Tahiti parel collier met kogelsluiting WG 585/000,Tahiti barok parels 8-12 mm.,L.49 cm.
Zilveren vestzakhorloge, savonette, sleutel en glas ontbreken
Schattig 16-delig zilveren filigrain interieurtje, licht beschadigd. 800/000 50gr. Cond.: G
Henk Lassche (1948 Zwartsluis - Hengelo), aquarel op papier, blokzijl 15x13cm. Cond.: U
Menno van Meeteren Brouwer (Zwolle 1882 - Rijswijk 1974), olieverf op paneel, beeld uit Indonesië 23x39cm. Cond.: G
Jan te Wierik 1995, zeefdruk op papier Nr. 66/80. 42x96cm. Cond.: G
Groot Frans CLoiaonne bord ca. 1900 gedecoreerd met zangvogel bij bloemen. Zeer fijn gedetailleerd en alles omrand met een zilverdraad. 1 Barstje in het zwarte ø30,5cm.
Aziatische voorlader met djokja zilver beslagen. 19e-20e eeuw45x15x5cm. Cond.: G
Handbeschilderde knipmutsdoos Duits 19e eeuw met opschrift. "Allein ist nicht gut sein". Op het deksel staat een vrouw in kledendracht met hark. 12x43x26cm. Cond.: G
Bijbel met bijbelstandaard. Bijbel is genaamd "The Holy Bible", Engels geschreven en gedrukt in Londen 19e eeuw. Vol met ingekleurde gravures 28x34x9cm. Cond.: R Bijbelstandaard is van messing, mooi u...
Duitse pop met leren lijf en porseleinen onderarmen. Boven 4 tandjes en slaapogen. L.: 45cm.
Kavel van 6 Chinese popjes, papier-mache en stof. Originele kleding. In slechte staat.
Heubach Köppelsdorf Nr. 250. 4 Tandjes boven en blauw-grijze slaapogen L.: 40cm. Cond.: R
Eikenhouten Friese staartklok naar 19e eeuws voorbeeld. Klok ik 20e eeuws. Klok heeft maan-, en datumaanduiding met handbeschilderde wijzerplaat en drie poppen op de kap 150x41x22cm. Cond.: G
Engels mahoniehouten kamerscherm bestaand uit 3 panelen. Binnenin bedekt met blauwe stof ca. 1840 187x180cm. Cond.: U
Mahoniehouten in hoogte verstelbaar bedtafeltje eind 19e eeuw gemaakt door de firma Leveson & Sons Londen. Tafelblad is tevens te kantelen 75x75x40cm. Cond.: G
Decoratieve spiegel in empire stijl,midden 20e eeuw, kunststof lijst verguld.125x69cm.
Notenhouten 2-deurs kast ca. 1880 met geheel openslaande deuren. Onder heeft de kast nog 1 lade. Kast dient gerestaureerd te worden 184x118x59cm.
Mahoniehouten tweedelige vitrinekast. Zijkanten met glas en 10 schappen. 1e Helft 20e eeuw 200x80x30cm. Cond.: G
Eikenhouten Engels buffet met opstand 30-er jaren. Geloogd 125x122x43cm. Cond.: G
Dressoir retro look, naar voorbeelden van de 50-er/60-er jaren. Gemaakt eind 20e eeuw. Midden 1 ladenblok, links en rechts 2 deuren 75x253x42cm. Cond.: G
Vier oude eetkamerstoelen 20e eeuw Engelse stijl. Beukenhout met notenkleur, zittingen bekleed met rode stof 92x56x52cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten tafel (75x130x95cm.) met 4 stoelen in Sheraton stijl. Tafel is uittrekbaar en heeft een tussenblad. 70-er jaren. Cond.: G
Mahoniehouten eethoek met 4 gestoffeerde armleunstoelen. De ronde tafel is in Louis Philippe stijl op 3-spant, Stoelen zijn van zeer goede kwaliteit.
18e Eeuwse Delfts blauwe aardewerk schotel. handbeschilderd met ruiter te paard. Bord is bovenin gelijmd. 7xø31cm.
Groot 18e eeuws goud-imari schotel met landschapsdecor. Onderkant met bloemen omranding. Bord heeft 1 haarscheur verder gaaf ø30,5cm.
Ovale 19e eeuwse Japans Imari schaal met geschulpte rand. Handbeschilderd met bloemendecor. 36,5x29x6cm. Cond.: U
Japans Imari rechthoekige schotel met landschapsdecor, vogels en vissen. Rand is geschulpt ca. 1900 32x26x5cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren roomkannetje, boven en onder voorzien van een parelrandje. Maker: Benten&Zonen 1883 835/000 134gr.
