Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Chinese borden
Resultaat: 60 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe bordjes met tuin decor. Twee met haarlijn. Eén gelijmd. Afmeting: ø 16,8 cm. In matig/redelijke staat.

Oude Chinese celadon vaas
Startprijs 300 EUR

Oude Chinees porseleinen celadon vaas met gelijmde messing onderrand en bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In redelijke staat.

2x 18e Eeuwse Delftse borden
Resultaat: 35 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met chinoiserie decor. Eén bord gemerkt met de bijl. Afmeting: ø 22,5 - 25,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Delftse Fayence schotel
Startprijs 180 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotel met floraal decor. Gemerkt A.J. v/d B. Afmeting: ø 35 cm. In goede staat.

3x Delfts blauw
Startprijs 60 EUR

Drie maal Delfts blauw. Circa 1930 - 1950. Bestaande uit: Porseleinen fles vaas, trompet-vormig. Beschuitbus, Delfts Holland. Royal Delfts geribde vaas. Afmeting: 23 - 27 cm. In goede staat.

9x Delfts blauwe Fayence
Startprijs 30 EUR

Negen delen Delfts blauwe Fayence. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.

18e Eeuwse schotel
Resultaat: 280 EUR

18e Eeuwse Fayence schotel. Delft of Hanau. Met zotje en floraal decor. Lichte randschades. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.

5x Delftse borden
Resultaat: 240 EUR

Vijf 19e eeuwse zeldzame Delftse Fayence borden met maand-voorstellingen. Eén bord grote chip. Eén bord kleine chip. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

5x Antieke Delftse Fayence borden
Startprijs 120 EUR

Vijf antieke Delftse Fayence polychrome beschilderde borden, waarvan drie maal pannenkoek. Gemerkt APK. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In goede staat.

2x Antiek Delfts Fayence, 1930
Startprijs 40 EUR

Twee maal antiek Delfts Fayence. Circa 1930. Eén maal knobbelvaas. Eén maal octogonale vaas, randschade. Afmeting: 26 - 42 cm. In redelijk/goede staat.

Delfts blauw miniatuur kaststel
Startprijs 30 EUR

Oud Delfts miniatuur Fayence kaststel met floraal decor. 20e Eeuw. Eén chip. Afmeting: 14 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

Duitse Hummel tafellamp
Resultaat: 90 EUR

Duitse Hummel keramieken tafellamp van Goebel, met hond en kind. W. Goebel 1935 - West Germany. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Duitse Hummel tafellamp
Startprijs 90 EUR

Duitse Hummel keramieken tafellamp van Goebel, met twee kindjes. West Germany, nr. 223. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Rozenburg Den Haag vaas, Indisch 469
Startprijs 400 EUR

Grote antieke Rozenburg Den Haag knobbelvaas met floraal decor. Circa 1910. Decor Indisch. Schilder G. Model nr.: 469. Chips bovenrand. Afmeting: 33,5 x ø 15 cm. In redelijke staat.

Makkums kaststel
Startprijs 100 EUR

Drie-delig Makkums polychrome Fayence kaststel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 19 - 30 cm. In goede staat.

Design kandelaar Makkum
Startprijs 60 EUR

Makkumer porseleinen design kandelaar. '78 Jan van der Vaart. Afmeting: 14 x 14 x 14 cm. In goede staat.

Makkumer comfoor, 1900
Resultaat: 40 EUR

Antiek Makkumer comfoor met haven decor. Circa 1900. Bodem deels glazuur af. Afmeting: 14 x ø 21 cm. In goede staat.

3x Makkumer borden
Resultaat: 35 EUR

Drie oude Makkumer polychrome beschilderde sierborden. 20e Eeuw. Afmeting: ø 17 - 25 cm. In goede staat.

3x Antiek porselein/aardewerk
Startprijs 75 EUR

Drie maal antiek porselein/aardewerk. Bestaande uit: 19e eeuwse Chinese gemberpot. Delftse Fayence schotel, gemerkt, chip. Chinees Kang Xi bord, gelijmd. Afmeting: 15 - 28 cm. In matig/goede staat.

Oude Chinese knobbelvaas
Resultaat: 170 EUR

Oude Chinese knobbelvaas met bodemmerk en floraal decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Lot antiek Japans serviesgoed
Resultaat: 80 EUR

Lot antiek Japans eierschaal serviesgoed. Gesigneerd. Met figuren decor. Circa 1900. Bestaande uit: 7x kopjes, 5x schotels, 5x deksels. Enkele beschadigingen. Afmeting: 9 - 12 cm. In redelijk/goede st...

2x Familie Rose borden
Startprijs 200 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/paradijsvogel decor. Chips. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijke staat.

3x Antieke Cargo schotels
Resultaat: 120 EUR

Drie antieke Cargo schotels met floraal decor en craquele glazuur. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: ø 22 cm. In goede staat.

2 Delen Chinees
Resultaat: 60 EUR

Twee maal Chinees porselein. Eén maal Familie Rose wierookbrander, goed. Eén maal kapotte vaas met jonge paradijsvogels, bodemmerk. Afmeting: 15 - 19 cm. In matig/goede staat.