Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiek Weens beeldje, Forel 6417
Antiek Weens beeldje, Forel
Startprijs 80 EUR
Lot oud Chinees porselein (4x) 6451
Lot oud Chinees porselein (4x)
Startprijs 80 EUR
18e - 19e Eeuwse Chinese trekpotje 6507
18e - 19e Eeuwse Chinese trekpotje
Startprijs 80 EUR
3x Chinees porselein 6511
3x Chinees porselein
Startprijs 80 EUR
3x Chinese Capucijner kommen 6530
3x Chinese Capucijner kommen
Startprijs 80 EUR
Duitse Hummel tafellamp 6228
Duitse Hummel tafellamp
Startprijs 90 EUR
18e Eeuws Chinees kannetje 6335
18e Eeuws Chinees kannetje
Startprijs 90 EUR
2x Antieke Chinese/Japanse kommen 6377
2x Antieke Chinese/Japanse kommen
Startprijs 90 EUR
Grote Japanse Imari schotel ø 36 cm. 6544
Grote Japanse Imari schotel ø 36 cm.
Startprijs 90 EUR
Oude Chinese boeddha 6077
Oude Chinese boeddha
Startprijs 100 EUR
Japanse Kutani caché pot 6110
Japanse Kutani caché pot
Startprijs 100 EUR
Antieke Delftse plaquette, 1880 6168
Antieke Delftse plaquette, 1880
Startprijs 100 EUR
Antiek serviesgoed, 1900 6179
Antiek serviesgoed, 1900
Startprijs 100 EUR
Makkums kaststel 6240
Makkums kaststel
Startprijs 100 EUR
2x Oud Chinees porselein 6336
2x Oud Chinees porselein
Startprijs 100 EUR
2x Chinese Kanton vazen 6340
2x Chinese Kanton vazen
Startprijs 100 EUR
8x Oude Chinese jade voorwerpen 6349
8x Oude Chinese jade voorwerpen
Startprijs 100 EUR
2x Chinees porselein 6350
2x Chinees porselein
Startprijs 100 EUR
Lot Chinees porselein (5x) 6359
Lot Chinees porselein (5x)
Startprijs 100 EUR
Antiek Weens beeldje, 1930 6418
Antiek Weens beeldje, 1930
Startprijs 100 EUR
10x Antieke Familie Rose borden 6459
10x Antieke Familie Rose borden
Startprijs 100 EUR
18e Eeuws Delftse sierschotel ø 34 cm. 6471
18e Eeuws Delftse sierschotel ø 34 cm.
Startprijs 100 EUR
Majolica bloempot 6556
Majolica bloempot
Startprijs 100 EUR
19e Eeuwse Chinese Familie Rose vaas 6558
19e Eeuwse Chinese Familie Rose vaas
Startprijs 100 EUR
18e Eeuws Chinees trekpotje 6031
18e Eeuws Chinees trekpotje
Startprijs 120 EUR
Grote Sitzendorf vaas 6055
Grote Sitzendorf vaas
Startprijs 120 EUR
KPM Mokka-kan met bloemmotief 6060
KPM Mokka-kan met bloemmotief
Startprijs 120 EUR
3x Frans porselein 6065
3x Frans porselein
Startprijs 120 EUR
3x Antiek Chinees porselein 6087
3x Antiek Chinees porselein
Startprijs 120 EUR
3x 19e Eeuwse Imari borden 6107
3x 19e Eeuwse Imari borden
Startprijs 120 EUR
6x Antieke Chinese/Japanse? borden 6111
6x Antieke Chinese/Japanse? borden
Startprijs 120 EUR
5x Antieke Delftse Fayence borden 6223
5x Antieke Delftse Fayence borden
Startprijs 120 EUR
3x Oude Chinese trekpotjes 6378
3x Oude Chinese trekpotjes
Startprijs 120 EUR
2x Bing & Grondahl porselein 6491
2x Bing & Grondahl porselein
Startprijs 120 EUR
2x Weense decor vazen 6180
2x Weense decor vazen
Startprijs 125 EUR
Antieke Chinese trekpot, 18e eeuw 6344
Antieke Chinese trekpot, 18e eeuw
Startprijs 130 EUR
Antiek Chinees Yixing theepotje 6045
Antiek Chinees Yixing theepotje
Startprijs 150 EUR
Antieke Meissen schaal 6057
Antieke Meissen schaal
Startprijs 150 EUR
Antieke Meissen schaal 6067
Antieke Meissen schaal
Startprijs 150 EUR
Antieke Meissen schaal 6068
Antieke Meissen schaal
Startprijs 150 EUR
Groot antiek Duits servies, 1915 6072
Groot antiek Duits servies, 1915
Startprijs 150 EUR
3x 18e Eeuwse Chinese borden 6086
3x 18e Eeuwse Chinese borden
Startprijs 150 EUR
2x 19e Eeuwse Franse kandelaren 6118
2x 19e Eeuwse Franse kandelaren
Startprijs 150 EUR
3 Delen "Lou Schwirtz" 6193
3 Delen "Lou Schwirtz"
Startprijs 150 EUR
2 Delen "Lou Schwirtz" 6194
2 Delen "Lou Schwirtz"
Startprijs 150 EUR
19e Eeuwse Chinese trekpot 6203
19e Eeuwse Chinese trekpot
Startprijs 150 EUR
Oude Chinese pijpvaas 6211
Oude Chinese pijpvaas
Startprijs 150 EUR
2x Chinese trekpotten 6337
2x Chinese trekpotten
Startprijs 150 EUR
