3 Porseleinen beeldjes Thuringen ca. 1960. Voorstellend musicerend paar zittend aan een tafeltje. Hals van de banjo is gelijmd. H.:17cm. Cond.: G
1x Tabakspot Delfts bont geheel handbeschilderd met bloemen 70-er jaren 18xø20cm. Cond.: G. 3x Blauwe bordjes gemerkt Artus, rand heeft een bloemendecor 20e eeuw (randschade)
Petit four stelletje van Societe Ceramique Maastricht Holland. Compleet gedecoreerd met bloemen. Onderschaal met 6 bordjes begin 20e eeuw. Cond.: G
Engelse koektrommel van aardewerk met bloemendecor. Ware Fieldings begin 20e eeuw 26xø16cm. Cond.: U
3 Delig Delfts blauw kaststel met 2 dezelfde vazen en in het midden 1 grote dekselpot (39xø19cm). Alle vazen gedecoreerd met bloemdecor gemerkt Boch Belgium. Cond.: U
Doosje met 9 Limoges porseleinen delen. Handbeschilderd 20e eeuw waaronder bordjes, plaquettes, doosje en vingerhoed. Cond.: G
Houten tablet met karaf van glas en 6 glazen afgewerkt met zilver (overlay) Cond.: G
Glazen karaf met dop waarop 2 mannetjes zitten. H.:24cm. (karaf staat scheef) 1x glazen rookverdrijver op tinnen voet 25,5xø11cm. 20e eeuws. Cond.: G
2 Capucijner kop en schotels 18e eeuws. 1x kop(5xø8cm) en schotel(ø12cm) met vogel- en landschapsdecor. 1x kop(4,5xø7,5cm, randschade) en schotel(ø11cm, gaaf) met bloemdecor.
1x Antieke oude mijnwerkerslamp met origineel glas 19e eeuw 25cm. 1x Oude brander ca. 1900 gemaakt van geelkoper 27cm. Cond.: G
2 Antieke weegschalen 19e eeuw en een antieke strijkbout ca. 1900 Cond.: G
Messing voorzetrek voor open haard met ingebouwde haardbokken ca. 1900. 140x40x30cm. Cond.: G
Merel Schouman 96, zeefdruk op papier, Nr. 38/99 26x26cm. Cond.: U
Kavel diversen o.a; 2x verzilverde servetringen, verzilverde maggie-houder, taartschep, koperen tabaksdoos, imaristijl bordje, sieradendoosje in de vorm van een hartje koper en tin Cond.: G
Kavel diversen o.a; tegel met bloempot, 2 oude blikken, blikken spaarpotje, aardewerken schenkkannetje, oude koperen pepermolen, glazen dekseldoosje, vaasje, passer in etui Cond.: G
2-Persoons rieten picknickmandje met inhoud o.a; 2x kop & schotels, 4x lepeltjes, likeurflesje, dekseldoosjes 35x21x14cm. Cond.: G
Javaanse handwaaier gemaakt van schildpad en dierlijke blaas (varken). Blaas is compleet uitgewerkt en in elk blad is een figuurtje te zien ca. 1940 32x53cm. Cond.: G
Doos diversen met o.a; 1x oude koffiemolen gemerkt KTM, 2x tinnen borden met familiewapen, 5x grote tinnen lepels, 3x kleine tinnen lepels, 7x oude geijkte gewichten, tabaksdoos met paarden, 2x zakhor...
Grote zware messing kaarsenkandelaar bestemd voor dikke kaars. Eind 20e eeuw 31,5xø14cm. Cond.: G
Oude paraplubak in de vorm van een biervat. Eikenhout met koperen banden en hengsels ca. 1900 46xø27cm. Cond.: G
Doosje met oude koperen figuren (12 stuks) voorstellende Afrikaanse krijgers met diverse voorstellingen, 8,5x4cm. Cond.: U
Oude soda-fles uit Angers begin 20e eeuw met blauw gegraveerd glas 31xø11cm.
Twee oude wanddoeken met spreuken 19e-20e eeuw. 70x67cm. en 41x41cm. Cond.: G
Gietijzeren koffiebrander met draaihengsel. Begin 20e eeuw, mist 1 oortje. 31xø35cm.
