Drie bisquit porseleinen figuren. Eén chip bij voet. 20e Eeuw. Afmeting: H 19 - 21 cm. In goede staat.
Twee porseleinen figuren. Eén maal Gerold Bavaria Western Germany vogel. Eén maal twee vogels, één beschadigd, ongemerkt. Afmeting: 12 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke bisquit porseleinen Heilige figuren. Circa 1900 - 1930. Afmeting: H 13 - 27 cm. In goede staat.
Drie maal Delfts blauw. Circa 1930 - 1950. Bestaande uit: Porseleinen fles vaas, trompet-vormig. Beschuitbus, Delfts Holland. Royal Delfts geribde vaas. Afmeting: 23 - 27 cm. In goede staat.
Drie maal antiek porselein. Bestaande uit: Twee Franse figuren, één kapot. Eén groot Frans figuur (dekseldoos) vrouw bij spiegel, genummerd, goed. Afmeting: 15 - 24 cm. In matig/goede staat.
Duitse Karl Ens Vokstedt porseleinen dekseldoos met handgeschilderd landschap decor. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x ø 11 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Verte trekpot met figuren decor. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 15 x ø 11 cm. In goede staat.
Twee maal oud China. 20e Eeuw. Eén drie-delig houtgesneden kamerscherm met zijde schilderijen. Eén porseleinen plaquette met Chinese godheid. Afmeting: 32 - 33 cm. In goede staat.
Vier maal Chinees porselein. Bestaande uit: 18e Eeuwse octagonale kop en schotel, schotel gelijmd. Drie 19e eeuwse Chinese miniatuur vaasjes, chips. Afmeting: 3,5 - 10 cm. In redelijke staat.
Antiek 19-delig Japans porseleinen Satsuma servies met draken, goud en figuren. Circa 1920. Afmeting: 9 - 25 cm. In goede staat.
Dertig antieke Hollandse Royal Sphinx Maastricht keramieken borden. Decor Cambridge Old England. Circa 1890. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.
Lot Biedermeier-stijl porselein. Royal Schwabap Deutschland. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie vazen, gebakschaal + zeven schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 16 - 24 cm. In goede staat.
Achte delen 19e eeuws Chinees porselein. Familie Rose, decor Samson en Lowestoft. Bestaande uit: 3x Vazen, Samson, één beschadigd. 5x Lowestoft schotels, allemaal beschadigd. Afmeting: 13 - 15,5 cm. ...
Vijf-delig Hollands Villeroy & Boch keramieken kaststel. Floraal decor. Circa 1930. Afmeting: 26 - 40 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen Foo-honden met rood glazuur. 20e Eeuw. Gemerkt. Afmeting: 10 x 15 x 9 cm. In goede staat.
Duitse porseleinen klok. Gemerkt met een kroon en 1882. Met goud decor, vogels, bloemen opgewerkt. Batterij functie. Eén vogel gelijmd. Circa 1960 - 1980. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met floraal/vlinder decor + bodemmerk. Eén oude haarlijn. Afmeting: 6,5 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen schalen met paradijsvogel decor + bodemmerk. Gecontourneerd. China of Arita Japan. Afmeting: 5 x ø 15,2 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen ghendi met floraal decor. Tuit mist. Afmeting: 23 x ø 15 cm. In redelijke staat.
60-er Jaren Art Deco-stijl keramieken karafset met gekleurd glazuur. Bestaande uit schenkkaraf + zes bekers. Afmeting: H 10 - 33 cm. In goede staat.
Drie maal Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Theepot, floraal, chip tuit. Schaal met landschap decor, goed. Schaaltje bloemvaas decor, haarscheur + chip. Afmeting: 11 - 25 cm. In redelijk/goe...
Twee gevlochten porseleinen schalen. 20e Eeuw. Met blauw bloem decor op binnenkant bodem. Eén maal Villeroy & Boch, Wenen. Eén maal Cluj-Napoca, Roemenië. Afmeting: ø 11 - 26,5 cm. In goede staat.
