Een paar vergulde porseleinen 'retour de Egypte' vazen met Arabische voorstellingen en bladgoud. Circa 1900. Blindmerk. Afmeting: 19 x ø 11 cm. In goede staat.
Zes antieke Chinees porseleinen vazen. Beschadigd. Afmeting: 14,5 - 26 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Chinese houtgesneden bamboe penselenpotten met teksten en landschappen decor. 19e Eeuw. Eén krimpnaad. Afmeting: H 21 x ø 7 cm. In goede staat.
Oude/antieke grote Chinese groene jade drakenvaas met houtgestoken console. Afmeting: 21 x 12 x 8 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Verte trekpot met figuren decor. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 15 x ø 11 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari trekpot met floraal/landschap decor. Chip deksel + chips tuit. Afmeting: 11 x 16 x ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.