Oude/antieke Yixing trekpot 6339
Oude/antieke Yixing trekpot
Startprijs 150 EUR
2x Familie Rose dekselvazen 6423
2x Familie Rose dekselvazen
Startprijs 150 EUR
6x Oude/antieke Chinese borden 6456
6x Oude/antieke Chinese borden
Startprijs 150 EUR
Antieke Chinese penselenpot 6567
Antieke Chinese penselenpot
Startprijs 150 EUR
2 Vazen Warlamis 6589
2 Vazen Warlamis
Startprijs 150 EUR
Oude Chinese kom 6651
Oude Chinese kom
Startprijs 150 EUR
Zeer grote Imari vaas, 19e eeuw 6607
Zeer grote Imari vaas, 19e eeuw
Startprijs 175 EUR
Nymphenburg kop en schotels (7x) 6066
Nymphenburg kop en schotels (7x)
Startprijs 180 EUR
5-Delig kaststel 6129
5-Delig kaststel
Startprijs 180 EUR
18e Eeuwse Delftse Fayence schotel 6218
18e Eeuwse Delftse Fayence schotel
Startprijs 180 EUR
2x Art Deco kandelaren 6285
2x Art Deco kandelaren
Startprijs 180 EUR
Oude/antieke Yixing trekpot 6038
Oude/antieke Yixing trekpot
Startprijs 200 EUR
2x 18e - 19e Eeuwse Kang Xi borden 6105
2x 18e - 19e Eeuwse Kang Xi borden
Startprijs 200 EUR
18e Eeuwse Chinese kom 6138
18e Eeuwse Chinese kom
Startprijs 200 EUR
5x Oude Tibetaanse kralen 6154
5x Oude Tibetaanse kralen
Startprijs 200 EUR
Oud Chinees vaasje 6264
Oud Chinees vaasje
Startprijs 200 EUR
Grote Franse porselein vaas 6279
Grote Franse porselein vaas
Startprijs 200 EUR
6x Oud/antiek Chinees jade 6307
6x Oud/antiek Chinees jade
Startprijs 200 EUR
Oude Chinese theeglazuur vaas 6318
Oude Chinese theeglazuur vaas
Startprijs 200 EUR
2x Antieke plateel vazen, 1920 6333
2x Antieke plateel vazen, 1920
Startprijs 200 EUR
Italiaanse Majolica sierschaal 6056
Italiaanse Majolica sierschaal
Startprijs 220 EUR
2x Franse vazen met wild decor 6461
2x Franse vazen met wild decor
Startprijs 225 EUR
2x Antieke Majolica bloempotten, 1915 6011
2x Antieke Majolica bloempotten, 1915
Startprijs 250 EUR
Meissen servies, 1930 6521
Meissen servies, 1930
Startprijs 250 EUR
19e Eeuws Japans goud Imari servies 6555
19e Eeuws Japans goud Imari servies
Startprijs 250 EUR
Imari vaas + hocker 6573
Imari vaas + hocker
Startprijs 250 EUR
Religieus tegeltableau 1903 - 1942 6649
Religieus tegeltableau 1903 - 1942
Startprijs 250 EUR
Satsuma cache pot 6465
Satsuma cache pot
Startprijs 275 EUR
Paar vergulde vazen, 1900 6305
Paar vergulde vazen, 1900
Startprijs 280 EUR
19e Eeuwse Chinese Kang Xi kom 6028
19e Eeuwse Chinese Kang Xi kom
Startprijs 300 EUR
19e Eeuwse Imari Ghendi-kan 6036
19e Eeuwse Imari Ghendi-kan
Startprijs 300 EUR
17e Eeuwse Kang Xi schotel 6104
17e Eeuwse Kang Xi schotel
Startprijs 300 EUR
Oude Chinese celadon vaas 6214
Oude Chinese celadon vaas
Startprijs 300 EUR
Chinese boeddha 6310
Chinese boeddha
Startprijs 300 EUR
Grote Yixing trekpot 6387
Grote Yixing trekpot
Startprijs 300 EUR
17e - 18e Eeuwse Chinese kom 6546
17e - 18e Eeuwse Chinese kom
Startprijs 300 EUR
18e - 19e Eeuwse Chinese dekselvaas 6547
18e - 19e Eeuwse Chinese dekselvaas
Startprijs 300 EUR
Oude Chinese knobbelvaas 6650
Oude Chinese knobbelvaas
Startprijs 300 EUR
Porseleinen dekselvaas 6051
Porseleinen dekselvaas
Startprijs 325 EUR
2x Grote 18e - 19e eeuwse Chinese voorraadpotten 6037
2x Grote 18e - 19e eeuwse Chinese voorraadpotten
Startprijs 400 EUR
Oud Chinees vaasje 6164
Oud Chinees vaasje
Startprijs 400 EUR
Rozenburg Den Haag vaas, Indisch 469 6231
Rozenburg Den Haag vaas, Indisch 469
Startprijs 400 EUR
Grote Japanse schotel , 19e eeuw 6571
Grote Japanse schotel , 19e eeuw
Startprijs 400 EUR
Duits Meissen servies 6015
Duits Meissen servies
Startprijs 450 EUR
Jade stempel met leeuw 6044
Jade stempel met leeuw
Startprijs 450 EUR
8x 18e Eeuwse Chinese borden 6108
8x 18e Eeuwse Chinese borden
Startprijs 450 EUR
Antiek Rozenburg tegeltableau 6024
Antiek Rozenburg tegeltableau
Startprijs 500 EUR
Kapitaal porseleinen strijdwagen 6025
Kapitaal porseleinen strijdwagen
Startprijs 500 EUR