Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Rosenthal onderarm met hand 6069
Rosenthal onderarm met hand

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Oude/antieke Franse kaarskandelaren 6071
2x Oude/antieke Franse kaarskandelaren

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Porseleinen Ghendi schenkkan 6165
Porseleinen Ghendi schenkkan

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
7x Antieke Hollandse tegels 6170
7x Antieke Hollandse tegels

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Antieke tegels in lijst 6171
2x Antieke tegels in lijst

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3x Antiek Hollands plateel 6191
3x Antiek Hollands plateel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Antieke Gouda borden , 1915 6192
2x Antieke Gouda borden , 1915

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Klein satsuma theepotje 6252
Klein satsuma theepotje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antiek Sitzendorf figuur 6284
Antiek Sitzendorf figuur

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3x Chinees porselein 6362
3x Chinees porselein

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
5x Chinees porselein 6371
5x Chinees porselein

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
7x Porselein (naar Chinees voorbeeld) 6376
7x Porselein (naar Chinees voorbeeld)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Oude Chinese Quan Yin 6394
Oude Chinese Quan Yin

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Grote schotel, Madja Paeit 6402
Grote schotel, Madja Paeit

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Chinese vaas 6406
Chinese vaas

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3x Oude Chinese figuren 6415
3x Oude Chinese figuren

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
5x Antieke Chinese schotels 6449
5x Antieke Chinese schotels

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Chinese borden 6452
2x Chinese borden

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (3x) 6469
Lot Chinees porselein (3x)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Porseleinen groepen 6486
2x Porseleinen groepen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3 Delen Imari 6596
3 Delen Imari

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Art Deco puddingvorm 6134
Art Deco puddingvorm

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Platelen rookstel etc. 6200
Platelen rookstel etc.

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2x 18e Eeuws Chinees porselein 6354
2x 18e Eeuws Chinees porselein

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Chinese Kang XI gemerkte sierschotel 6405
Chinese Kang XI gemerkte sierschotel

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
3x Gemerkt keramiek 6598
3x Gemerkt keramiek

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2x Oude Sitzendorf figuren 6610
2x Oude Sitzendorf figuren

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
4x Oud porselein 6612
4x Oud porselein

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
4x Imari vazen, 19e eeuw 6618
4x Imari vazen, 19e eeuw

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Gerold figuur, Papegaai 6624
Gerold figuur, Papegaai

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
6-Pas tegeltableau, 1920 6169
6-Pas tegeltableau, 1920

Resultaat:

42 EUR

Verkocht
Lot Herend porselein (3x) 6063
Lot Herend porselein (3x)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Chinese Blanc de Chine kommen 6082
2x Chinese Blanc de Chine kommen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Engelse kastkommen 6137
2x Engelse kastkommen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot Royal Albert porselein (8x) 6183
Lot Royal Albert porselein (8x)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3-Delig Frans kaststel, 1900 6241
3-Delig Frans kaststel, 1900

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Makkumer comfoor, 1900 6243
Makkumer comfoor, 1900

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3x Antiek Chinees porselein 6389
3x Antiek Chinees porselein

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Antieke Delftse figuren 6419
2x Antieke Delftse figuren

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Oude Mobach Utrecht kan 6443
Oude Mobach Utrecht kan

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Oude Chinese schotel ø 31,5 cm. 6457
Oude Chinese schotel ø 31,5 cm.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese Cheng Lung schotel 6468
18e Eeuwse Chinese Cheng Lung schotel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Makkumer Tonca tabakspot, 1930 6470
Makkumer Tonca tabakspot, 1930

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3x Chinees porselein 6482
3x Chinees porselein

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Grote porseleinen tafellamp 6485
Grote porseleinen tafellamp

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antiek Japans theeservies, 1930 6517
Antiek Japans theeservies, 1930

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Porselein, 20e eeuw 6575
2x Porselein, 20e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3x Oude keramieken vazen 6599
3x Oude keramieken vazen

Resultaat:

40 EUR