Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Spiegel 1910 en bordje
Resultaat: 25 EUR

Antieke spiegel met facet geslepen glas begin 20e eeuw. beschilderde lijst 79x23x4cm. Cond.: R

Mechelse kapstok
Resultaat: 25 EUR

Eikenhouten Mechelse kapstok ca. 1900 met mooie patina 100x30x12cm. Cond.: G

Ronde tafel met glasplaat
Resultaat: 25 EUR

Ronde design salontafel met verchroomd onderstel en ronde glasplaat eind 20e eeuw. 48xø100cm. Cond.: G

Vierkante salontafel
Resultaat: 25 EUR

Vierkante eiken salontafel met glasplaat. geheel staand op 4 wieltjes eind 20e eeuw 36x90x90cm. Cond.: G

Pers 120x200cm.
Resultaat: 25 EUR

Handgeknoopt tapijt Indo 146x206cm. Cond.: G

Bloementafel + Piedestal
Resultaat: 25 EUR

Notenhouten bloemtafel (59xø48cm.) 20e eeuw en een piedestal 90xø24cm. Cond.: G

Kamelentas, tapijtje en kussen
Resultaat: 25 EUR

Handegeknoopte kamelentas 65x62cm. gebruikt als kleedje. 1x handgeknoopt Perzisch kleedje met 2 sterren 64x53cm. 1x Kussen 36x36x6cm.

2 Olifanten
Resultaat: 25 EUR

2 Gezwarte ebbenhouten sculpturen van olifanten afgezet met been midden 20e eeuw. H.: 16cm. en 12cm. (kleine mist 3 teennagels) Cond.: G

3 Kristallen karaffen
Resultaat: 25 EUR

3 Kristallen karaffen, mooi geslepen. 2 Karaffen met een oortje en originele stop 21xø9cm. De grote karaf is geëtst met takdecor en originele stop gemerkt Bowa 28xø11cm. Cond.: G

8-Hoekig Chinees bord
Resultaat: 25 EUR

8-Hoekig blauw Chinees bord 18e eeuw met landschapsdecor en huizendecor. Met rand en chipschade ø26,5cm.

6 Diverse tegeltjes
Resultaat: 25 EUR

6 Diverse tegeltjes,1x man met geweer, 2x gebouwtjes blauw van kleur (1x gelijmd, 1x gerestaureerd), 1x tegel met hert, 1x tegel met tulp (randschade), 1x tegel met bloempot

Gemberpotje
Resultaat: 25 EUR

19e Eeuws blauw Chinees gemberpotje zonder deksel. Verder helemaal gaaf 11,5xø12cm.

2 Schalen en 2 onderschalen
Resultaat: 25 EUR

2 Wit aardewerken schalen met onderschotel. 1x Ovale Wedgwood opengewerkte schaal met onderschotel 8x26x21cm. 1x Rode schaal met onderschotel 7xø24cm. Beide 20e eeuws. Wedgwood schaal heeft 1 chip Con...

33 Glazen glas en kristal
Resultaat: 25 EUR

28 Oude kristallen geslepen glazen en 5 divers glas 20e eeuw. Cond.: G

4 Aardewerken borden Swatow
Resultaat: 25 EUR

4 Diverse Chinese borden 18-19e eeuws o.a; 1x blauw bord Zwatov met landschapsdecor ø17,5cm. 2x Chinees rood gekleurd bordje ø15cm. 1x Gekleurd Chinees bordje ø19,5cm. Cond.: G

Imari bordje
Resultaat: 25 EUR

Imari bordje Japans 19e eeuws met gecontourneerde rand. Gedecoreerd met bloemendecor ø21cm. Cond.: G

Goebel buste
Resultaat: 25 EUR

Goebel bisquit porseleinen buste van een vrouw 22x14x14cm. Cond.: U

Kristallen tulpenvaasje,vuurverg.voet
Resultaat: 25 EUR

Kristallen tulpenvaasje met vergulde voet 19e eeuw 21xø10cm. Cond>: U

Louis Landre, Ets
Resultaat: 23 EUR

Louis Landre (Utrecht 1875 - 1952 Amsterdam), gravure op papier, Heerengracht MAsterdam 33x43cm. Cond.: G

Zaans klokje
Resultaat: 22,5 EUR

Oud Hollandse Zaanse wandklok eind 20e eeuw. Notenhouten met koperwerk 48x19x17cm. Cond.: U

Art Deco likeurset
Resultaat: 22 EUR

Art Deco likeurset van groen glas ca. 1920. 6 Delig met origineel dienblaadje van amandelhout. Karaf (31,5xø10cm.) en 4 glazen