Wim van Oostrom 1977 (Hengelo), olieverf op paneel (herkomst Galerie de pook), meisje bij het raam 28,5x28,5cm. Cond.: U
10 Delen zilver waarvan; 8x zilveren dessertlepels model Haags lofje 835/000 13,5cm., een grote lepel en een vork 835/000. Totaal 317gr. Vork is scheef afgesleten.
Cor van der Boom, olieverf op linnen 30-er jaren, kleurrijk bospad, 50x70cm. Cond.: U
Gerard Cornelis Krol (1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, herfstlandschap 1943 40x50cm. Cond.: U
D. Palotti, olieverf op paneel, strandgezicht 20e eeuw 40x50cm. Cond.: U
Tilly Moes, olieverf op linnen, bloemen op vaas 40x50cm. Cond.: G
Alexander Gerardus Dieperink 1901 Amsterdam, Gouche op papier, kubistische voorstelling. 24x30cm. Cond.: U
Gesigneerd M. Vogt (ca. 1900), geschilderde kopie naar Murillo, olieverf op linnen, fruitverkoopster (bedoekt), 65x87cm. Cond.: R
Chinese zijdebeschildering 20e eeuw, verf op zijde, Chinese tuin met vele figuren 57x112cm. Cond.: G
Handbeschilderde knipmutsdoos Hollands 19e eeuw met bloemen beschilderd, het plaatje op het deksel is vergaan. Cond.: G
Armand Marseille 351, baby toddler lijf, onder 2 tanden L.:35cm.
Notenhouten Duitse tafelklok ca. 1900 met een Junghans uurwerk. Klok is compleet met beslag, alle torentjes, sleutel en slinger. 46x26x16,5cm. Cond.: G
Franse comtoise 19e eeuw gemerkt Courbouleix a Castillon Foy Coutras. Harpslinger en wekkerfunctie, zonder gewichten 54x28x15cm. Cond.: G
Engelse eikenhouten klaptafel (Gate Lake Table) ca. 1900. Blad is uitklapbaar. 75x106x42of(132cm.).
Rode gestoffeerde draaistoel (69x93x73cm.) met bijbehorend voetenbankje (45x37x45cm.). Waarschijnlijk leolux 80-er jaren. Cond.: G
Gestoffeerde oorfauteuil. Is 2,5 jaar geleden opnieuw gestoffeerd met kwaliteitsstof 110x85x75cm. Cond.: G
2 Indonesische Houten beelden van dansers 20e eeuw. 43cm. en 38cm. Cond.: G
6 Porseleinen Herend bordjes met 2 vogeltjes afgebeeld in het midden. Rondon de vogels zijn vlinders afgebeeld. 1e helft 20e eeuw Cond.: U
4 Delftse borden 18e-19e eeuws. Handbeschilderd met gekleurde bloemen. Borden zijn gaaf maar hebben allen randschade. 3xø23,5cm.
Zeer rgoot Makkums bord compleet blauw. Beschilderd met bloemen op een man. Rand ook doorlopend beschilderd met bloemen midden 20e eeuw. Heeft 3 hele kleine chipjes en een haarscheurtje. ø44cm.
Antieke ivoren netsuke voorstellend man met kind op de schouder. geheel ingekleurd en gesigneerd door de ontwerper. Zeer fijn gedetailleerd H.: 5cm.
6 Kopjes en 5 schoteltjes 19e eeuw. Japans eierschaal porselein. Alle kopjes hebben een dekseltje. Geheel gedecoreerd met paradijsvogels en bloemdecor. 1 Kopje heeft een haarscheur H.: 8cm. Cond.: G
5 Kopjes (8xø8,5cm.) en 12 schoteltjes (ø12,5cm.) van eierschaalporselein, Japans ca. 1900. Gedecoreerd met krijgers. 2 Kopjes met chip. Cond.: G
Plateel vaas met oor Zuid-Holland, decor Breetvelt H.:24cm. kleine restauratie
1x Kris met beenderen heft en messing schede 40x8cm. 1x Kris met in het handvat een koperen Foo-hond verwerkt. L.: 42cm. Beide Aziatisch. Cond.: G
Moderne designlamp, chroom met glazen kap 80-er jaren ongemerkt. 50x28x40cm. Cond.: U
Miniatuur poppen-/linnenkastje van grenenhout met 1 lade en spiegeldeuren. 76x45x16cm. Cond.: G
Schitterende kristallen fruitschaal met zilveren voet en rand 835/000 Cond.: U
Zilver overlay glazen vaas ca. 1900. Neoclassicisme 31xø13cm. Cond.: G
Zilveren vestzakhorloge ca. 1880 ,H. Samuel, sleutelopwinding, ankergang. sleutel ontbreekt
Diverse Nederlandse munten o.a; 1x zilveren 50G 1998, 1x zilveren 50G 1984, 1x zilveren 50G 1995, 4x zilveren 10G 1970, 1970, 1973, 1995. 3x 2,5G, 18x 1G, 1x grote buitenlandse munt, 1x Munt gemaakt a...
