L. v.d. Poll. 21e Eeuw. Strandgezicht met vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Snijder? Circa 1900. Poldergezicht met visser en visnetten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
W. Hatebeuk. Stadsgezicht. 20e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met rode bessen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Russische School. 1980. Verso Kyrillisch gesigneerd. Meisje met bloem. Afmeting: H 64 x B 49 cm. In goede staat.
Monogram J.W. 19e Eeuw. Twee maal dorpsgezichten met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 16 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Dame met hoge hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 57 x B 46 cm. In goede staat.
M. Schollier. 1907 - 1982. Franse/Belgische School. Riviergezicht. Olieverf op linnen op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Vijf oude miniatuur portretten in lijst. 20e Eeuw. Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.
J.C. van der Heyden. 1911 - 1992. Poldergezicht met koeien en boer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 19e Eeuw. Meisje met mand en duiven. Olieverf op linnen. Afmeting; H 45 x B 60 cm. In redelijke staat.
J. Hendriks. 1980. Havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven met drie poezen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Maria ikoon op blik. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 16 cm. In goede staat.
G. Driessen '82. Hollands wintergezicht met figuren. In 19e eeuwse stijl. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 120 cm. In goede staat.
J. Udo. 20e Eeuw. Oosterse paalvissers Sri Lanka. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 61 cm. In goede staat.
Theo Goedvriend. 1879 - 1969. Stilleven met boeddha, koralenketting etc. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 30 cm. In goede staat.
Gesigneerd L'Huber. 19e Eeuw. Stilleven met fruit. Bijgeschilderd. Afmeting: H 54 x B 65 cm. In redelijk/goede staat.
N.H. v.d. Willigen. Epe 1865. Landschap bij Epe met boerderij, figuren en vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 59 cm. In goede staat.
Heinrich Zille. 1858 - 1929. Duitse School. Figuren bij waslijn. Houttekening op papier. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.
Zeldzame originele door Herman Brood beschilderde melkbus. Titel. Molkerei. Zwolle 1946 - Amsterdam 2001. Met certificaat van echtheid. Afmeting: H 60 x ø 34 cm. In goede staat.
A.J. van Dijk. 1921. 1894 - 1979. Zomermiddag bij Veere. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 35 cm. In goede staat.
Pendant. Circa 1900. Besneeuwde dorpsgezichten met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 23 cm. In goede staat.
W.E. Fitch. 1910. 1888 - . Hollandse kermis met carousel. Aquarel op papier. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.