Zilveren kinderbeker, 925/000, met ribbewerking en een oor. ca 48 gram. 10x7x7cm. Grof gegoten. vermoedelijk Pedro Duran. In goede staat
Fraaie zilveren druivenschaar, 833/000, met getorste bewerking en grepen met parelrand. MT.: J.M.van Kempen, Voorschoten, jl.:i1893. 15 cm. ca 86 gram. In zeer goede staat.
Twee antieke messen met zilverenheften, één met pistoolheft met figuren, bekroond met een hond, en een kleiner mes met bewerkt heft. 12-17cm. In goede staat
Antiek zakmes met zilveren heft, 833/000, gezaagd met bloemdecor en figuur. Aan één kant bij de aanzet gebroken. 9,5 cm. jl.: Q:1850. In redelijke staat.
Lot met 6 antieke zilveren lepels, 925/000, aan de achterzijde voorzien van een gravure van een familiewapen, deels afgesleten. Tevens opnieuw gekeurd. 20 cm. totaal ca 400 gram. In goede staat
Zes zilveren vorken, 800/000, rijkelijk versierd met floraal decor. 18 cm, MT.: Bruckmann & Söhne, Heilbronn. ca 285 gram. Voorzien van monogramgravure. In goede staat
Twee zilveren bakjes, 925/000, driehoekig gecontourneerd met floraal bewerkte grepen, geplaatst op 3 gekrulde poten met ribben. 11x11x11x4,5cm. Totaal ca 128 gram. Iets gedeukt verder in goede staat
Twee houders van schildpad, sigarettenkoker, rechthoekig model 7x9x1cm, en een brillenkoker met zilveren rand en elementen, 835/000, gezaagd met "souvenir". 14x4x2cm. In goede staat