Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Tahiti parel collier
Resultaat: 100 EUR

Tahiti parel collier met kogelsluiting WG 585/000,Tahiti barok parels 8-12 mm.,L.49 cm.

Zilveren vestzakhorloge
Resultaat: 100 EUR

Zilveren vestzakhorloge, savonette, sleutel en glas ontbreken

Draadzilveren poppenset
Resultaat: 100 EUR

Schattig 16-delig zilveren filigrain interieurtje, licht beschadigd. 800/000 50gr. Cond.: G

Henk Lassche
Resultaat: 100 EUR

Henk Lassche (1948 Zwartsluis - Hengelo), aquarel op papier, blokzijl 15x13cm. Cond.: U

Menno van Meeteren Brouwer
Resultaat: 100 EUR

Menno van Meeteren Brouwer (Zwolle 1882 - Rijswijk 1974), olieverf op paneel, beeld uit Indonesië 23x39cm. Cond.: G

Jan te Wierik
Resultaat: 100 EUR

Jan te Wierik 1995, zeefdruk op papier Nr. 66/80. 42x96cm. Cond.: G

Cloisonne bord
Resultaat: 100 EUR

Groot Frans CLoiaonne bord ca. 1900 gedecoreerd met zangvogel bij bloemen. Zeer fijn gedetailleerd en alles omrand met een zilverdraad. 1 Barstje in het zwarte ø30,5cm.

Samovaar
Resultaat: 100 EUR

Oude messing samovaar 20e eeuw 41x26x23cm. Cond.: G

Pistool
Resultaat: 100 EUR

Aziatische voorlader met djokja zilver beslagen. 19e-20e eeuw45x15x5cm. Cond.: G

Knipmuts doos
Resultaat: 100 EUR

Handbeschilderde knipmutsdoos Duits 19e eeuw met opschrift. "Allein ist nicht gut sein". Op het deksel staat een vrouw in kledendracht met hark. 12x43x26cm. Cond.: G

Bijbel op standaard
Resultaat: 100 EUR

Bijbel met bijbelstandaard. Bijbel is genaamd "The Holy Bible", Engels geschreven en gedrukt in Londen 19e eeuw. Vol met ingekleurde gravures 28x34x9cm. Cond.: R Bijbelstandaard is van messing, mooi u...

Doos diversen
Resultaat: 100 EUR

Doos met divers speelgoed en poppenaccessoires.

Duitse pop
Resultaat: 100 EUR

Duitse pop met leren lijf en porseleinen onderarmen. Boven 4 tandjes en slaapogen. L.: 45cm.

6 Chinese popjes
Resultaat: 100 EUR

Kavel van 6 Chinese popjes, papier-mache en stof. Originele kleding. In slechte staat.

Heubach Köppelsdorf, nr. 250
Resultaat: 100 EUR

Heubach Köppelsdorf Nr. 250. 4 Tandjes boven en blauw-grijze slaapogen L.: 40cm. Cond.: R

Doos met poppenjurken
Resultaat: 100 EUR

Doos met ca. 14 jurkjes

Doos met jurkjes
Resultaat: 100 EUR

Doos met ca. 14 jurkjes.

Staartklok, Fries model
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten Friese staartklok naar 19e eeuws voorbeeld. Klok ik 20e eeuws. Klok heeft maan-, en datumaanduiding met handbeschilderde wijzerplaat en drie poppen op de kap 150x41x22cm. Cond.: G

Kamerscherm mahoniehout
Resultaat: 100 EUR

Engels mahoniehouten kamerscherm bestaand uit 3 panelen. Binnenin bedekt met blauwe stof ca. 1840 187x180cm. Cond.: U

Mahoniehouten bedtafel
Resultaat: 100 EUR

Mahoniehouten in hoogte verstelbaar bedtafeltje eind 19e eeuw gemaakt door de firma Leveson & Sons Londen. Tafelblad is tevens te kantelen 75x75x40cm. Cond.: G

Spiegel
Resultaat: 100 EUR

Decoratieve spiegel in empire stijl,midden 20e eeuw, kunststof lijst verguld.125x69cm.

