Twee delen oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Bolvaas met blauwe rand, ongemerkt + pijpvaas met zes karakters bodemmerk. Afmeting: 7,5 - 23 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese terracotta geglazuurde figuur. Oude man met boek. 20e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Grote Duitse keramieken herdershond. Circa 1930 - 1940. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: 20 x 36 x 10 cm. In goede staat.
Duitse Karl Ens Vokstedt porseleinen dekseldoos met handgeschilderd landschap decor. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x ø 11 cm. In goede staat.
Acht maal 19e eeuws Imari porseleinen vazen. Divers. Enkele chips. Afmeting: 15 - 27 cm In redelijk/goede staat.
Tien antieke Japanse Kutani miniatuur vaasjes. Circa 1900. Eén maal restauratie. Eén maal chip. Afmeting: 8 - 9 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zeldzame gesigneerde 19e eeuwse Imari porseleinen dekseldozen met floraal/vlinder/figuur en goud decor. Afmeting: 7 x ø 12,5 cm. In goede staat.
Vier-delig, 19e eeuws, Imari porseleinen kaststel. Bestaande uit: Twee baluster vazen heel, twee deksels beschadigd, twee vazen beschadigd. Afmeting: 20 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote gesigneerde 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotel met bloempot decor. Eén chip. Afmeting: ø 46,5 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuws Imari porseleinen scheerbekken met floraal decor. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.