Anton Heyboer. 1924 - 2005. Dikke dames op strand. Olieverf op papier. Afmeting: H 21 x B 29 cm. In goede staat.
Bernard Leemker. 1899 - 1990. Havengezicht Volendam met vissers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Horst Miesler. 1934. Duitse School. Duitse 50er jaren stadsgezicht met Mercedes reclame en figuren Kurfürstendam Belin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 35 cm. In goede staat.
G. Fuentes Hildago. Spaanse School. Verliefd paar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 45 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees rolschilderij. Krijger met tekens. Aquatint op papier. Afmeting: H 150 x B 60 cm. In redelijke staat.
Oud/antiek Chinees rolschilderij. Gesigneerd. Eenden. Gouache op zijde. Afmeting: H 165 x B 53 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees rolschilderij. Voorouder portretten. Afmeting: H 210 x B 100 cm. Aquatint op papier. In redelijke staat.
Oud/antiek Chinees rolschilderij. Voorouder portretten. Afmeting: H 210 x B 100 cm. Aquatint op papier. In redelijke staat.
J.H.H. Bevort. 1917 - 1996. Amsterdams stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 80 cm. In goede staat.
Abigael von der Willigen. 1850 - 1932. Vaas met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In goede staat.
J.M. Bach. Circa 1900. Dorpsgezicht met figuur en kippen. Afmeting: H 45 x B 36 cm. In goede staat.
J. Snijders. Circa 1950. Arabisch dorpsgezicht met figuren en kameel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Hollandse School. Stadsgezicht met haven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In redelijk/goede staat.
Willem van Nieuwenhoven. 1879 - 1973. Oude vrouw bij heksenhaal. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 45 x B 31 cm. In goede staat.
Jack Chambrin. 1919 - 1983. Fruits sur fond rouge. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Monogram N.H. Fecit. 1873. Man met hond en aapje in landschap. Sepia op papier. Afmeting: H 19 x B 15 cm. In goede staat.
Willem Raaphorst. 1870 - 1963. Vaas met anemonen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Leo Eland. 1884 - 1952. Indonesisch landschap met paardenkar bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Dame met roos. Craquele. Afmeting: H 39 x B 20 cm. In goede staat.
A.S.G. Steinhage. Oldenzaal B.K.R. Clowns. Batiktechniek op zijde. Prijs: Hfl. 3.420,=. Afmeting: H 63 x B 32 cm. In goede staat.
Piet Klaase. 20e Eeuw. Stal met koeien. Lithografie op papier. Afmeting: H 37 x B 50 cm. In goede staat.
Antieke landkaart van Ootmarsum. Circa 1920. Lithografie op papier. Afmeting: H 15 x B 18 cm. In goede staat.
John Paley, 1980. Engelse School. Jachthonden aan het spoorzoeken. Gouache op papier. Afmeting: H 42 x B 58 cm. In goede staat.
Twee Japanse lithografieën met rode symbolen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 20 x B 16 cm. + H 20 x B 20 cm. In goede staat.