Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Antiek porselein
Startprijs 40 EUR

Twee maal antiek porselein. Eén maal erotische asbak met vrouw (bewegende benen), goed. Eén maal rookverdrijver schoorsteenveger, gelijmd. Afmeting: 14- 19 cm. In redelijk/goede staat.

2x 19e Eeuwse Franse figuren
Startprijs 80 EUR

Twee 19e eeuwse Franse porseleinen figuren. Handbeschilderd en met goud decor. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

4 Delen Hollands keramiek
Startprijs 50 EUR

Vier maal oud keramiek. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee vazen Westraven Utrecht. Eén geglazuurde verlopen vaas, gemerkt Burger 576. Eén schaal, onduidelijk gemerkt. Afmeting: 7 - 36 cm. In goede staat.

5-Delig kaststel
Startprijs 180 EUR

Vijf-delig Hollands porseleinen polychroom kaststel. 20e Eeuw. Enkele chips. Afmeting: 25 - 34 cm. In redelijke staat.

Lot Engels keramiek (4x)
Startprijs 40 EUR

Vier delen antiek Engels keramiek met bladgoud. Circa 1900. S.J.B. No. 17. Bestaande uit: Klepkan met tin, onderschaal, roomkan + suikerpot. Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.

Lot Engels keramiek (8x)
Startprijs 70 EUR

Acht delen antiek Engels keramiek. Circa 1900. Gemerkt Adderley. Decor New Lily Waa & Co. Eén Amfora hengsel gelijmd, verder goed. Afmeting: 10 - 35 cm. In goede staat.

Engels Wedgwood servies
Resultaat: 70 EUR

Engels Wedgwood theeservies. Decor Briar Rose. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Theepot + koffiepot, botervloot, schaal, melk/suiker set, cakeborden, 13x kop en schotels. Minimale schip mogelijk....

2x Antieke Chinese borden
Startprijs 70 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen borden. 18e Eeuw. Floraal + waaier decor. Eén beschadigd. Eén haarlijn. Afmeting: 25 - 31 cm. In redelijke staat.

Oude Chinese Familie Verte kom
Startprijs 2.000 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Verte kom met rondom figuren decor. Zes tekens bodemmerk. In goede staat.

2x Engelse kastkommen
Resultaat: 40 EUR

Twee grote antieke Engelse keramieken kastkommen. Gemerkt Adams Tunstall. Circa 1900. Afmeting: 9 x ø 18 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese kom
Startprijs 200 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met hert/floraal coulissen decor. Bodemmerk. Eén chip. Afmeting: 15,7 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese Kang Xi dekselpot
Resultaat: 170 EUR

Oude Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte dekselpot met draken decor. Afmeting: 18 x 12 cm ø. In goede staat.

2x Oude/antieke Chinese gemberpotten
Startprijs 50 EUR

Twee oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met figuren en floraal decor. Eén haarlijn in deksel. Afmeting: 10 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees Familie Rose bord ø 23 cm.
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren in water/goud decor. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

3x Oude Chinese borden
Resultaat: 290 EUR

Drie oude/antieke Chinees porseleinen borden. Familie Verte, Familie Rose. Eén Familie Verte bord chips. Afmeting: ø 17 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 100 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschappen decor. Eén maal groot, octagonaal, goed. Twee maal kleiner, beide haarlijn. Afmeting: ø 23 - 24,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese dekselpot
Resultaat: 325 EUR

Oude Chinees porseleinen dekselpot met groene draken decors in wolken, goudrand en 6 tekens bodemmerk. Afmeting: 14,5 x ø 17 cm. In goede staat.

3x 18e Eeuwse Chinese kastkommen
Startprijs 80 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kastkommen met floraal decor. Eén goed, twee beschadigd. Afmeting: 7 x 15 cm ø. In redelijk/goede staat.

5x Oude Tibetaanse kralen
Startprijs 200 EUR

Vijf oude Tibetaanse (hoornen?) kralen. 20e Eeuw. Afmeting: 3,5 - 8 cm. In goede staat.

4x Antieke Chinese chicken bowls
Startprijs 100 EUR

Vier oude Chinees porseleinen chicken bowls met emaille decor. 20e Eeuw. Afmeting: 4,6 x ø 15 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Startprijs 1.000 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in de bergen decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

3x Chinees porselein
Resultaat: 100 EUR

Drie maal Chinees porselein. Twee maal antieke gemberpotten. Eén maal Queng Lung bord, chip. Afmeting: 16 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Oud/antiek Chinees wierookpotje
Resultaat: 300 EUR

Oud/antiek Chinees porseleinen celadon wierookpotje. Afmeting: 6 x 9 cm ø. In goede staat.

Oud Chinees vaasje
Startprijs 400 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met paddenstoelen en rood verlopen glazuur. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.