Met figuren decor. Circa 1900. Bestaande uit: 7x kopjes, 5x schotels, 5x deksels. Enkele beschadigingen. Afmeting: 9 - 12 cm. In redelijk/goede st...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/paradijsvogel decor. Chips. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijke staat.
Drie antieke Cargo schotels met floraal decor en craquele glazuur. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: ø 22 cm. In goede staat.
Twee maal Chinees porselein. Eén maal Familie Rose wierookbrander, goed. Eén maal kapotte vaas met jonge paradijsvogels, bodemmerk. Afmeting: 15 - 19 cm. In matig/goede staat.