Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Uitgebreide cassette met zilveren bestek 45
Uitgebreide cassette met zilveren bestek

Resultaat:

2.950 EUR

Verkocht
Zilveren kaviaarschaal 19
Zilveren kaviaarschaal

Resultaat:

1.150 EUR

Verkocht
Zilveren wagen, Hoorn des overvloed 1
Zilveren wagen, Hoorn des overvloed

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Zilveren doosje met miniatuur aquarellen, 18e/19e eeuw 14
Zilveren doosje met miniatuur aquarellen, 18e/19e eeuw

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Zilveren cabaret 25
Zilveren cabaret

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
2 Zilveren koektrommels Bonebakker 24
2 Zilveren koektrommels Bonebakker

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Zilveren cello met horloge 93
Zilveren cello met horloge

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Zilveren soezenmand 366
Zilveren soezenmand

Resultaat:

630 EUR

Verkocht
Zilveren antieke kan op comfoor, 19e eeuw 15
Zilveren antieke kan op comfoor, 19e eeuw

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Zilveren kandelaar, 5 lichts 125
Zilveren kandelaar, 5 lichts

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Zilveren vleugel met horloge 94
Zilveren vleugel met horloge

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Zilveren ronde vleesdienschaal 115
Zilveren ronde vleesdienschaal

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Bijbel met zilverwerk 247
Bijbel met zilverwerk

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Karaffen set in zilver 17
Karaffen set in zilver

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
6 Zilveren lepels en 6 vorken 516
6 Zilveren lepels en 6 vorken

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Zilveren theekan 71
Zilveren theekan

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Karaf met zilver 169
Karaf met zilver

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
2 Zilveren kandelaren 220
2 Zilveren kandelaren

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
6 Zilveren couverts 468
6 Zilveren couverts

Resultaat:

430 EUR

Verkocht
Djokja zilveren langwerpige dienschaal 650
Djokja zilveren langwerpige dienschaal

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Zilveren brandewijnkom, 1856 270
Zilveren brandewijnkom, 1856

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Divers zilveren bestek (19x) 465
Divers zilveren bestek (19x)

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Zilveren bestek,  vorken& lepels 49
Zilveren bestek, vorken& lepels

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
2 Zilveren Djokja koffie percolators 324
2 Zilveren Djokja koffie percolators

Resultaat:

350 EUR