A. v.d. Burg, olieverf op paneel, wintergezicht met man in roeiboot 32x42cm. Cond.: G
Verheul, olieverf op linnen, landschap met een bootje 30-er jaren, 50x70cm. Cond.: G
Gerrit Abraham Oosterbaan jzw (toegeschreven) (Amsterdam 1832 - 1893), sepia op papier, twee damesportretten 14x9,5cm. Cond.: U
Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, riviergezicht met dorp 49x32cm. Cond.: R
Gerard Cornelis Krol (Rotterdam 1882 - 1950 Enschede), tekening op papier, studie van een man 35x29cm. Cond.: G
Johannes Cornelis Pabst (Den Haag 1853 - 1943), aquarel op papier, landschap haagse school, 35x25cm. Cond.: U
Bijzondere uitgesneden houten vijzel (16xø16cm.) ca. 1800. Buitenkant is iets gekerft met een ijzeren stamper (27cm.). Cond.: G
2 Dozen vol met houtsnijwerk. Antiek en nieuw door elkaar. Onder andere; 5 wandconsoles met vrouwenhoofden, 9 meubelonderdelen met leeuwekoppen, houtsnijwerk met schildwapen en 2 leeuwen, en nog meer ...
Antieke majolica hangpetroleumlamp, compleet met kap en kraaltjes Jugendstil ø34cm. Cond.: G
Antiek handbeschilderd schilderspalet met kasteel en bloemen 31,5x23x0,5cm. Cond.: U
Grote koperen ketel 19e eeuw. Hollands met ijzeren hengsel 57xø46cm. Cond.: G en een roodkoperen vonkenscherm
Bärbel, schildpadpop. Bruine vaste ogen en open gesloten mond in zeer goede conditie L.: 34cm.
Friese staartklok (eiken kast)3 gewichter met gongslag, maanstand en handbeschilderderde wijzerplaat. 2e Helft 20e eeuw. 135x42x34cm. cond g.
Ovaal tablet van mahonie fineer. In het midden inlegwerk van licht citroenhout. Grepen van massief gegoten messing
Massief eikenhouten Mechels halmeubeltje ca. 1880 met 3 uitgewerkte leeuwekoppen. Links een open vakverdeling. rechts 1 deurtje. meubel mist een deel van de achterwand. 80x110x50cm.
Massief eikenhouten bijbelstandaard op 3-spant 2e helft 20e eeuw. In de 3 poten zit een krul verwerkt. 102x53x42cm. Cond.: G
Hollandse wortelnoten barokcommode 20e eeuw, onderzijde beschadigd 77x86x47cm. Cond.: M
Eiken dekenkistje naar voorbeeld van kisten uit de 18e eeuw. Kist is massief eiken. Front met snijwerk eind 20e eeuw. 43x86x42cm. Cond.: G
Eikenhouten beeld 20e eeuw, vrouwenportret met mooie patina 57x25x18cm. Cond.: U
Chinese theepot ca. 1900 met drakendecor 14x16cm. Cond.: U
Antieke ivoren netsuke voorstellend vrouw met muis en bal in haar hand. Geheel ingekleurd en gesigneerd door de ontwerper. Zeer fijn gedetailleerd H.: 3,5cm.
19e Eeuwse Delfts bonte grote schotel met bloemdecor. 5,5xø34cm. Randschade, verder Cond.: G
Groot Japans imaribord met geschulpte rand en in het midden een afbeelding van bloemen op een vaas eind 19e eeuw. ø31,5cm. Cond.: G
Goud-imari vaasje in de vorm van een put met ophaalbalk ca. 1900 1 Haarschuertje 08xø10cm. Cond.: G
Gouds platelen bloemenvaas ca. 1910 met jugendstil beschildering 10xø14cm.