Oude Chinese bronzen vergulde boeddha in lotushouding op Foo-hond. Met bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 26 x 22 x 10 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans bronzen beeld. Gesigneerd. Titel: Zephir veillant la nature. Door Luca Madrassi. 1848 - 1919. Afmeting: 40 x 40 x 26 cm. In goede staat.
Japans figuur. Keizer Jimmu, Japan. 19e Eeuw. Compositie metaal. Keizer met boog en roofvogel. Breukje ophanging van zwaard. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Groot 17e eeuws houtgestoken gepolychromeerd Heilig figuur. Afmeting: 80 cm. In redelijk/goede staat.