Vijf oude Chinese jade amuletten. Divers. Met draken, aap, buffelkop, figuur. Afmeting: 6,5 - 8 cm. In goede staat.
Vijf-delig antiek Japans Satsuma kaststel met krijgers. Circa 1920. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Zestien diverse oude/antieke kop en schotels. Onder andere: Europa, Japan. Beschadigd. Afmeting: 6 - 15 cm. In redelijke staat.
Twintig stuks Duits antiek. Divers steengoed, keramiek, grijs/blauwe glazuur. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 7 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Acht delen antiek Engels keramiek. Circa 1900. Gemerkt Adderley. Decor New Lily Waa & Co. Eén Amfora hengsel gelijmd, verder goed. Afmeting: 10 - 35 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen borden. 18e Eeuw. Floraal + waaier decor. Eén beschadigd. Eén haarlijn. Afmeting: 25 - 31 cm. In redelijke staat.
Drie delen antiek Perzisch aardewerk. Bestaande uit: Twee vaasjes, waarvan één met randschade. Eén zalfdoosje. Afmeting: 6 - 8 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen kommen. Eén maal peterselie decor + bodemmerk, goed. Eén kom met hoge voet, figuren in landschap decor, chip + haarlijn. Afmeting: 11 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen Schierholz/Plaue porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Mand, figuurlijke vaas, tazza. Opgewerkt met bloemen en goud decor. Afmeting: L 26 cm. / H 18 - 30 cm. Haarscheurtjes, chipjes. In redel...
Jugendstil-stijl keramieken vazen set. Floraal + goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 32 cm. In goede staat.
Drie maal antiek porselein/aardewerk. Bestaande uit: 19e eeuwse Chinese gemberpot. Delftse Fayence schotel, gemerkt, chip. Chinees Kang Xi bord, gelijmd. Afmeting: 15 - 28 cm. In matig/goede staat.
Drie antieke Japanse Satsuma keramieken vazen met figuren/salamanders/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 25 - 28 cm. In goede staat.
Lot antiek Japans Satsuma porselein. Circa 1900 - 1930. Onder andere: Verdeelschaal, twee wandbakjes, drie kommen, twee borden. Afmeting: 12 - 27 cm. In goede staat.
Zuid Holland platelen Breetveld vaas. Nr. 1822 B. 51. Abstract kleurrijk decor. Circa 1915. Afmeting: 26 x 16,5 cm ø. In goede staat.
Groot lot antiek Chinees/Japans porseleinen serviesgoed. Divers. 18-Delig. Kop en schotels, onder andere 13x Familie Verte, 5x Japan, eierschaal. Afmeting: 6 - 14 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse Nymphenburg porseleinen schotels. Met handbeschilderd landschap decor. München 1880. Echter 1980 Münchener Rückversicherungs Gesellschaft. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.
Drie maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Capucijner schotel, chip. Bord met tuin decor, goed. Bord met landschap/pagodes decor, goed. Afmeting: ø 13,5 - ø 26 cm. In redelijk/goede staat.
Divers oud/antiek Chinees porselein. 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Rijstlepels, kommen, schotels, schalen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen schaal met bodemmerk. Met blauwe draak, goud en vlinder decor. Afmeting: 5,5 x ø 19 cm. Professioneel gerestaureerd. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Duitse Villeroy & Boch sierschotels voor aan de wand. Met Hollandse havenvoorstelling. Circa 1880. Afmeting: ø 30,5 cm. In goede staat.
Duitse Meissen porseleinen mokka-kan met Zwiebelmuster decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Twee maal Japans Imari porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Vaas met figuren decors en bodemmerk. Grote schotel met tuin decor en bodemmerk. Afmeting: 20 x 40 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen figuren. Handbeschilderd en met goud decor. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kastkommen met floraal decor. Eén goed, twee beschadigd. Afmeting: 7 x 15 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antieke handbeschilderde Majolica vaas met afbeelding Mozart. Circa 1900. Gemerkt Nederland Bild 607 Mozart. Afmeting: 29 x ø 17 cm. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen handbeschilderd bord met figuren decor en bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: ø 26,3 cm. In goede staat.