Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte sierschotel met florale en draken decor. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 27,8 cm ø. In goede staat.
Twee maal 18e eeuws Chinees porselein. Eén maal trekpot met tuin decor, chips + haarlijn. Eén maal bord, chip + haarlijn. Afmeting: 16 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 19e eeuwse Imari porseleinen vazen. Bestaande uit: Pijpvaas, floraal. Knobbelvaas, floraal. Twee kraagvazen, floraal. Eén chip. Afmeting: 15,5 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. Man en vrouw met bloemen. Minimale chip mogelijk. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.
Drie maal gemerkt keramiek met glazuur. 20e Eeuw. Bestaande uit: Kalebasvormige vaas met bruin iriserend glazuur, gemerkt Bouffioulx R. Guirin. Bolvaas, blauw-grijs glazuur, Holland H.B. etc. Bruin-bl...
Vijf delen polychrome plateel. De Duif, Den Dolder. Bestaande uit: Tablet, schaal (barst), asbak (chip), sigarettenhouder + lucifershouder. Afmeting: 8 - 28,5 cm. In redelijk/goede staat.
Art Deco keramieken Petrus Regout Maastricht puddingvorm met onderschotel. Geel geglazuurd. Circa 1930. Afmeting: 9 x ø 25 cm. In goede staat.
Grote Duitse Gerold Bavaria porseleinen papegaai met goud decor. Gemerkt. Circa 1960. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Antiek Hollands Delfts 6-pas tegeltableau met molenlandschap en figuren. Drie tegels scheuren. Circa 1920. Afmeting: H 24 x B 37 cm. In redelijke staat.
Twee maal porselein. 20e Eeuw. Eén maal Bing & Gröndahl, meisje. Eén maal Thüringen, ganzenhoedster. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.
Antiek Japans theeservies met bodemmerk en figuren in tuin decor. Circa 1930. Beschadigingen. Afmeting: 10 - 15 cm. In redelijke staat.
Drie maal oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: 18e Eeuwse Imari schotel, chip. Geel vaasje met craquele glazuur. Witte kom met craquele glazuur. Afmeting: 5,5 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Makkumer Fayence Tonca tabakspot. Circa 1930. Afmeting: circa 33 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen schotel met figuren decor. 20e Eeuw. Afmeting: ø 31,5 cm. In goede staat.
Oude Mobach Utrecht schenkkan met bruin-grijs glazuur. Nr. 551, Klaas 2. Periode 1920 - 1949. Afmeting: 24 x 20 x 15,5 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Delftse porseleinen figuren. Jongen en meisje met manden. Eén hengsel beschadigd. Afmeting: 25 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal antiek Chinees porselein. Twee 18e eeuwse Kang Xi kopjes met peterselie decor + bodemmerk. Eén chip. Eén vaasje, 19e eeuw. Afmeting: 6 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Makkumer comfoor met haven decor. Circa 1900. Bodem deels glazuur af. Afmeting: 14 x ø 21 cm. In goede staat.
Drie-delig Frans Fayence polychrome kaststel. Circa 1900. Afmeting: H 21 - 23 cm. In goede staat.
Acht maal Engelse Royal Albert porseleinen kop en schotels. Bestaande uit: 6x Royal Albert + 2x Sutherland. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Engelse keramieken kastkommen. Gemerkt Adams Tunstall. Circa 1900. Afmeting: 9 x ø 18 cm. In goede staat.
Twee Chinese Blanc de Chine drakenkommen met bodemmerk. Wanneer een kom tegen het licht wordt gehouden, dan worden de draken donker zichtbaar. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x ø 14,5 cm. In goede staat.
Drie delen Herend porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Ei-vormige dekseldoos, asbak en bonbonmandje. Afmeting: 7 - 14 cm. In goede staat.
Drie oude keramieken vazen met verlopen blauwe glazuur. 20e Eeuw. Bestaande uit: B en B, V en B, ongemerkt. Afmeting: 16 -30 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung schotel met floraal decor. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse porseleinen tafellamp met goud decor. Gemerkt Bosa. Afmeting: H 85 cm. In goede staat.
Zeven maal oud/antiek divers porselein. Bestaande uit: Eén bloempot Limoges France. Twee amfora vaasjes in Weense-stijl, circa 1900, één deksel + oor gelijmd. Eén Herend kaarskandelaar. Eén dekselvaas...
Antieke lampenkamp met porseleinen buste. Circa 1900. Afmeting: H 20 x ø 15 cm. In goede staat.
Twee maal Herend porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Asbak met vogel/insecten decor + bord met floraal decor. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.
