Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Grote Chinese Familie Verte kom 6083
Grote Chinese Familie Verte kom

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Majolica zuil + bloempot 6019
Majolica zuil + bloempot

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antiek theeservies, 1900 6464
Antiek theeservies, 1900

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2x Oude Chinese vazen 6509
2x Oude Chinese vazen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Oud/antiek Chinees wierookpotje 6163
Oud/antiek Chinees wierookpotje

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese vaas 6050
Chinese vaas

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
3x Oude Chinese borden 6146
3x Oude Chinese borden

Resultaat:

290 EUR

Verkocht
18e Eeuwse schotel 6221
18e Eeuwse schotel

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Oud/antiek Chinees celadon vaasje 6090
Oud/antiek Chinees celadon vaasje

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Lot 18e Eeuws Chinees porselein 6317
Lot 18e Eeuws Chinees porselein

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Oude Chinese vaas 6262
Oude Chinese vaas

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Antieke plaquette, 1880 6122
Antieke plaquette, 1880

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Duits servies, Fürstenberg 6576
Duits servies, Fürstenberg

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
9 Diverse Chinese borden 6204
9 Diverse Chinese borden

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Oude Chinese chicken cup 6384
Oude Chinese chicken cup

Resultaat:

265 EUR

Verkocht
Antieke Chinese boeddha van jade 6593
Antieke Chinese boeddha van jade

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
8 Chinese snuffbottles 6379
8 Chinese snuffbottles

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Lot 18e eeuws Chinees porselein 6079
Lot 18e eeuws Chinees porselein

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese vaas 6374
18e Eeuwse Chinese vaas

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese blauwe vaas 6398
Chinese blauwe vaas

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese pot met theeglazuur 6365
Chinese pot met theeglazuur

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Oude Chinese vaas 6322
Oude Chinese vaas

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2x 18e Eeuwse Imari vazen 6294
2x 18e Eeuwse Imari vazen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinese trekpot 6030
Zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinese trekpot

Resultaat:

250 EUR

Antieke Chinese Ming figuur 6029
Antieke Chinese Ming figuur
Startprijs 250 EUR
Verkocht
4x 18e Eeuwse Imari borden 6622
4x 18e Eeuwse Imari borden

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese trekpot 6033
18e Eeuwse Chinese trekpot

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2x Oud Chinees porselein 6325
2x Oud Chinees porselein

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
4x Antieke Chinese kop & schotels 6080
4x Antieke Chinese kop & schotels

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
5x Delftse borden 6222
5x Delftse borden

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Imari trekpotje, 18e eeuw 6580
Imari trekpotje, 18e eeuw

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Chinese celadon vaas 6323
Chinese celadon vaas

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Oude Chinese celadon wijncup 6361
Oude Chinese celadon wijncup

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Oude Chinese Quan Yin 6091
Oude Chinese Quan Yin

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Grote Majolica huzaar 6653
Grote Majolica huzaar

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
6x Oud/antiek Chinees jade 6309
6x Oud/antiek Chinees jade

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
3x Diverse Hummel figuren van Goebel 6643
3x Diverse Hummel figuren van Goebel

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
3x Capucijn kop+schotels 6301
3x Capucijn kop+schotels

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (4x) 6510
Lot Chinees porselein (4x)

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
2x 18e Eeuwse Chinese kopjes 6327
2x 18e Eeuwse Chinese kopjes

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Grote 19e eeuwse Familie Rose schotel 6380
Grote 19e eeuwse Familie Rose schotel

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Queng Lung schenkan 6103
18e Eeuwse Queng Lung schenkan

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Chinese theebus, 18e - 19e eeuw 6579
Chinese theebus, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Grote oude/antieke Chinese bloempot 6572
Grote oude/antieke Chinese bloempot

Resultaat:

200 EUR

Chinese Yixing trekpot 6522
Chinese Yixing trekpot
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Oude/antieke Chinese schaal 6475
Oude/antieke Chinese schaal

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Oude Chinese drakenschotel ø 24 cm. 6474
Oude Chinese drakenschotel ø 24 cm.

