Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Sermain, Aap is honden aan het luizen 1120
Sermain, Aap is honden aan het luizen
Startprijs 500 EUR
Sermain, Twee honden bij muizenval 1125
Sermain, Twee honden bij muizenval
Startprijs 500 EUR
Onduid. gesig., Herenportret 1126
Onduid. gesig., Herenportret
Startprijs 200 EUR
Joop Kropff, Hollands havengezicht 1129
Joop Kropff, Hollands havengezicht
Startprijs 500 EUR
B. Nieuwenhuis, Watergezicht met rietkraag 1131
B. Nieuwenhuis, Watergezicht met rietkraag
Startprijs 40 EUR
Y. Wenning, Dorpskanaal met figuren 1132
Y. Wenning, Dorpskanaal met figuren
Startprijs 50 EUR
C. Bantzinger, Liggende steenbok 1133
C. Bantzinger, Liggende steenbok
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Nils Haglund, Man met helm en ticket 1135
Nils Haglund, Man met helm en ticket

Resultaat:

90 EUR

J. Bartosch, Venetië Canale Grande 1140
J. Bartosch, Venetië Canale Grande
Startprijs 60 EUR
Onduid.gesign., Hollandse ijspret 1143
Onduid.gesign., Hollandse ijspret
Startprijs 350 EUR
Prof. J.H. Jurres, Drinkende Romein met paard bij drenkplaats 1144
Prof. J.H. Jurres, Drinkende Romein met paard bij drenkplaats
Startprijs 250 EUR
J. Knikker Jr.,  Hollands poldergezicht met visser 1145
J. Knikker Jr., Hollands poldergezicht met visser
Startprijs 250 EUR
Jan Harm Weijns, Lossen van scheepslading 1148
Jan Harm Weijns, Lossen van scheepslading
Startprijs 380 EUR
Verkocht
H. Jaspers, Stilleven met koper, doos en hertenvanger 1149
H. Jaspers, Stilleven met koper, doos en hertenvanger

Resultaat:

200 EUR

J. Le Blanc, Vissersboten op zee 1150
J. Le Blanc, Vissersboten op zee
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Patrick Nagel, Dame met rood haar 1152
Patrick Nagel, Dame met rood haar

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Patrick Nagel, Dame met zonnebril 1153
Patrick Nagel, Dame met zonnebril

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Patrick Nagel, Dame 1154
Patrick Nagel, Dame

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Patrick Nagel, Dame 1155
Patrick Nagel, Dame

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Patrick Nagel, Dame 1156
Patrick Nagel, Dame

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Patrick Nagel, Damesbuste 1158
Patrick Nagel, Damesbuste

Resultaat:

200 EUR

17e - 18e Eeuwse gravure, Die Zweite Ägyptische plage 1159
17e - 18e Eeuwse gravure, Die Zweite Ägyptische plage
Startprijs 60 EUR
17e - 18e Eeuwse gravure, Die erste plage in Ägypten 1160
17e - 18e Eeuwse gravure, Die erste plage in Ägypten
Startprijs 60 EUR
Verkocht
F.J.D. Boers, Stal met koeien 1161
F.J.D. Boers, Stal met koeien

Resultaat:

100 EUR