Lindehouten compleet uitgesneden schildersezeltje naar voorbeeld van de 19e eeuw. 52x16cm. Cond.: G
Twee ananasvormige staande lampen van hout 20e eeuw. MAde in Italy 75x18,5x18cm. Cond.: G
Dörfliche Trachten aus Deutschalnd, 12 koperdiepdrukken op papier in harde kaft. 20e eeuw, druk op papier 27x35cm. Cond.: U
Paar oude Friese doorlopers met beschildering. 37cm. Cond.: U
Minervan celluloid popje met originele kleding. Duits genummerd 4, met bijbehorend metalen bedje ca. 1930. L.:30cm.
Hollands wandklokje 2e helft 20e eeuw. Klokje is origineel en gemaakt van een aardewerken bord van Petrus Regout met daarachter een uurwerkje gezet. Bord is beschilderd met Hollandse taferelen 7xø22xm...
Eikenhouten regelateur Junghans ca. 1920. Met facet geslepen glas. Ontbreken een paar stukjes 77x32,5x16,5cm.
Notenhouten Zaanse klok. Klok is gaaf met originele gewichten erbij 20e eeuw. 60x25x17cm.
2 Handgeknoopte Perzische kussens en 1 Afghaans kussen gemaakt van wol ca. 43x43cm. Cond.: G
Beeldje van een zittende vrouw op een wit marmeren sokkel. Gemaakt van een tin legering en brons gepatineerd eidn 20e eeuw. 11x7x7cm.
Tropisch houten sculpture van 2 vogels zittend op een boomstronk 20e eeuw. 27,5x12x13cm. Cond.: G
2 Gezwarte ebbenhouten sculpturen van olifanten afgezet met been midden 20e eeuw. H.: 15cm. Cond.: G
Delfts blauw Herinneringsbord "De Porceleijne Fles" getiteld "Nederland zal herrijzen 5 mei 1945" ø22,5cm. Cond.: G
Likeursetje bestaand uit glazen karaf (20cm.) met 6 glaasjes en een aardewerken onderschotel (ø21cm.). Karaf en glaasjes hebben oranje doorlopende lijnen. Cond.: G
2 Porseleinen kaarsenkandelaars gemerkt Kaiser Germany Duchesse. Kandelaars zijn prachtig gedecoreerd met bloemotief 20e eeuw. 7x10x8cm. Cond.: U
Porseleinen dekselpot gemerkt Kaiser Germany. Pot is prachtig gedecoreerd met bloemen en vlinders 20e eeuw. 26xø14,5cm. Cond.: G
Glazen miniatuur vleugel. Klep kan ook open worden gezet d.m.v. een stokje, 20e eeuws, cond.: G
2 Delen kristal waaronder; 1x klein kristallen karafje met originele stolp H.: 22cm. 1x 10-hoekig schaaltje met fruitmotief eind 20e eeuw 17x17cm. Cond.: G
7-Delig aardewerken gebaksstel bestaande uit 1 grote schaal en 6 bordjes. Allen handbeschilderd met bloemmotief eind 20e eeuw. Cond.: G
Aardewerken etagere van Royal Staffordshire gedecoreerd met bloemen en vogeltjes 34xø25cm.
7 Kop en 8 schotels Japans Satsuma 1e helft 20e eeuw met figurendecor. Enkele bordjes lichte randschade en kopjes enkele haarscheurtjes.
Klein platelen schenkkannetje gemerkt:N.V.Koninklijke Plateel Bakkerij Zuid Holland Gouda, eind 20e eeuw,8.5x7.5cm.
2 Imari handbeschilderde aanbiedschaaltjes met iets opengewerkte rand. In het midden een afbeelding van een paradijsvogel 2e helft 20e eeuw. ø20cm. Cond.: G
Porseleinen Hummel figuurtje van Goebel Duitsland ca, 1972-1979. Voorstellend meisje in een boom H.:10cm. Voet is slecht gelijmd Cond.: S
6 Djokja zilveren lepeltjes met getorste steel 800/000 32gr. Cond.: U
Grote ovaal zilverplated schotel Holland, midden 20e eeuw 42x29cm. Cond.: G
Doosje met oud Nederlands geld (Wilhelmina, Juliana), Totale waarde: Fl. 15,05
Weerstation in satellietvorm 20e eeuw, koper met plexiglas, functies niet nagekeken, 20xØ16cm. Cond.: G
1x Inktblotter van hout uitgesneden met een uil ca. 1930, 1x Inktblotter (tamponbur) in doos ca. 1920. Beide in goede conditie.
