Eugene Kriel? 1878. Handwerkende vrouw in interieur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 20 cm. In goede staat.
Zürcher Fecit. Duitse School. Devote figuren. Lithografie op papier. Afmeting: H 28 x B 18,5 cm. In goede staat.
Martinus Nefkens. 1866 - 1941. Schaapsherder met hond en schapen. Gouache op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
T. Ankone, Oldenzaal. Boerderij de Bommelas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Lammert v.d. Tonge. 1871 - 1937. Boeren interieur met meisje bij heksenhaal. Aquarel op papier. Afmeting: H 43 x B 34 cm. In goede staat.
Monogram A.K. van C. 20e Eeuw. Indonesische dame. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 61 cm. In goede staat.
Jan van Everdingen. Hollands landschap met windmolen en visser bij rietkraag. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 26 cm. In goede staat.
Anthony R. Cooke. 1933 - Calm waters. Zeilboten op kalme zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 16 x B 61 cm. In goede staat.
Maya Wildevuur '89. 1944 Enschede - . Mogelijk vroeg werk verso Maya Wildevuur. Abstract figuratief. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 55 cm. In goede staat.
Igor. A. Barkhatkov. 1958 Minsk. Russische School. Vaas met wilde bessentakken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
A. v.d. Ven. Circa 1930. Hollands havengezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
W. Verhave. Circa 1930. Zonnige boerderij met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
A. Verwey. Circa 1900. Kippen in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
H. van Langen. 1874 - 1964. Glazen vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. Scheur. In matige staat.
Daniels. 21e Eeuw. Hollands strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 30 cm. In goede staat.
Chinese School. Gesigneerd. 20e Eeuw. Paard. Lithografie op papier. Afmeting: H 76 x B 41 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse gravure. Jacob Cats? Leerlooi bedrijf met drie figuren. Ets/gravure op papier. Afmeting: H 7,5 x B 9 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse gravure. Kaart van Noord-Holland. Uitgegeven bij d' Erven J. Ratelband. Gravure op papier. Afmeting: H 16 x B 24 cm. In goede staat.
D. Kruis. Hollands wintergezicht. In oude stijl. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Frechlin. 20e Eeuw. Landschap met eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
E. de Kat. 1904 - 1974. Aanlegsteiger met boten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 65 cm. In goede staat.
J. van Delden. Circa 1920. Strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 44 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Olieverf op papier. Afmeting: H 40 x B 36 cm. In goede staat.
Arend Hendriks. 1901 - 1951. Landschap. Aan J.C. Ebbinge Wubben 45, 46. Ets op papier. Afmeting: H 33 - B 36 cm. In goede staat.