Drie oude Makkumer polychrome beschilderde sierborden. 20e Eeuw. Afmeting: ø 17 - 25 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met chinoiserie decor. Eén bord gemerkt met de bijl. Afmeting: ø 22,5 - 25,5 cm. In goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen Kantonese vazen. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 27 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke porseleinen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Jugendstil figurenvaas, circa 1915. Eén vinger af en spanningsscheur. Bloemenmeisje, Bone China. Violiste, ongemerkt. Gerold, romantisc...
Twee maal Duits serviesgoed. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twaalf maal Royal Epiag fruit decor bordjes. Zeven maal Oscar Schlegelmich nootjesschaaltjes. Afmeting: 8,5 - 16 cm. Minimale beschadiging. Verder...
Twee Chinees porseleinen Familie Verte vazen met florale decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 20 x 11 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse porseleinen Imari borden. Divers. Floraal. Twee borden haarlijn. Afmeting: 21 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Twee porseleinen eenden. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Lot Engels Royal Albert servies. Decor Connoisseur. 20e Eeuw. Bestaande uit: Melk/suiker set, 7x kop en schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 20 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen kaststel met draken decor. Circa 1900. Eén bolle vaas heeft chip aan rand. Afmeting: 22 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Makkumer Fayence tabakspot met koperen deksel. Landschap decor. Circa 1930. Afmeting: 34 x ø 22 cm. In goede staat.
Twee antieke Bisquit porseleinen figuren. Circa 1900. Edelman en vrouw bij tuinvaas. Twee vingers beschadigd. Afmeting: H 33 - 34 cm. In redelijk/goede staat.
Twaalf antieke Hollandse Utrecht Westraven platelen onderzetters met diverse florale decors. Jugendstil. Enkele lichte beschadigingen. Circa 1915. Afmeting: ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met craquele glazuur. Familie Verte, paradijsvogel en floraal decor. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Vier maal Duits Meissen porselein. Floraal. 20e Eeuw. Bestaande uit: Cakeschaal, onderzetter, schaaltje, en een deksel. Afmeting: 10 - 28 cm. In goede staat.
Grote porseleinen wandplaquette in Rococo-stijl. Met figuren en rozen opgewerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 38 x 28 x 6 cm. In goede staat.
Drie antieke Japans porseleinen borden met figuren in landschap decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting ø 25 - 30 cm. In goede staat.
Zes-delige antieke Japanse porseleinen tête à tête theeset. Circa 1920. Afmeting: 18 x 30 x 25 cm. In goede staat.
Antiek Japans porseleinen theeservies. Circa 1930. Bestaande uit: Zes kop en schotels, melk/suiker set, theepot. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 5 - 16 cm. In goede staat.
Twee maal 19e eeuws Imari porselein met florale decor. Bestaande uit: Grote kom + bloempot. Afmeting: 6 x ø 17 cm. / 13 x ø 17 cm. In goede staat.
Twee maal antiek porselein. Bestaande uit: Eierhouder met zes eierdoppen, 19e eeuw, Frankrijk, één haarlijn. Art Nouveau schaaltjes met goud decor, gemerkt kroon en vleugels, circa 1920. Afmeting: 17 ...
Groot porseleinen steigerend paard in Barok-stijl beschilderd. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 43 x 13 cm. In goede staat.
Drie-delig Imari porseleinen kaststel. Floraal. Afmeting: 20e Eeuw. Afmeting: H 30 - 33 cm. In goede staat.
Antiek Wilhelmina herdenkingsbord. 1898 - 1923. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.
Drie maal porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee herten beeldjes, ongemerkt, één chip oor. Eén Herend dekselschaaltje, floraal, goed. Afmeting: 9 x 11 x 8 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Japan. Bestaande uit: Satsuma bord met figuren op karper (bodemmerk) + lakwerk tablet. Afmeting: 18 - 26 cm. In goede staat.
Drie maal Japans goud Imari porselein. Bestaande uit: Twee bloempotten en één knobbelvaas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 15 - 28 cm. In goede staat.
Twee maal groot Imari porselein. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal balustervaas met figuren/floraal en goud decor. Eén sierschotel. Afmeting: 46 x 24 cm. / ø 37 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Verte kom met rondom figuren decor. Zes tekens bodemmerk. In goede staat.
Grote oude Chinese vierkante porseleinen vaas met rondom berglandschap decor. Afmeting: 52 x 15 x 15 cm. In goede staat.
Zeer grote oude Chinees porseleinen Magic Ball. Drie opengewerkte porseleinen bollen in één. Staande op een bewerkte houten piedestal met draaimechaniek en verlichting. Functie niet getest. De bollen ...