2 Perzen
Resultaat: 21 EUR

2 Oude handgeknoopte perzen begin 20e eeuw 150x106cm. en 128x75cm. Cond.: G

Diverse glazen miniatuurtjes
Resultaat: 21 EUR

8 Glazen miniatuurtjes. 1x Zittende olifant (waarschijnlijk Swarovski), 1x paard, 1x eend, 1x varken, 1x abstracte olifant, 1x olifant, 1x vogel, 1x pegel. Cond.: G

Zilveren suikertang
Resultaat: 20 EUR

Leuk zilveren suikertangetje met leeuwepootjes 835/000 25gr. Cond.: U

Ring zilver verguld
Resultaat: 20 EUR

Ring zilver 925/000 verguld, met een echte ametist 10.8 gr., ø57 cm.

Ring zilver verguld
Resultaat: 20 EUR

Herenring zilver 925/000 verguld, met een wapen afbeelding (leeuw)en mooi bewerkte zijkanten.12.4 gr., ø69 cm.

Ring zilver verguld
Resultaat: 20 EUR

Ring zilver 925/000,verguld bezet met een zirkonia, 5.8 gr., ø63 cm.

Ring zilver verguld
Resultaat: 20 EUR

Ring zilver 925/000,verguld,bezet met een blauwtopaas,ø62 cm.,3.7 gr.

Ring zilver verguld
Resultaat: 20 EUR

Zegelring zilver 925/000 verguld bezet met onyx en een diamantje,8.2 gr.,ø66 cm.

Ring zilver verguld
Resultaat: 20 EUR

Zegelring zilver 925/000 verguld, met een tijgeroog, 5.9 gr., ø 66cm.

Ring zilver verguld
Resultaat: 20 EUR

Ring zilver 925/000 verguld, met een echte citrien, 9.9 gr., ø55 cm.

Zilveren ring
Resultaat: 20 EUR

Zilveren ring 925/000 bezet met diamantjes,4.1 gr.,57 cm. ø

Zilveren ring
Resultaat: 20 EUR

Zilveren ring 925/000 bezet met een blauwtopaas, ø59 cm., 5.8 gr.

Schilderij met schepen
Resultaat: 20 EUR

Gesigneerd King (20e eeuw), olieverf op linnen, kust met schepen, 60x90cm. Cond.: U

Piet Rackwitz, houtsnede
Resultaat: 20 EUR

Piet Rackwitz (1892 Den Haag), houtsnede op papier, zwanen 15x10cm. Cond.: G

2 Schilderijen, vogels
Resultaat: 20 EUR

Ongesigneerd pendant, olieverf op paneel, kolibri en zangvogel 7x9cm. Cond.: G

B.Baaijens
Resultaat: 20 EUR

Bertus Baaijens, olieverf op linnen, De Dinkel, 24x30cm. Cond.: U

Petroleumlamp
Resultaat: 20 EUR

Petroleumlamp handbeschilderd opaline glas met figuren ca. 1970. Messing voet, lamp is omgebouwd geweest tot elektrische lamp 58xø17cm. Cond.: G 1 haarscheur onderin het glas

Boeren slagmes
Resultaat: 20 EUR

19e Eeuws boeren slagmes met houten heft in origineel lederen schede L.: 25cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Resultaat: 20 EUR

Antieke staande petroleumlamp ca. 1900 met glazen kap en porseleinen reservoir. Met composiet voet 49xø25cm. Cond.: U

2 Syphonflessen
Resultaat: 20 EUR

2 Oude Amerikaanse syphonflessen met gegraveerd opschrift midden 20e eeuw H.: 28cm. Cond.: G

Cloisonne vaas
Resultaat: 20 EUR

Cloisonne vaas met bloemen beschilderd 2e helft 20e eeuw 20,5xø11cm. Cond.: G

3 Hertegeweien
Resultaat: 20 EUR

3 Hertegeweien. 1x Zeer oud gewei op plank van een spieser ca. 1920. 2x Losse geweien zonder plank, ook van een hertebok Cond.: G

Trouwfoto Duits echtpaar, WO II
Resultaat: 20 EUR

Oude trouwfoto van een Duits echtpaar in goudkleurige lijst 36x30cm. Cond.: G

Koperen theepot + opiumpijp
Resultaat: 20 EUR

Rood koperen theepot geheel versierd met vertind messing 20e eeuw 25,5x22x11,5cm. Oude opiumpijp van hout compleet ingelegd met parelmoer. Pijp is van bamboe begin 20e eeuw.