Notenhouten kast
Resultaat: 100 EUR

Notenhouten 2-deurs kast ca. 1880 met geheel openslaande deuren. Onder heeft de kast nog 1 lade. Kast dient gerestaureerd te worden 184x118x59cm.

Mahoniehouten vitrinekast
Resultaat: 100 EUR

Mahoniehouten tweedelige vitrinekast. Zijkanten met glas en 10 schappen. 1e Helft 20e eeuw 200x80x30cm. Cond.: G

Eiken Engels buffet
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten Engels buffet met opstand 30-er jaren. Geloogd 125x122x43cm. Cond.: G

Dressoir
Resultaat: 100 EUR

Dressoir retro look, naar voorbeelden van de 50-er/60-er jaren. Gemaakt eind 20e eeuw. Midden 1 ladenblok, links en rechts 2 deuren 75x253x42cm. Cond.: G

4 Stoelen, Engelse stijl
Resultaat: 100 EUR

Vier oude eetkamerstoelen 20e eeuw Engelse stijl. Beukenhout met notenkleur, zittingen bekleed met rode stof 92x56x52cm. Cond.: G

Engelse tafel + 4 stoelen
Resultaat: 100 EUR

Engelse mahoniehouten tafel (75x130x95cm.) met 4 stoelen in Sheraton stijl. Tafel is uittrekbaar en heeft een tussenblad. 70-er jaren. Cond.: G

Eethoek met 4 stoelen
Resultaat: 100 EUR

Mahoniehouten eethoek met 4 gestoffeerde armleunstoelen. De ronde tafel is in Louis Philippe stijl op 3-spant, Stoelen zijn van zeer goede kwaliteit.

Delftse schotel
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuwse Delfts blauwe aardewerk schotel. handbeschilderd met ruiter te paard. Bord is bovenin gelijmd. 7xø31cm.

Japans bord 18e eeuw.
Resultaat: 100 EUR

Groot 18e eeuws goud-imari schotel met landschapsdecor. Onderkant met bloemen omranding. Bord heeft 1 haarscheur verder gaaf ø30,5cm.

Imari schaal
Resultaat: 100 EUR

Ovale 19e eeuwse Japans Imari schaal met geschulpte rand. Handbeschilderd met bloemendecor. 36,5x29x6cm. Cond.: U

Imari schotel, langwerpig
Resultaat: 100 EUR

Japans Imari rechthoekige schotel met landschapsdecor, vogels en vissen. Rand is geschulpt ca. 1900 32x26x5cm. Cond.: G

Zilveren roomkannetje
Resultaat: 95 EUR

Antiek Hollands zilveren roomkannetje, boven en onder voorzien van een parelrandje. Maker: Benten&Zonen 1883 835/000 134gr.

Wim van Oostrum
Resultaat: 95 EUR

Wim van Oostrom 1977 (Hengelo), olieverf op paneel (herkomst Galerie de pook), meisje bij het raam 28,5x28,5cm. Cond.: U

Twee naaimachines
Resultaat: 95 EUR

Doos met twee naaimachines.

10 Delen zilver
Resultaat: 90 EUR

10 Delen zilver waarvan; 8x zilveren dessertlepels model Haags lofje 835/000 13,5cm., een grote lepel en een vork 835/000. Totaal 317gr. Vork is scheef afgesleten.