Resultaat:

200 EUR

Oude Chinese maanvaas 6347
Oude Chinese maanvaas
Startprijs 200 EUR
Verkocht
3x Familie Rose borden 6346
3x Familie Rose borden

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
3x Oude Chinese vazen 6315
3x Oude Chinese vazen

Resultaat:

200 EUR

2x Familie Rose borden 6255
2x Familie Rose borden
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Oude Chinese armsteun 6210
Oude Chinese armsteun

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese Sang de Boeuf knobbelvaas 6155
Chinese Sang de Boeuf knobbelvaas

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Oude Chinese Familie Rose vaas 6093
Oude Chinese Familie Rose vaas

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Oude Familie Rose bloempot 6084
Oude Familie Rose bloempot

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2x 18e Eeuwse Chinese schotels 6094
2x 18e Eeuwse Chinese schotels

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Lot Chinees eierschaal kop/schotels 6208
Lot Chinees eierschaal kop/schotels

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2x Oud Chinees porselein 6088
2x Oud Chinees porselein

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Lot antieke tegels (18x) 6175
Lot antieke tegels (18x)

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
7x Oude Chinese borden 6268
7x Oude Chinese borden

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Rosenthal plaquette 6173
Rosenthal plaquette

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
17x 19e Eeuwse wandtegels 6167
17x 19e Eeuwse wandtegels

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
17e Eeuws Chinees bord 6106
17e Eeuws Chinees bord

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
2x Antieke Chinese vaasjes 6455
2x Antieke Chinese vaasjes

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (12x) 6302
Lot Chinees porselein (12x)

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
3x Chinese kopjes, 19e eeuw 6092
3x Chinese kopjes, 19e eeuw

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
2x Chinees porselein 6263
2x Chinees porselein

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Oude Chinese Kang Xi dekselpot 6139
Oude Chinese Kang Xi dekselpot

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
3x Empire vaasjes 6503
3x Empire vaasjes

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
6x Antiek Chinees porselein 6034
6x Antiek Chinees porselein

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
4x Diverse Hummel figuren van Goebel 6647
4x Diverse Hummel figuren van Goebel

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
4x Diverse Hummel figuren van Goebel 6645
4x Diverse Hummel figuren van Goebel

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Oude Chinese knobbelvaas 6251
Oude Chinese knobbelvaas

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (4x) 6274
Lot Chinees porselein (4x)

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Antiek Chinees/Japans bord 6540
Antiek Chinees/Japans bord

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
6x 18e Eeuwse Chinese schotels 6536
6x 18e Eeuwse Chinese schotels

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese dekselpot 6334
18e Eeuwse Chinese dekselpot

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
9x 18e Eeuwse Chinese Imari schotels 6035
9x 18e Eeuwse Chinese Imari schotels

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
3x Antieke Kantonese vazen 6513
3x Antieke Kantonese vazen

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Oude Chinese dekselvaas 6574
Oude Chinese dekselvaas

Resultaat:

150 EUR

Oude/antieke Chinese vaas 6499
Oude/antieke Chinese vaas
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Grote Chinese schotel, 19e eeuw 6368
Grote Chinese schotel, 19e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Kavel 10x divers porselein 6352
Kavel 10x divers porselein

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinees Familie Verte bord 6345
Chinees Familie Verte bord

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Oude/antieke Chinese kom 6275
Oude/antieke Chinese kom

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Familie Rose schotel 6249
2x Familie Rose schotel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
3x Chinese kommen 6141
3x Chinese kommen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Karl Ens, Papegaai 6121
Karl Ens, Papegaai

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Ernst Planck, Teckel 6117
Ernst Planck, Teckel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
3x Antieke Chinese theebussen 6100
3x Antieke Chinese theebussen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke Wallendorf dekseldoos 6053
Antieke Wallendorf dekseldoos

Resultaat:

150 EUR

Grote Chinese schotel ø 52 cm. 6042
Grote Chinese schotel ø 52 cm.
Startprijs 150 EUR
Verkocht
3-Delig Porceleyne Fles kaststel 6023
3-Delig Porceleyne Fles kaststel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Lot Kutani porselein (divers) 27x 6549
Lot Kutani porselein (divers) 27x

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Lot antiek Kutani porselein (24x) 6524
Lot antiek Kutani porselein (24x)

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Villeroy en Boch visservies 6332
Villeroy en Boch visservies

Resultaat:

150 EUR