Twee antieke metalen figuren. Paard en edelhert. Compositie metaal. Afmeting: 11 - 18 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke bronzen boeddha figuren. China en Thailand. Twee maal bodemmerk China. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.
19e Eeuws groot terracotta figuur. Vrouw zittend op muurtje. Beschadigingen aan handen. Afmeting: 70 x 32 x 25 cm. In redelijke staat.
Oude/antieke Chinese bronzen dubbele boeddha figuur. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Antiek beeld Napoleon Bonaparte. Gepatineerd gips. Circa 1900. Afmeting: 44 x 47 x 20 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke bronzen boeddha figuren. China, Thailand. Afmeting: 16,5 - 22 cm. In goede staat.
Antiek uit notenhouten boomstam gestoken Jezus hoofd. 19e Eeuw. Afmeting: 33 x 22 x 20 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees bronzen figuur. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen boeddha met zegelmerk en swastika teken. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Groot bronzen tuinbeeld door Theo Germann. 1924 - . Titel: Ate. Naakte dame. Afmeting: H 139 cm. In goede staat.
Grote antieke marmeren buste. Moeder met kind. Op zwart marmeren basement. Door A. Cipriani. Adolfo Cipriani, 1880 - 1930. Arm gelijmd, vinger er af. Afmeting: 50 x 34 x 23 cm. In redelijk/goede staat...
Zeer grote 18e eeuwse houtgestoken Corpus Christi met originele polychromie. Eén onderbeen mist + voet beschadig. Afmeting: 110 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Oosterse bronzen boeddha. Afmeting: 17,5 cm. In goede staat.
Twee terracotta figuren. Naar Rodin. 20e Eeuw. Afmeting: 27 - 37 cm. In goede staat.
Antieke bronzen adelaar. Zuid Duitsland. Afmeting: 15 x 19 x 4 cm. In goede staat.
Groot bronzen sculptuur. Naakte vrouw en man. M. Olive. Eind 20e eeuw. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen figuur. Dichter Milton. Circa 1880. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke bronzen boeddha figuren. Thailand. Afmeting: 15 - 21 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese bronzen boeddha. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse/Chinese bronzen boeddha. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee antieke plated Art Nouveau damesbustes op albasten basement. 'Les Cerises'. Circa 1910. Compositie metalen figuren. Afmeting: 20 - 22 cm. In goede staat.
Bronzen Jugendstil-stijl vrouwen figuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Twee kleine oude/antieke bronzen beeldjes. 20e Eeuw. Poedel + windhond. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.
Antieke gesigneerde bronzen luit spelende Griekse dame. Gesigneerd Paul Duboy. 1830 - 1887. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke beeldjes. Eén maal compositie metaal, man met kruik, circa 1900. Eén maal Heilig figuur Montserat, 20e eeuw. Eén maal W. Frische, bronzen beeldje, engel. Duitsland 1975. Afmeting: 11...
Antiek bronzen figuur. Circa 1920. Jongen met doorn in voet. Afmeting: H 10,5 cm. In goede staat.
Twee Javaanse Djati houten bustes. 20e Eeuw. Afmeting: H 23 - 31 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese/Tibetaanse bronzen boeddha's op lotusbloem. Afmeting: H 20 - 21 cm. In goede staat.
Bronzen met zwart marmeren boekensteun in de stijl van Modigliani. 21e Eeuw. Afmeting: 26 x 17 x 11 cm. In goede staat.
Bronzen erotisch figuur op zwart marmeren basement. Bondage. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 16 x16 cm. In goede staat.
Groot antiek bronzen figuur. 19e Eeuw. Man met biblia. Luther? Afmeting: H 66 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke messing Indische figuren. Hindoeïstische goden. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.
Antiek Frans compositie metalen figuur op marmeren basement. L.F. Moreau. Circa 1900. Meisje met schaap. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen zeearend. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd Quelliner. Afmeting: 34 x 15 x 10 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke bronzen figuren. Vrouw aan het koren binden, tweede helft 20e eeuw. Meisje, circa 1900, ongesigneerd. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.
Twee bronzen met marmer boekensteunen. 21e Eeuw. Met maraboe (familie van ooievaar). Afmeting: 24 x 10 x 15 cm. In goede staat.
Twee bronzen Art Deco presse papier. Uil en teckel. Ontwerp van Johannes Bosma. 1879 - 1960. Gemerkt Jaag. Afmeting: 4 - 6 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse compositie metalen beelden op houten basementen. Circa 1900. Naar August Moreau. Vrouw mist iets in de hand. Ploeg man beschadigd. Afmeting: H 47 - 49 cm. In redelijk/goede staat.
Twee bronzen musicerende putti beeldjes. Naar L.F. Moreau. Trommelaar en bekkenspeler. Afmeting: 31 - 32 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha met turkooise stenen. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen vergulde boeddha in lotushouding op Foo-hond. Met bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 26 x 22 x 10 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha in lotushouding. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Grote metalen leeuw met polychromie. Op zwart marmeren basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 x 45 x 15 cm. In goede staat.
Groot 17e eeuws houtgestoken gepolychromeerd Heilig figuur. Afmeting: 80 cm. In redelijk/goede staat.
Grote bronzen busten van een man met paardenstaart. Op zwart marmeren sokkel. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Twee metaalgegoten beelden op marmeren basement. Eind 19e eeuw. Eén maal valkenier te paard. Eén maal hoornblazer te paard. Patina licht afgesleten. Afmeting: H 21 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Indonesische houtgestoken figuren. 20e Eeuw. Eén maal buste van Indonesische man. Eén maal Indonesische danseres op draak. Afmeting: 25 - 29 cm. In goede staat.
Bronzen beeld. David. 20e Eeuw. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.