Schilderij, bomenlaan
Resultaat: 90 EUR

Cor van der Boom, olieverf op linnen 30-er jaren, kleurrijk bospad, 50x70cm. Cond.: U

Schilderij G. Krol
Resultaat: 90 EUR

Gerard Cornelis Krol (1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, herfstlandschap 1943 40x50cm. Cond.: U

Schilderij, strandgezicht
Resultaat: 90 EUR

D. Palotti, olieverf op paneel, strandgezicht 20e eeuw 40x50cm. Cond.: U

Schilderij, Tilly Moes
Resultaat: 90 EUR

Tilly Moes, olieverf op linnen, bloemen op vaas 40x50cm. Cond.: G

A.G. Dieperink,
Resultaat: 90 EUR

Alexander Gerardus Dieperink 1901 Amsterdam, Gouche op papier, kubistische voorstelling. 24x30cm. Cond.: U

M. Vogt,
Resultaat: 90 EUR

Gesigneerd M. Vogt (ca. 1900), geschilderde kopie naar Murillo, olieverf op linnen, fruitverkoopster (bedoekt), 65x87cm. Cond.: R

Chinese zijdebeschildering
Resultaat: 90 EUR

Chinese zijdebeschildering 20e eeuw, verf op zijde, Chinese tuin met vele figuren 57x112cm. Cond.: G

Antieke speer, hout
Resultaat: 90 EUR

Antieke speer van hout met snijwerk, 250cm. lang Cond.: U

Knipmuts doos
Resultaat: 90 EUR

Handbeschilderde knipmutsdoos Hollands 19e eeuw met bloemen beschilderd, het plaatje op het deksel is vergaan. Cond.: G

Armand Marseille 351
Resultaat: 90 EUR

Armand Marseille 351, baby toddler lijf, onder 2 tanden L.:35cm.

Armand Marseille 351
Resultaat: 90 EUR

Armand Marseille 351, onder 2 tanden L.:42cm.

Noten tafelklok
Resultaat: 90 EUR

Notenhouten Duitse tafelklok ca. 1900 met een Junghans uurwerk. Klok is compleet met beslag, alle torentjes, sleutel en slinger. 46x26x16,5cm. Cond.: G

Comtaise met harpslinger
Resultaat: 90 EUR

Franse comtoise 19e eeuw gemerkt Courbouleix a Castillon Foy Coutras. Harpslinger en wekkerfunctie, zonder gewichten 54x28x15cm. Cond.: G

Engelse klaptafel
Resultaat: 90 EUR

Engelse eikenhouten klaptafel (Gate Lake Table) ca. 1900. Blad is uitklapbaar. 75x106x42of(132cm.).

Rode draaistoel Leolux
Resultaat: 90 EUR

Rode gestoffeerde draaistoel (69x93x73cm.) met bijbehorend voetenbankje (45x37x45cm.). Waarschijnlijk leolux 80-er jaren. Cond.: G

Oorfauteuil
Resultaat: 90 EUR

Gestoffeerde oorfauteuil. Is 2,5 jaar geleden opnieuw gestoffeerd met kwaliteitsstof 110x85x75cm. Cond.: G

2 Houten beelden
Resultaat: 90 EUR

2 Indonesische Houten beelden van dansers 20e eeuw. 43cm. en 38cm. Cond.: G

6 Borden
Resultaat: 90 EUR

6 Porseleinen Herend bordjes met 2 vogeltjes afgebeeld in het midden. Rondon de vogels zijn vlinders afgebeeld. 1e helft 20e eeuw Cond.: U

4 Delftse borden
Resultaat: 90 EUR

4 Delftse borden 18e-19e eeuws. Handbeschilderd met gekleurde bloemen. Borden zijn gaaf maar hebben allen randschade. 3xø23,5cm.

Makkums bord
Resultaat: 90 EUR

Zeer rgoot Makkums bord compleet blauw. Beschilderd met bloemen op een man. Rand ook doorlopend beschilderd met bloemen midden 20e eeuw. Heeft 3 hele kleine chipjes en een haarscheurtje. ø44cm.

Antieke ivoren netsuke
Resultaat: 90 EUR

Antieke ivoren netsuke voorstellend man met kind op de schouder. geheel ingekleurd en gesigneerd door de ontwerper. Zeer fijn gedetailleerd H.: 5cm.