Messing paraplubak
Resultaat: 20 EUR

Messing handgedreven paraplubak met Oud Hollandse voorstelling. Geheel staand op 4 leeuwepootjes 55x47x20cm. Cond.: G

Brasero, messing 1970
Resultaat: 20 EUR

Spaanse brasero 20e eeuw, messing met handgrepen 11xø45cm. Cond.: G

Hengselschaaltje
Resultaat: 20 EUR

Art Deco hengselschaal met ronde tegel als bodem gedecoreerd met bloemen. Bovenkant verchroomd ca. 1910 16xø21cm. Cond.: G

Hanglampje
Resultaat: 20 EUR

Antieke koperen hanglamp met glazen pegels begin 20e eeuw 28x15x15cm. Cond.: U

Doos varia
Resultaat: 20 EUR

Doos varia met o.a; blik, koper, aardewerk en glas. Cond.: G

Lederen tasje
Resultaat: 20 EUR

Lederen etui met nagelverzorgingssetje begin 20e eeuw Sheffield England 15x19cm. Cond.: G

2 kandelaars + 1 fles
Resultaat: 20 EUR

2 Art-Deco kandelaars (18xø11cm.) + 1 Mercedes-grill-likeurfles 14x20x9cm. (hout, kunststof en metaal)

Theelichtje
Resultaat: 20 EUR

Antiek messing theelichtje begin 20e eeuw 13xø12,5cm.

4 Delen messing
Resultaat: 20 EUR

3 Slefen en 1 schuimer. Allen messing en 20e eeuw div. afm. Cond.: U

Koffiebrander
Resultaat: 20 EUR

Antieke ijzeren koffiebrander 19e eeuw 26x28x26cm. Cond.: G

Weegschaal
Resultaat: 20 EUR

Antieke zware ijzeren weegschaal ca. 1900 met koperen bak 51x18x22cm. Cond.: U

Samovaar met onderplaatje
Resultaat: 20 EUR

Messing Russische samovaar met keteltje, onderplaat en opvangbakje ca. 1920. Ketel moet gesoldeerd worden verder goed 52x37x22,5cm.

Vliegtuig op voet
Resultaat: 20 EUR

Bronskleurig 2-motorig vliegtuigje op voet 21e eeuw 12x22,5x18cm. Cond.: G

Citer, instrument
Resultaat: 20 EUR

Antieke citer ca. 1900. Alle snaren zij nog heel. Gemerkt Gitarr Zither Qualitäts Fabrikant. 50x35cm. Cond.: G

Oude spiegel
Resultaat: 20 EUR

Oude spiegel met uitgewerkte koperdecoratie en 5 spiegels 64x35x10cm. Cond.: G

Schildersezel
Resultaat: 20 EUR

Gietijzeren schildersezeltje in Jugenstil stijl eind 20e eeuw. 48x24,5cm. Cond.: G

Goethe 2 delen.
Resultaat: 20 EUR

Goethe. "Poetische und Prozaische Werke", 2 delen 1e Druk Stuttgart und Tübingen. (Maart 2009 getaxeerd op € 200,00 door A. Molendijk te Rotterdam). 37x17x6,5cm. en 37x17x5,5cm.

Divers hotelzilver
Resultaat: 20 EUR

17 Delen hotelzilver van diverse makers (o.a; Bert Muller en Boggia). 3x Grote borden, 3x kleine borden, 3x plat schaaltje, 8x schaaltje met klein voetje 20e eeuw. Cond.: G

Kolenbak
Resultaat: 20 EUR

MAssief eikenhouten kolenbak met gietijzeren handgreep. Achterop het originele kolenschepje. Binnenin met origineel kolenbakje van ijzer ca. 1920 38x34x46cm. Cond.: G

10 Messenleggers
Resultaat: 20 EUR

10 Antieke messenleggers van been of ivoor, Afrikaans 9,5x1x1cm. Cond.: G

Art Deco radio
Resultaat: 20 EUR

Art Deco Aetherkruizer radio in zeer goede staat 38x25x25cm. Cond>: U

2 Houten modelboten
Resultaat: 20 EUR

2 Houten modelboten in goede conditie. 50x18x11cm en 40x21x11cm.

Mini Cooper
Resultaat: 20 EUR

Blikken modelauto, model Mini in de stijl van de 20-er jaren eind 20e eeuw. Cond.: G

Oude teddybeer
Resultaat: 20 EUR

Oude pluche teddybeer. Armen en benen zijn verstelbaar. 50-er jaren 75x40x20cm. Cond.: G

Spinnewiel
Resultaat: 20 EUR

Oud geheel origineel donkerbruin spinnewiel H.: 25cm. Cond.: G

Zaans klokje
Resultaat: 20 EUR

Wortelnoten Zaans klokje Hollands midden 20e eeuw met peervormige gewichten. Uurwerk van SBS Feintechniek 62x26x35cm. Cond.: G

