17e - 18e Eeuwse gravure. Kaart van Noord-Holland. Uitgegeven bij d' Erven J. Ratelband. Gravure op papier. Afmeting: H 16 x B 24 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse gravure. Jacob Cats? Leerlooi bedrijf met drie figuren. Ets/gravure op papier. Afmeting: H 7,5 x B 9 cm. In goede staat.
Chinese School. Gesigneerd. 20e Eeuw. Paard. Lithografie op papier. Afmeting: H 76 x B 41 cm. In goede staat.
Daniels. 21e Eeuw. Hollands strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 30 cm. In goede staat.
H. van Langen. 1874 - 1964. Glazen vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. Scheur. In matige staat.
A. Verwey. Circa 1900. Kippen in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
W. Verhave. Circa 1930. Zonnige boerderij met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
A. v.d. Ven. Circa 1930. Hollands havengezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Igor. A. Barkhatkov. 1958 Minsk. Russische School. Vaas met wilde bessentakken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Maya Wildevuur '89. 1944 Enschede - . Mogelijk vroeg werk verso Maya Wildevuur. Abstract figuratief. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 55 cm. In goede staat.
Anthony R. Cooke. 1933 - Calm waters. Zeilboten op kalme zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 16 x B 61 cm. In goede staat.
Jan van Everdingen. Hollands landschap met windmolen en visser bij rietkraag. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 26 cm. In goede staat.
Monogram A.K. van C. 20e Eeuw. Indonesische dame. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 61 cm. In goede staat.
Lammert v.d. Tonge. 1871 - 1937. Boeren interieur met meisje bij heksenhaal. Aquarel op papier. Afmeting: H 43 x B 34 cm. In goede staat.
T. Ankone, Oldenzaal. Boerderij de Bommelas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Martinus Nefkens. 1866 - 1941. Schaapsherder met hond en schapen. Gouache op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Zürcher Fecit. Duitse School. Devote figuren. Lithografie op papier. Afmeting: H 28 x B 18,5 cm. In goede staat.
Eugene Kriel? 1878. Handwerkende vrouw in interieur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 20 cm. In goede staat.
Herman Brood. 1946 - 2001. Texoprint. De kus. Lithografie op katoen. Afmeting: H 41 x B 38 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven met poezen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25,5 x B 20 cm. In goede staat.
Corrie Gallas. 1885 - 1967. Dame met hoedje. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 35 x B 21 cm. In goede staat.
L. Landré. 1875 - 1952. Dorpsgezicht met gracht en woonboten. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.
Balman. Tweede helft 20e eeuw. Hollands havengezicht in de sneeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
R. Boord. 1994. Liggend vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting H 25 x B 35 cm. In goede staat.