6 Kopjes & 5 schoteltjes
Resultaat: 90 EUR

6 Kopjes en 5 schoteltjes 19e eeuw. Japans eierschaal porselein. Alle kopjes hebben een dekseltje. Geheel gedecoreerd met paradijsvogels en bloemdecor. 1 Kopje heeft een haarscheur H.: 8cm. Cond.: G

5 Kopjes & 12 schoteltjes
Resultaat: 90 EUR

5 Kopjes (8xø8,5cm.) en 12 schoteltjes (ø12,5cm.) van eierschaalporselein, Japans ca. 1900. Gedecoreerd met krijgers. 2 Kopjes met chip. Cond.: G

Plateel vaas
Resultaat: 90 EUR

Plateel vaas met oor Zuid-Holland, decor Breetvelt H.:24cm. kleine restauratie

Isselt '94
Resultaat: 85 EUR

Isselt 1994, gouache op papier, abstracte compositie 71x51cm. Cond.: U

Isselt '94
Resultaat: 85 EUR

Isselt '94, gouache op papier, abstracte compositie 51x71cm. Cond.: U

2 Krissen
Resultaat: 85 EUR

1x Kris met beenderen heft en messing schede 40x8cm. 1x Kris met in het handvat een koperen Foo-hond verwerkt. L.: 42cm. Beide Aziatisch. Cond.: G

Verchroomde lamp
Resultaat: 85 EUR

Moderne designlamp, chroom met glazen kap 80-er jaren ongemerkt. 50x28x40cm. Cond.: U

Miniatuur poppen-/linnenkastje
Resultaat: 85 EUR

Miniatuur poppen-/linnenkastje van grenenhout met 1 lade en spiegeldeuren. 76x45x16cm. Cond.: G

Kristallen fruitschaal,zilveren rand
Resultaat: 80 EUR

Schitterende kristallen fruitschaal met zilveren voet en rand 835/000 Cond.: U

Jugendstil vaas
Resultaat: 80 EUR

Zilver overlay glazen vaas ca. 1900. Neoclassicisme 31xø13cm. Cond.: G

Zilveren vestzakhorloge ca. 1880
Resultaat: 80 EUR

Zilveren vestzakhorloge ca. 1880 ,H. Samuel, sleutelopwinding, ankergang. sleutel ontbreekt

Diverse Nederlandse munten
Resultaat: 80 EUR

Diverse Nederlandse munten o.a; 1x zilveren 50G 1998, 1x zilveren 50G 1984, 1x zilveren 50G 1995, 4x zilveren 10G 1970, 1970, 1973, 1995. 3x 2,5G, 18x 1G, 1x grote buitenlandse munt, 1x Munt gemaakt a...

Medaillon
Resultaat: 80 EUR

Medaillon met opengewerkte voorkant, 3cm.10gr.

A. van de Burg, winter
Resultaat: 80 EUR

A. v.d. Burg, olieverf op paneel, wintergezicht met man in roeiboot 32x42cm. Cond.: G

Verheul
Resultaat: 80 EUR

Verheul, olieverf op linnen, landschap met een bootje 30-er jaren, 50x70cm. Cond.: G

Gerrit Abraham Oosterbaan
Resultaat: 80 EUR

Gerrit Abraham Oosterbaan jzw (toegeschreven) (Amsterdam 1832 - 1893), sepia op papier, twee damesportretten 14x9,5cm. Cond.: U

Ongesigneerd, riviergezicht
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, riviergezicht met dorp 49x32cm. Cond.: R

Gerard Krol, manfiguur
Resultaat: 80 EUR

Gerard Cornelis Krol (Rotterdam 1882 - 1950 Enschede), tekening op papier, studie van een man 35x29cm. Cond.: G

Pabst
Resultaat: 80 EUR

Johannes Cornelis Pabst (Den Haag 1853 - 1943), aquarel op papier, landschap haagse school, 35x25cm. Cond.: U

Vijzel, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Bijzondere uitgesneden houten vijzel (16xø16cm.) ca. 1800. Buitenkant is iets gekerft met een ijzeren stamper (27cm.). Cond.: G

2 Dozen houtsnijwerk
Resultaat: 80 EUR

2 Dozen vol met houtsnijwerk. Antiek en nieuw door elkaar. Onder andere; 5 wandconsoles met vrouwenhoofden, 9 meubelonderdelen met leeuwekoppen, houtsnijwerk met schildwapen en 2 leeuwen, en nog meer ...

