Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Antiek porselein 6124
2x Antiek porselein
Startprijs 40 EUR
2x 19e Eeuwse Franse figuren 6125
2x 19e Eeuwse Franse figuren
Startprijs 80 EUR
4 Delen Hollands keramiek 6128
4 Delen Hollands keramiek
Startprijs 50 EUR
5-Delig kaststel 6129
5-Delig kaststel
Startprijs 180 EUR
Lot Engels keramiek (4x) 6130
Lot Engels keramiek (4x)
Startprijs 40 EUR
Lot Engels keramiek (8x) 6131
Lot Engels keramiek (8x)
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Engels Wedgwood servies 6132
Engels Wedgwood servies

Resultaat:

70 EUR

2x Antieke Chinese borden 6135
2x Antieke Chinese borden
Startprijs 70 EUR
Oude Chinese Familie Verte kom 6136
Oude Chinese Familie Verte kom
Startprijs 2.000 EUR
Verkocht
2x Engelse kastkommen 6137
2x Engelse kastkommen

Resultaat:

40 EUR

18e Eeuwse Chinese kom 6138
18e Eeuwse Chinese kom
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Oude Chinese Kang Xi dekselpot 6139
Oude Chinese Kang Xi dekselpot

Resultaat:

170 EUR

2x Oude/antieke Chinese gemberpotten 6140
2x Oude/antieke Chinese gemberpotten
Startprijs 50 EUR
Chinees Familie Rose bord ø 23 cm. 6144
Chinees Familie Rose bord ø 23 cm.
Startprijs 500 EUR
Verkocht
3x Oude Chinese borden 6146
3x Oude Chinese borden

Resultaat:

290 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein 6148
Lot Chinees porselein

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese dekselpot 6149
Chinese dekselpot

Resultaat:

325 EUR

3x 18e Eeuwse Chinese kastkommen 6151
3x 18e Eeuwse Chinese kastkommen
Startprijs 80 EUR
5x Oude Tibetaanse kralen 6154
5x Oude Tibetaanse kralen
Startprijs 200 EUR
4x Antieke Chinese chicken bowls 6157
4x Antieke Chinese chicken bowls
Startprijs 100 EUR
Chinese Familie Rose vaas 6159
Chinese Familie Rose vaas
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
3x Chinees porselein 6161
3x Chinees porselein

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Oud/antiek Chinees wierookpotje 6163
Oud/antiek Chinees wierookpotje

Resultaat:

300 EUR

Oud Chinees vaasje 6164
Oud Chinees vaasje
Startprijs 400 EUR