43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

4x Chinese borden, 18e eeuw 6260
4x Chinese borden, 18e eeuw

90 EUR

Lot eierschaal porselein (19x) 6258
Lot eierschaal porselein (19x)

375 EUR

Colenbrander Ram schaal 6236
Colenbrander Ram schaal

650 EUR

Colenbrander Ram vaas Spichtig + doos 6232
Colenbrander Ram vaas Spichtig + doos

650 EUR

Goebel beeld, Flamingo's 6229
Goebel beeld, Flamingo's

70 EUR

Hummel figuur, 1930 6226
Hummel figuur, 1930

70 EUR

Lot Chinees eierschaal kop/schotels 6208
Lot Chinees eierschaal kop/schotels

200 EUR

4x Antieke Chinese dekselpotjes 6207
4x Antieke Chinese dekselpotjes

70 EUR

Antieke wandschotel, 1915 6196
Antieke wandschotel, 1915

70 EUR

Colenbrander Ram vaas Hol 39 6186
Colenbrander Ram vaas Hol 39

475 EUR

Oude Chinese vaas 6182
Oude Chinese vaas

70 EUR

6-Pas tegeltableau, 1920 6169
6-Pas tegeltableau, 1920

42 EUR

Chinees Familie Rose bord 6160
Chinees Familie Rose bord

340 EUR

2x 17e - 18e Eeuwse Chinese schotels 6158
2x 17e - 18e Eeuwse Chinese schotels

110 EUR

3x Chinees porselein 6143
3x Chinees porselein

325 EUR

Antieke Majolica schaal, 1915 6133
Antieke Majolica schaal, 1915

70 EUR

17e Eeuws Chinees bord 6106
17e Eeuws Chinees bord

180 EUR

2x Antieke hoge Imari (wijn)cups 6102
2x Antieke hoge Imari (wijn)cups

75 EUR

6x 18e Eeuwse Chinese kop en schotels 6098
6x 18e Eeuwse Chinese kop en schotels

150 EUR

Oude Chinese Quan Yin 6091
Oude Chinese Quan Yin

240 EUR

Oud/antiek Chinees celadon vaasje 6090
Oud/antiek Chinees celadon vaasje

280 EUR

6x 18e Eeuws Chinees porselein 6027
6x 18e Eeuws Chinees porselein

375 EUR

Colenbrander Ram vaas Wildzang 6007
Colenbrander Ram vaas Wildzang

2.400 EUR

Lot 18e Eeuws Chinees porselein 6005
Lot 18e Eeuws Chinees porselein

450 EUR

Grote Majolica huzaar 6653
Grote Majolica huzaar

225 EUR

5x Chinees porselein, 18e eeuw 6648
5x Chinees porselein, 18e eeuw

90 EUR

8x Diverse Hummel figuren van Goebel 6641
8x Diverse Hummel figuren van Goebel

110 EUR

3x Porselein, divers 6637
3x Porselein, divers

25 EUR

Kang Xi kom, 17e - 18e eeuw 6633
Kang Xi kom, 17e - 18e eeuw

90 EUR

2x Chinees porselein, 19e eeuw 6630
2x Chinees porselein, 19e eeuw

60 EUR

Oude Chinese vaas 6629
Oude Chinese vaas

30 EUR

2x  Antiek Japan 6625
2x Antiek Japan

20 EUR

Antiek Japans tête à tête theeservies, 1920 6623
Antiek Japans tête à tête theeservies, 1920

25 EUR

18e Eeuws Chinees Imari trekpotje 6621
18e Eeuws Chinees Imari trekpotje

70 EUR

Antiek Japans theeservies, 1930 6620
Antiek Japans theeservies, 1930

25 EUR

4x Oude/antieke figuren 6619
4x Oude/antieke figuren

35 EUR

4x Imari vazen, 19e eeuw 6618
4x Imari vazen, 19e eeuw

45 EUR

2x Imari schotels 6616
2x Imari schotels

100 EUR

2x Imari vazen, 19e eeuw 6605
2x Imari vazen, 19e eeuw

125 EUR

8x Divers keramiek 6601
8x Divers keramiek

90 EUR

8x Keramiek 6600
8x Keramiek

60 EUR

3x Oude keramieken vazen 6599
3x Oude keramieken vazen

40 EUR

3x Gemerkt keramiek 6598
3x Gemerkt keramiek

45 EUR

2x 18e Eeuwse Chinese Mandarijn-kommen 6597
2x 18e Eeuwse Chinese Mandarijn-kommen