Oud Chinees porseleinen Familie Rose waterpotje met bodemmerk en goudrand. Afmeting: 6 x ø 9,5 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schotel met figuren in tuin decor. Afmeting: ø 41,5 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen Queng Lung schotel met figuren in tuin decor. Afmeting: ø 41,5 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschotels met haven/pagode decor. Octagonaal. Afmeting: 30 - 41 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi klapmutskom met Lange Lijs en zotje decor. Zes-tekens. Afmeting: 7,5 x ø 15,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in de bergen decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Japans porseleinen kraagvazen met geisha/floraal/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen kom met symbolen/kraanvogels decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x ø 17 cm. In goede staat.
Twee grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin decor. Eén goed. Eén haarlijn + chip. Afmeting: ø 37 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Schifting decor. Schilder WVH. Model nr.: 3. Afmeting: 29,5 x ø 11,5 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met craquele glazuur en bronskleurige figuren decors. Met bodemmerk. Afmeting: 25 x 17 x 13 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen kom met figuren decor + tekst. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x ø 11,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren in water/goud decor. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Kapitale Italiaanse porseleinen strijdwagen. Made in Italy. 20e Eeuw. Bloemblad beschadigd. Afmeting: 56 x 70 x 30 cm. Verder in goede staat.
Groot antiek Rozenburg - Den Haag porseleinen tegeltableau naar schilderij van H.W. Mesdag. Schilder K. Oude haarscheur in tegel. Afmeting: H 92 x B 62 cm. In goede staat.
Acht 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Koekoek in huisje decor. Eén haarscheur, enkele minimale chips. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese vergulde jade lakstempel met Foo-hond. Afmeting: 8 x 7 x 7 cm. In goede staat.
Acht-delig Duits Meissen porseleinen servies met floraal decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theekan, 5x kop en schotels, melkkan. Eén schotel chipje. Afmeting: 7 - 25 cm. In goede staat.
Zéér grote 19e eeuwse Japans porseleinen sierschotel met zes-tekens bodemmerk. Met vogels in bloesem decor. Afmeting: ø 59 cm. In goede staat.
Grote antieke Rozenburg Den Haag knobbelvaas met floraal decor. Circa 1910. Decor Indisch. Schilder G. Model nr.: 469. Chips bovenrand. Afmeting: 33,5 x ø 15 cm. In redelijke staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met paddenstoelen en rood verlopen glazuur. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Twee grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen voorraadpotten met floraal decor en koppen. Afmeting: 36 - 37 cm. In goede staat.
Kapitale Duitse porseleinen dekselvaas door Kaiser Germany. Ontwerp Olivia. Chinoiserie decor, beeld gelijmd. Circa 1970. Afmeting: 102 x ø 40 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen knobbelvaas met okergeel glazuur, draken decor en bodemmerk. Afmeting: 23,3 x 12,2 cm ø. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas in Kang Xi stijl. Met floraal/voorwerpen decor. Geen bodemmerk. Afmeting: 30 x ø 11,3 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met paarden in landschap decor. Bodemsymbool. Haarlijn + minimale chips. Afmeting: 9 x ø 18 cm. In redelijke staat.
Zeer grote oude/antieke Chinese Yixing trekpot in pompoen-vorm. Met bodemmerk. Afmeting: 19 x 26 x ø 14 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen boeddha met Familie Rose decor en bodemmerk. Afmeting: 23 x 18 x 11,5 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen celadon vaas met gelijmde messing onderrand en bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In redelijke staat.
Grote 17e eeuwse Kang Xi sierschotel met zilveren beugel. Gemerkt. Haarlijn. Afmeting: ø 27,5 cm. In redelijk/goede staat.
Gave 19e eeuwse Imari porseleinen Ghendi-kan met floraal en goud decor. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Kang Xi gemerkte Chinese kom met landschap/figuren/pagode decor. Vier karakter tekens. Afmeting: 9 x ø 23 cm. In goede staat.
Een paar vergulde porseleinen 'retour de Egypte' vazen met Arabische voorstellingen en bladgoud. Circa 1900. Blindmerk. Afmeting: 19 x ø 11 cm. In goede staat.
Grote gesigneerde 19e eeuwse Satsuma porseleinen cache pot met messing monturen, draken en krijgers decor. Afmeting: 34 x ø 44 cm. In goede staat.
Hollands religieus tegeltableau. 1903 - 1942. Gedenking. Gesigneerd J. E. Dirkse. Afmeting: 45 x 76 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vaas met hocker. Voorzien van figuren, goud en florale decors. Afmeting: 71,5 x ø 26 cm. In goede staat.