Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Eugene Kriel?, Handwerkende vrouw in interieur 1437
Eugene Kriel?, Handwerkende vrouw in interieur

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zürcher Fecit, Devote figuren 1431
Zürcher Fecit, Devote figuren

Resultaat:

60 EUR

M. Nefkens, Schaapsherder met hond en schapen 1429
M. Nefkens, Schaapsherder met hond en schapen
Startprijs 100 EUR
Verkocht
T. Ankone, Boererij op Bommelas 1425
T. Ankone, Boererij op Bommelas

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lammert v.d. Tonge, Boeren interieur 1424
Lammert v.d. Tonge, Boeren interieur

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Monogram A.K. van C., Indonesische dame 1422
Monogram A.K. van C., Indonesische dame

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
J. van Everdingen, Hollands landschap met windmolen 1420
J. van Everdingen, Hollands landschap met windmolen

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
A.R. Cooke, Calm waters 1418
A.R. Cooke, Calm waters

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Maya Wildevuur, Abstract figuratief 1414
Maya Wildevuur, Abstract figuratief

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Igor A. Barkhatkov, Vaas met wilde bessentakken 1413
Igor A. Barkhatkov, Vaas met wilde bessentakken

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
A. v.d Ven, Hollands havengezicht met schepen 1411
A. v.d Ven, Hollands havengezicht met schepen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
W. Verhave, Zonnige boerderij met kippen 1410
W. Verhave, Zonnige boerderij met kippen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
A. Verwey, Kippen in stal 1407
A. Verwey, Kippen in stal

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
H. van Langen, Glazen vaas met bloemen 1405
H. van Langen, Glazen vaas met bloemen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Daniels, Hollands strandgezicht 1403
Daniels, Hollands strandgezicht

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Chinese School, Paard 1398
Chinese School, Paard

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Jacob Cats?, Leerlooi bedrijf met drie figuren 1396
Jacob Cats?, Leerlooi bedrijf met drie figuren

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuwse gravure, Kaart van Noord-Holland 1395
17e - 18e Eeuwse gravure, Kaart van Noord-Holland

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
D. Kruis, Hollands wintergezicht 1393
D. Kruis, Hollands wintergezicht

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Frechlin, Landschap met eenden 1387
Frechlin, Landschap met eenden

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
E. de Kat, Aanlegsteiger met boten 1385
E. de Kat, Aanlegsteiger met boten

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
J. van Delden, Strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten 1378
J. van Delden, Strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
A. Heyboer, Spetterkip 1377
A. Heyboer, Spetterkip

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Arend Hendriks, Landschap 1376
Arend Hendriks, Landschap

Resultaat:

70 EUR