Hangpetroleumlamp
Resultaat: 80 EUR

Antieke majolica hangpetroleumlamp, compleet met kap en kraaltjes Jugendstil ø34cm. Cond.: G

Beschilderd palet
Resultaat: 80 EUR

Antiek handbeschilderd schilderspalet met kasteel en bloemen 31,5x23x0,5cm. Cond.: U

Grote koperen ketel en vonkenscherm
Resultaat: 80 EUR

Grote koperen ketel 19e eeuw. Hollands met ijzeren hengsel 57xø46cm. Cond.: G en een roodkoperen vonkenscherm

Schilpadpop, Bärbel
Resultaat: 80 EUR

Bärbel, schildpadpop. Bruine vaste ogen en open gesloten mond in zeer goede conditie L.: 34cm.

Staartklok
Resultaat: 80 EUR

Friese staartklok (eiken kast)3 gewichter met gongslag, maanstand en handbeschilderderde wijzerplaat. 2e Helft 20e eeuw. 135x42x34cm. cond g.

Ovaal tablet
Resultaat: 80 EUR

Ovaal tablet van mahonie fineer. In het midden inlegwerk van licht citroenhout. Grepen van massief gegoten messing

Eiken commode
Resultaat: 80 EUR

Massief eikenhouten Mechels halmeubeltje ca. 1880 met 3 uitgewerkte leeuwekoppen. Links een open vakverdeling. rechts 1 deurtje. meubel mist een deel van de achterwand. 80x110x50cm.

Bijbelstandaard
Resultaat: 80 EUR

Massief eikenhouten bijbelstandaard op 3-spant 2e helft 20e eeuw. In de 3 poten zit een krul verwerkt. 102x53x42cm. Cond.: G

Hollandse barokcommode
Resultaat: 80 EUR

Hollandse wortelnoten barokcommode 20e eeuw, onderzijde beschadigd 77x86x47cm. Cond.: M

Eikenhouten stijl kistje
Resultaat: 80 EUR

Eiken dekenkistje naar voorbeeld van kisten uit de 18e eeuw. Kist is massief eiken. Front met snijwerk eind 20e eeuw. 43x86x42cm. Cond.: G

Eikenhouten beeld
Resultaat: 80 EUR

Eikenhouten beeld 20e eeuw, vrouwenportret met mooie patina 57x25x18cm. Cond.: U

Chinese theepot ca. 1900
Resultaat: 80 EUR

Chinese theepot ca. 1900 met drakendecor 14x16cm. Cond.: U

Antiek ivoren netsuke
Resultaat: 80 EUR

Antieke ivoren netsuke voorstellend vrouw met muis en bal in haar hand. Geheel ingekleurd en gesigneerd door de ontwerper. Zeer fijn gedetailleerd H.: 3,5cm.

Delfts bonte schotel
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse Delfts bonte grote schotel met bloemdecor. 5,5xø34cm. Randschade, verder Cond.: G

Imari bord
Resultaat: 80 EUR

Groot Japans imaribord met geschulpte rand en in het midden een afbeelding van bloemen op een vaas eind 19e eeuw. ø31,5cm. Cond.: G

Goud-imari vaas
Resultaat: 80 EUR

Goud-imari vaasje in de vorm van een put met ophaalbalk ca. 1900 1 Haarschuertje 08xø10cm. Cond.: G

Gouds platelen bloemenvaas
Resultaat: 80 EUR

Gouds platelen bloemenvaas ca. 1910 met jugendstil beschildering 10xø14cm.