Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Höchst figurengroep
Startprijs 40 EUR

Antieke Duitse Höchst porseleinen groep. Man mist onderbeen. Afmeting: 4,5 x 6 x 3 cm. In redelijke staat.

Antieke Chinese schaal, 1900
Startprijs 45 EUR

Antiek Chinees porseleinen schaal met florale, vogel en tekst decor. Circa 1900. Afmeting: 6,5 x 20,3 x 7,3 cm. In goede staat.

Lot Duits porselein
Startprijs 45 EUR

Lot 18e - 19e eeuws Duits serviesgoed. Bestaande uit: 10 Kop en schotels. Gemerkt F of J. Waarschijnlijk Wallendorf? of Ilmenau. Eén schotel chip. Eén kopje haarlijn. Afmeting: circa 6 - 12 cm. In goe...

Moderne Makkumer fruitschaal
Startprijs 45 EUR

Moderne Makkumer porseleinen fruitschaal. Oar Wurk Makkum. Design van Paulus van Leeuwen. Afmeting: 8 x ø 32 cm. In goede staat.

4 Delen Hollands keramiek
Startprijs 50 EUR

Vier maal oud keramiek. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee vazen Westraven Utrecht. Eén geglazuurde verlopen vaas, gemerkt Burger 576. Eén schaal, onduidelijk gemerkt. Afmeting: 7 - 36 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke Chinese gemberpotten
Startprijs 50 EUR

Twee oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met figuren en floraal decor. Eén haarlijn in deksel. Afmeting: 10 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke porseleinen lampenvoet, 1900
Startprijs 50 EUR

Antieke porseleinen lampenvoet met floraal/goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

4x Antiek Hollands plateel
Startprijs 50 EUR

Vier maal antiek Hollands plateel. Bestaande uit: Twee vaasjes, circa 1915, onduidelijk, één chip voet. Eén maal Goedewaagen, decor wapen Ruurlo (distel), goed. Eén bonbonschaal, Plato Gouda. Afmeting...

Porseleinen tafellamp
Startprijs 50 EUR

Spaanse? porseleinen tafellamp met cherubijnkoppen. Onduidelijk gemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 x ø 25 cm. In goede staat.

Antiek Sitzendorf figuur
Startprijs 50 EUR

Antiek Duits Sitzendorf keramieken schaapshond met drie schapen. Circa 1930. Twee chips onderkant. Afmeting: 18 x 21 x 7 cm. In goede staat.

Lotje divers Chinees (6x)
Startprijs 50 EUR

Zes maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee glazen kop en schotels. Keramieken figuur die spel speelt. Twee Familie Rose schotels. Eén bord, floraal. Afmeting: 5 - 30 cm. In goede staat.

5x Aardewerk/porselein
Startprijs 50 EUR

Lot aardewerk/porselein. Bestaande uit: Drie antieke Majolica schotels met floraal decor. Genummerd. Circa 1900. Eén dekseldoos met figuren, tweede helft 20e eeuw. Eén lampenvoet. Duitsland. Circa 193...

4x Antiek Japans porselein
Startprijs 50 EUR

Vier maal antiek Japans porselein. Bestaande uit: Drie Kutani dekselpotten, gemerkt. Eén Imari dekselvaas. Afmeting: 7 - 21 cm. In goede staat.

Lot porselein/aardewerk
Startprijs 50 EUR

Lot porselein/aarderwerk. Bestaande uit: Twee Engelse porseleinen honden, waarvan één staart gelijmd is. Acht Chinese terracotta figuren met glazuur. Afmeting: 5 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

3x Japanse Kutani vazen
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse porseleinen Katani vazen + losse vaas. Gesigneerd. Eén deksel beschadigd. Eén vaas haarlijntje. Afmeting: 19,5 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

7x Chinese kommen, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

Zeven 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen. Floraal/vogel decor. Plus vier soeplepels. Twee kommen goed, vijf kommen chips of haarlijn, vier lepels chips. Afmeting: 12 - 13 cm. In redelijke staat.

Lot porseleinen ganzen (9x)
Startprijs 50 EUR

Negen Spaanse porseleinen ganzen. N.A.O. en één maal Lladro. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 14 cm. In goede staat.

6x Oude porseleinen kaarskandelaren
Startprijs 50 EUR

Zes oude Duitse porseleinen kaarskandelaren. Onder andere: Italië, Duitsland, Dresden, Thüringen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 16 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese Yixing trekpotten
Startprijs 50 EUR

Twee oude Chinese Yixing trekpotten. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese Yixing theepotten
Startprijs 50 EUR

Twee oude Chinese Yixing theepotten met bodemmerk. 21e Eeuw. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.

Lot divers Chinees porselein (8x)
Startprijs 50 EUR

Acht maal divers oud/antiek Chinees porselein. 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Vier Familie Rose schotels. Eén bordje met tuin decor, 19e eeuw. Twee kopjes, één zotje, 18e - 19e eeuw, één chip. Eén deks...

3x Divers porselein, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

Drie oude/antieke beschilderde porseleinen borden met florale en figuren decors. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: ø 22 - 34 cm. In goede staat.

4x Imari borden, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

Vier 19e eeuwse Imari porseleinen borden met florale decor. Eén chip. Afmeting: ø 21 - 31 cm. In goede staat.

4x Antiek Hollands plateel
Startprijs 55 EUR

Vier maal antiek Hollands plateel. Beschadigingen. Bestaande uit: Schenkkan, Gouda 331 M.B. Amfora vaas, circa 1915, chip bodemrand. Schaal, Plato Holland 883/30 203, gelijmd. Schenkkan, Schoonhoven H...