Antieke marmeren dames buste op console. Chip. Door J. Callis? Italië. Afmeting: 21 cm. In redelijk/goede staat.
J. Aurili. Marmeren dames buste. 1834 - 1914. Chip. Afmeting: 16 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke marmeren dames bustes. Eén maal ongesigneerd, neus beschadigd. Eén maal ongesigneerd, goed. Afmeting: 19 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke marmeren damesbuste door G. v. Vaerenbergh. 1873 - 1927. Circa 1910. Sokkel iets beschadigd. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse vergulde houten putti's met korte vleugels. Barok. Afmeting: 37 - 38 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Quan Yin. Met bodemmerk. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Antiek bronzen plaquette. Johannes de doper. Ongesigneerd. Afmeting: 25,5 x 18 cm. In goede staat.
Antiek beeld. Napoleon Bonaparte. Circa 1900. Compositie metaal met marmer. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen figuur door H. Plé. Henri Honore Plé. 1853 - 1922. Boerenvrouw met zeis en koren. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse brons gegoten heilige Josef. Basement mist. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws houtgestoken kerkelijk figuur. Heilige. Overgeschilderd. Afmeting: H 132 cm. In redelijke staat.
Antiek bronzen figuur. Herdersjongen met stok. Circa 1920. Oskar Gladenbeck. 1850 - 1921. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Twee dansers. Gemerkt A.A. 2002. Afmeting: 37 x 32 x 10 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke beelden. Eén maal monnik, koper overlay, circa 1920. Eén maal visser met touwen en anker, terracotta. Afmeting: 23 - 36 cm. In goede staat.
Cornel Snels. 1932 - 2015. Compositie figuur. Naakte vrouw in meditatie houding. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans compositie metalen beeld. Jeune Fille aux puits par Henry Plé. Circa 1900. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse wit marmeren engel. Vleugel + vinger beschadigd. 20e Eeuw. Afmeting: 56 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse bronzen boeddha figuur, katachtig met knots. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Coustou. 19e Eeuw. Bronzen figuur. Paard met menner. Gesigneerd Coustou. Afmeting: 19 x 17 x 7,5 cm. In goede staat.
Groot bronskleurig terracotta figuur. Ridder. Tweede helft 20e eeuw. Chip onderrand achter. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Antiek bronzen meisje figuur met ivoren gezicht. Op marmeren basement. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Antieke gesigneerde bronzen buste. Titel: Leed. Verdrietig meisje. Circa 1915. Door J. Hullbroeck. 1876 - ....... . Mooie patina. Afmeting: 32 x 27 x 12 cm. In goede staat.
Twee antieke houtgestoken Heilige figuren. Maria met kindje Jezus + buste Jezus. Circa 1890. Afmeting: 24 - 42 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Italiaanse houtgestoken engel figuren. Notenhout. Renaissance. Afmeting: 41 - 42 cm. In goede staat.
Zeer groot 18e eeuws kerkelijk houtgestoken figuur op console met polychromie. Deels gerestaureerd. Afmeting: H 166 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese ijzeren boeddha in lotushouding. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Antieke kopergeslagen Art Deco wandplaquette met stier en monogram M. Circa 1930. Afmeting: 27 x 37 x 2 cm. In goede staat.
Twee kleine oude/antieke bronzen beeldjes. 20e Eeuw. Pinguïn + paard. Afmeting: 4 - 7 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen figuur. Snip met libelle. Gesigneerd P. Comolera. Circa 1900. Afmeting: 23 x 18 x 12 cm. In goede staat.
Drie Oosterse oude bronzen figuren. Twee olifanten + schildpad. Afmeting: 7 - 11 cm. In goede staat.
Frans antiek compositie metalen figuur, ca. 1900. Via AD Glorian. Voorstelling: Engel en man met zwaard. (arm engel is gerestaureerd) Afm. 64 cm. Cond.: R.
Bronzen kat op zwart marmeren basement. Naar Botero. 21e Eeuw. Afmeting: 12 x 29 x 10 cm. In goede staat.
Twee moderne metalen sculpturen met natuurstenen basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 - 42 cm. In goede staat.
Erotisch bronzen figuur. Half naakte dame in kleermakerszit. Op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x ø 16 cm. In goede staat.
Gesigneerde antieke Chinese bronzen neushoorn. Afmeting: 3 x 6,5 x 2,5 cm. In goede staat.
Bronzen figuur in de stijl van Salvador Dali. Zwevende vrouw aan tafel. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 18 x 7 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Naakte dame op design stoel. Op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 20 x 20 x 10 cm. In goede staat.
Bronzen paard naar Salvador Dali, met zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen stier. Op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 30 x 13 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Engelse bisquit porseleinen figuren. Eén hand mist. Pootje hertje mist. Afmeting: 27 - 28 cm. In redelijke staat.
Drie Oosterse figuren. 20e Eeuw. Eén maal boeddha hoorn? Eén maal bronzen olifant. Eén maal bronzen karbouw (waterbuffel). Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen bodemvondst. Chinees met lantaarn. Met groenspaan patina. Oxydatie. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Erotische Vrouwe Justitia met kousen. Op zwart marmeren basement. 21 Eeuw. Afmeting: 44 x 23 x 20 cm. In goede staat.
Vier maal miniatuur bronsjes. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 6 cm. In goede staat.
Drie oude kinderkopjes. Twee van gips, één van compositie metaal. 20e Eeuw. Afmeting: H 18 - 19 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Drie zingende koorknapen. Door Stühgen Deutschland Düsseldorf Broncebild Giesserei GmbH. Afmeting: 42 x 30 x 18 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen keizer. 21e Eeuw. Bodemmerk. Afmeting: 21 cm. In goede staat.