Guillaume Corneille '93. 1922 - 2010. Vogel met slang. Lithografie op papier. Afmeting: 23 x 19 cm. In goede staat.
Herman Bogman Jr. 1890 - 1975. Schelpenvissers op strand. Twee plekjes verf af. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Sylvia Willink. Amsterdam 1944. Romeins gebouw in landschap. Nr. 56/200. Lithografie op papier. Afmeting: H 43 x B 55 cm. In goede staat.
Vijf etsen van Johan Hemkes. 1894 - Wadden en duin gezichten. Etsen op papier. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Portret van een edele dame. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 38 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Kade Amsterdam bij Alkmaar steiger. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 29 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 60-er Jaren. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Th. Verstraeten. Circa 1920. Vrouw op landweg. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 45 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Landschap met ruïnes. Oudheid. Sepia met ophogend wit. Op papier. Afmeting: H 27 x B 18 cm. In goede staat.
Chinees rolschilderij op papier. 20e Eeuw. Landschap. Gesigneerd. Gouache op papier. Afmeting: 61 x 125 cm. In goede staat.
Chris A.M. Overbeeke. 1946 - . Stilleven met emaille, peper en appelen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Monogram F.C. 19e Eeuw. Stilleven met fruitschaal en fazant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Jan Bevort. 1917 - 1996. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Pieter de Regt. 1877 - 1960. Hollands wintergezicht met knotwilg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille 2002. 1922 - 2010. Nr. 29/300. Figuren compositie met duif. Lithografie op papier. Afmeting: H 43 x B 51 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese aquarellen. Gesigneerd. Geisha's in landschappen. Afmeting: H 21 x B 32 cm. In goede staat.
Johannes Garst. 1950 - . Surrealistisch figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
A. Dugelay. Franse School. Circa 1930. Stilleven met uien, wijn, koper. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Antiquarische brieven et cetera. Onder andere geneeskunde, apothekerslijst, betreffende fregatschip Stad Dordrecht. Kaptein J. van Nassau, geneeskunde B. Ertheiler Doctor geneeskunde aan boord van Sta...
Gerard Krol. 1882 - 1950. Gezicht op Aamsveen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Russische ikoon. Maria met kindje Jezus en drie apostelen. Afmeting: 31,5 x 27,5 x 5 cm. In redelijk/goede staat.
Burnett. 20e Eeuw. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
P.A. Bouter. 1887 - 1968. Coming sheep met herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
L. Basset. 1948 Frankrijk. Bloemenmarkt met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.