Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3x 18e Eeuwse Chinese borden
Startprijs 150 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/swastika decor. Haarlijnen en chip. Afmeting: ø 21 cm. In redelijke staat.

3x Antiek Chinees porselein
Startprijs 120 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen kommen met kustplaats decor en pagodes. Circa 1800. Allemaal haarlijn. Afmeting: 6,5 x 14 ø cm. In redelijke staat.

Oude Chinese kom met wood decor
Resultaat: 375 EUR

Oude Chinees porseleinen kom met wood decor. Zes tekens bodemmerk en goudrand. Afmeting: 5 x ø 12,8 cm. In goede staat.

Oude Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 200 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met Geisha's en hert decor. Bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

3x 17e - 18e Eeuwse Chinese schotels
Resultaat: 110 EUR

Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen gecontourneerde schotels met floraal decor. Afmeting: ø 10,5 cm. In goede staat.

2x Japans Imari porselein
Startprijs 80 EUR

Twee maal Japans Imari porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Vaas met figuren decors en bodemmerk. Grote schotel met tuin decor en bodemmerk. Afmeting: 20 x 40 cm ø. In goede staat.

18e Eeuwse Queng Lung schenkan
Resultaat: 220 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schenkkan met kustplaats decor en gevlochten handvat. Afmeting: 11 x 7,5 cm ø. In goede staat.

17e Eeuwse Kang Xi schotel
Startprijs 300 EUR

Grote 17e eeuwse Kang Xi sierschotel met zilveren beugel. Gemerkt. Haarlijn. Afmeting: ø 27,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x 18e - 19e Eeuwse Kang Xi borden
Startprijs 200 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden. Vier tekens. Floraal decor. Afmeting: ø 20,3 cm. In goede staat.

3x 19e Eeuwse Imari borden
Startprijs 120 EUR

Drie 19e eeuwse Imari porseleinen borden met floraal decor. Afmeting: ø 21,7 cm. In goede staat.

8x 18e Eeuwse Chinese borden
Startprijs 450 EUR

Acht 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Koekoek in huisje decor. Eén haarscheur, enkele minimale chips. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.

6x 18e Eeuwse Chinese vleesschotels
Startprijs 1.150 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschotels met haven/pagode decor. Octagonaal. Afmeting: 30 - 41 cm. In goede staat.

Japanse Kutani caché pot
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse Japanse Kutani porseleinen caché pot met vergulde messing monturen. Bodemmerk. Afmeting: 28 x ø 19 cm. In goede staat.

6x Antieke Chinese/Japanse? borden
Startprijs 120 EUR

Zes antieke Chinees/Japans? porseleinen borden met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 18,2 cm. In goede staat.

2x Kommen China/Japan
Resultaat: 70 EUR

Twee grote porseleinen kommen Japan/China. Eén maal 19e eeuw Imari, Japan. Eén maal China, Familie Rose, 20e eeuw. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.

4 Antieke Kutani vazen
Resultaat: 95 EUR

Vier antieke Japanse Kutani porseleinen vazen. Circa 1900. Hoge vaas chip bovenrand. Afmeting: H 17 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

3x Bisquit porseleinen figuren
Startprijs 60 EUR

Drie bisquit porseleinen figuren. Eén chip bij voet. 20e Eeuw. Afmeting: H 19 - 21 cm. In goede staat.

2x Porseleinen figuren
Startprijs 60 EUR

Twee porseleinen figuren. Eén maal Gerold Bavaria Western Germany vogel. Eén maal twee vogels, één beschadigd, ongemerkt. Afmeting: 12 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

4 Antieke Madonna figuren
Startprijs 60 EUR

Drie antieke bisquit porseleinen Heilige figuren. Circa 1900 - 1930. Afmeting: H 13 - 27 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuwse Franse kandelaren
Startprijs 150 EUR

Twee 19e eeuwse Franse porseleinen kaarskandelaren met figuren en messing. Blindmerk. Eén beschadiging. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.

Beeld, Zeerover
Resultaat: 85 EUR

Grote gepolychromeerde terracotta zeerover met goud decor. Satsuma, Japan. 20e Eeuw. Pistool beschadigd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.

Karl Ens, Papegaai
Resultaat: 150 EUR

Karl Ens. Gemerkte Duits porseleinen papegaai. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Antieke plaquette, 1880
Resultaat: 275 EUR

Antiek porseleinen plaquette met mythologische voorstelling. Historisme. Circa 1880. Genummerd 1980/35. Afmeting: 30 x 25 x 7 cm. In goede staat.

Porseleinen petroleumlamp, 1880
Resultaat: 110 EUR

Antieke porseleinen petroleumlamp met putti en bloemen. Circa 1880. Ongemerkt. Enkele chip bloemen. Afmeting: H 38 cm. In redelijk/goede staat.