Friese stoelklok
Resultaat: 20 EUR

Wortelnoten Fries staartklokje ca. 1960-1970 met maan en datum aanduiding. Beschilderde wijzerplaat, Klok is gemerkt J.A.W. 76x22x15cm. Cond.: G

Zaans klokje
Resultaat: 20 EUR

Oude Zaanse klok 20e eeuw in zeer goede staat 62x16x25cm. Cond.: G

2 Oude klokken
Resultaat: 20 EUR

2 Oude klokken 20e eeuw. 1x Schwarzwalder koekkoeksklok zonder gewichten. 1x Eigenbouw klok zonder pendel en gewichten Cond.: R

2 Zaanse klokken
Resultaat: 20 EUR

2 Oude Zaanse klokken 20e eeuw. 1 Compleet, 1 mist gewichten 50cm. en 40cm. Cond.: G

Paardjesregelateur
Resultaat: 20 EUR

Oude paardjesregelateur 20e eeuw, donker gebeitst 83x29x13cm. Cond.: R

Klokkenstel
Resultaat: 20 EUR

Marmeren klokkenstel, compleet begin 20e eeuw, 35x19x11cm. Cond.: R

Regelateur Junghans
Resultaat: 20 EUR

Junghans wandregelateur, ca.1900 met noten kast, 66x39x19cm. Cond.: G

Franse Art Deco klok
Resultaat: 20 EUR

Franse eikenhouten Art Deco klok gemerkt Vedette. Glas en 2 krullen missen ca. 1920. 60x40x15cm.

Perzisch kleedje
Resultaat: 20 EUR

Perzisch handgeknoopt rood kleedje midden 20e eeuw 127x80cm. Cond.: G

Tafeltje
Resultaat: 20 EUR

Italiaans bijzettafeltje 20e eeuw met goudbeschildering 52xø39cm. Cond.: G

Mahonie kistje
Resultaat: 20 EUR

Mahoniehouten biedermeier opbergkistje ca. 1860 9x29x22cm. Cond.: R

Bijzet tafeltje
Resultaat: 20 EUR

Groen glazen design bijzettafeltje met drie verchroomde poten eind 20e eeuw. 48xø50cm. Cond.: G

Singer naaimachine
Resultaat: 20 EUR

Singer naaimachine met gietijzeren onderstel begin 1900 98x75x42cm.

Kamelenzak
Resultaat: 20 EUR

Perzische kameelzak 20e eeuw 52x53cm. Cond.: G

Eiken krantenbak
Resultaat: 20 EUR

Oude eiken krantenbak 20e eeuw in boerenstijl. Zwaar massief eiken 56x56x37cm. Cond.: G

Miniatuur linnenkastje
Resultaat: 20 EUR

Miniatuur linnenkastje met originele beschildering, begin 20e eeuw, 61x44x18cm. Cond.: G

Voetenbankje met leder
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten voetenbankje met bruin leer bekleed 20e eeuw 39x56x37cm. Cond.: G

Buikkastje
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten Oud Hollands buikkastje 20e eeuw in barokstijl 74x66x37cm.

Perzisch tapijtje
Resultaat: 20 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt, ca. 1970, 64x78cm. NP was 950 gulden.

Stoeltje
Resultaat: 20 EUR

Gewit Loyd Loom stoeltje met gestoffeerde zitting 75x57x59cm.

Eiken Franse stoel
Resultaat: 20 EUR

Franse eikenhouten bijzetstoel met webbing zitting. Stoel is rijkelijk gesneden met mooie kroon en getorste poten ca. 1880 113x47x42cm. Cond.: G

Engelse hangoortafel
Resultaat: 20 EUR

Engelse mahoniehouten hangoortafel ca. 1970 in Sheraton stijl. Tafel kan gebruikt worden als bijzettafel (57x92cm.) of salontafel (140cm.). Tafel heeft 2 lades en het blad is met leer ingelegd. Cond.:...

Kapstok
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten kapstok met 7 haken, midden 20e eeuw 100x22x33cm.

Japans Imaribord ca. 1900
Resultaat: 20 EUR

Japans porseleinen imaribord ca. 1900 met figuren gedecoreerd ø24,5cm. Cond.: G

2 Borden
Resultaat: 20 EUR

1x Majolica Jugendstil bord met daarop een vogel en bloemen ca. 1920. 2 Lichte chips ø21cm. 1x Delfts blauw pauwen bord met gele rand. Op de onderkent een kraaienpoot afgebeeld ca. 1900-1920 Cond.: G ...