650 EUR

3 Delen Imari 6596
3 Delen Imari

50 EUR

2x Oude Chinese vazen 6594
2x Oude Chinese vazen

30 EUR

Antieke Chinese boeddha van jade 6593
Antieke Chinese boeddha van jade

260 EUR

2x Yixing theepotten 6591
2x Yixing theepotten

75 EUR

4x Antiek Bisquit porselein 6587
4x Antiek Bisquit porselein

75 EUR

Antieke lampenkap met buste, 1900 6585
Antieke lampenkap met buste, 1900

35 EUR

2x Antiek porselein 6583
2x Antiek porselein

25 EUR

Imari trekpotje, 18e eeuw 6580
Imari trekpotje, 18e eeuw

240 EUR

Duits servies, Fürstenberg 6576
Duits servies, Fürstenberg

275 EUR

9x Antieke Chinese borden 6564
9x Antieke Chinese borden

80 EUR

Antiek Nymphenburg servies, 1900 6563
Antiek Nymphenburg servies, 1900

110 EUR

Olympiade A'dam bord, 1928 6557
Olympiade A'dam bord, 1928

60 EUR

18e Eeuwse Chinese Kang Xi klapmutskom 6550
18e Eeuwse Chinese Kang Xi klapmutskom

1.200 EUR

3x Imari borden 6545
3x Imari borden

30 EUR

Delftsblauwe brievenhouder 6543
Delftsblauwe brievenhouder

60 EUR

Antiek Chinees/Japans bord 6540
Antiek Chinees/Japans bord

160 EUR

Keramieken paard 6539
Keramieken paard

25 EUR

3-Delig Imari kaststel 6537
3-Delig Imari kaststel

25 EUR

4x 18e Eeuwse Chinese borden 6535
4x 18e Eeuwse Chinese borden

80 EUR

Grote oude Chinese sierschotel 6533
Grote oude Chinese sierschotel

600 EUR

Lot Chinees porselein (13x) 6532
Lot Chinees porselein (13x)
Startprijs 75 EUR
2x Oude Chinese vazen 6528
2x Oude Chinese vazen

325 EUR

Grote 19e Eeuwse Chinese kom 6527
Grote 19e Eeuwse Chinese kom

80 EUR

Oude Chinese Familie Rose vaas 6525
Oude Chinese Familie Rose vaas

500 EUR

Antieke majolica jardiniere, 1915 6519
Antieke majolica jardiniere, 1915

100 EUR

Antiek Wilhelmina herdenkingsbord 6518
Antiek Wilhelmina herdenkingsbord

25 EUR

Oude chinese celadon vaas 6514
Oude chinese celadon vaas

70 EUR

3x Antieke Kantonese vazen 6513
3x Antieke Kantonese vazen

160 EUR

2x Oude Chinese vazen 6509
2x Oude Chinese vazen

300 EUR

4x Antiek Chinees porselein 6508
4x Antiek Chinees porselein

60 EUR

4x Antiek Chinees porselein 6506
4x Antiek Chinees porselein

100 EUR

3x 18e Eeuwse Chinese borden 6505
3x 18e Eeuwse Chinese borden

120 EUR

2x 19e Eeuwse kratervazen 6504
2x 19e Eeuwse kratervazen

55 EUR

Lot oud/antiek Chinees porselein (14x) 6498
Lot oud/antiek Chinees porselein (14x)

950 EUR

Oude Rosenthal vaas 6497
Oude Rosenthal vaas

60 EUR

Oude/antieke Chinese wierookbrander 6494
Oude/antieke Chinese wierookbrander

325 EUR

Antiek Chinees kaststel 6493
Antiek Chinees kaststel

30 EUR

Grote porseleinen tafellamp 6485
Grote porseleinen tafellamp

40 EUR

3x Chinees porselein 6482
3x Chinees porselein

40 EUR

2x Kantonees theeservies 6480
2x Kantonees theeservies

110 EUR

Antiek Chinees bloempotje 6479
Antiek Chinees bloempotje

60 EUR

Antieke Makkumer tabakspot, 1930 6478
Antieke Makkumer tabakspot, 1930

30 EUR

Oude/antieke Chinese schaal 6475
Oude/antieke Chinese schaal

200 EUR

Makkumer Tonca tabakspot, 1930 6470
Makkumer Tonca tabakspot, 1930

40 EUR

Lot oud/antiek Chinees porselein 6467
Lot oud/antiek Chinees porselein

340 EUR

5x Antieke Chinese schotels 6449
5x Antieke Chinese schotels

50 EUR

7x Antiek Chinees porselein 6448
7x Antiek Chinees porselein

80 EUR

3x Antiek Russisch porselein 6444
3x Antiek Russisch porselein

90 EUR

Oude/antieke Chinese vaas 6432
Oude/antieke Chinese vaas

550 EUR

30x Japanse borden, 19e eeuw 6427
30x Japanse borden, 19e eeuw

60 EUR

18e Eeuws Chinees Imari schenkkannetje 6422
18e Eeuws Chinees Imari schenkkannetje

80 EUR

3x Oude Chinese figuren 6415
3x Oude Chinese figuren

50 EUR