Koperen penning, vereeniging voor penningkunst 1925-1950, voorstellend liggende vrouw met penning ø6cm. Cond.: U
Antieke weegschaal van ijzer met koper begin 20e eeuw 45x16x14,5cm. Cond.: G
Ovaal schilderijlijstje met bloemen ornamenten. Binnenin een olieografie van een meisjesportret 20e eeuw. 50x42cm. Cond.: G
Eikenhouten staartwandklok 70-er jaren compleet met gewichten en slinger. Uurwerk gemerkt SBS Feintechniek West Germany. Klok mist alleen het deksel van het uurwerk 85x25x16cm. Cond.: G
Regelateurklok Seikosha met originele slinger, met gongslag begin 20e eeuw. 55x30x13cm. Cond.: R
Eikenhouten wandregelateur ca. 1920 met uurwerk van Gustav Becker. Wijzerplaat is geoxideerd met facet geslepen ruitjes. 76x33x17cm.
Antiek Engels dienblad ca. 1900 met Ahorn-fineer, schade 66x50x3cm. Cond.: M
Eikenhouten minisetje, 3 tafels in 1 20e eeuw 45x37x58cm. Cond.: G
Brons gepatineerd sculptuur van een man en een vrouw met de armen in elkaar eind 20e eeuw. beeld is gemaakt van een tin legering geheel staand op zwart marmeren sokkel 22x5x5cm. Cond.: G
16 Diverse porseleinen kop en schotels in Limoges stijl. Cond.: G
Doos divers porselein o.a; 2x Delfts blauwe borden, aardewerken schenkkan, groen handbeschilderde vaas, 12 diverse miniatuurvaasjes, blauw Chinese kom, bonte handbeschilderd bord mer oortjes. Alles 20...
Makkums tegeltje in lijst midden 20e eeuw. Handbeschilderd met een vogeltje zittend op een tak 17x17cm. Cond.: G
3 Aardewerken puddingvormen. 1x in de vorm van een vis ca. 1950 (lichte randschade) 7,5x26x12cm. 1x in de vorm van een ananas H.:4cm. 1x rond geribt schaaltje 20e eeuws H.: 4cm. Cond.: G
Kop en schotel Rosenthal Bavaria 20e eeuws. Kopje is goudkleurig aan de binnenkant, klein chipje aan de voet 3x10x7,5cm.
4 Geslepen kristallen Biedermeier schaaltjes 19e eeuw Holland, beschadigingen 17x14,5x4cm. Cond.: M
Kristallen schaaltje 20x11x1cm. en een kristallen fruitschaal rijkelijk bewerkt 25x13x15cm Cond.: U
7 Kristallen onderzetters 20e eeuw. 4x ø7cm. en 3x ø9cm. Cond.: G
Grote doos diverse spulletjes o.a; petit-four stelletje, vaasje, aanbiedschaaltjes, dekseldoosjes, diverse borden, rozenkrans met kruis,bloempotten en kaarsenstandaards Cond.: G
Aardewerken kaasplateau met mes. Het plateau is gemaakt in de vorm van een blad en goudkleurig ingekleurd. Het mes heeft een groen aardewerken heft (gelijmd). 70-er jaren 26x23cm.
5 Diverse kop en schotels in Limoges stijl. 3 x Dezelfde kop en schotels en 2 losse kop en schotels met uitgewerkte schotel. Allen bedrukt met figurendecor. Eind 20e eeuw, Cond.: G
3 Kristallen schalen amandel geslepen met een geslepen ster in de bodem. Schalen zijn bestoten ø19cm, Cond.: R
3 Delen kristal o.a; 2 kleine driehoekige karafjes met originele stolp 15,5x7x6cm, en een kristallen dekselpotje 18xø7cm. 20e eeuw, Cond.: G
Kristallen karaf (22xø13cm.) met 3 kristallen likeurglaasjes (9,5xø5cm.) 20e eeuws. Cond.: G