Antieke spiegel met facet geslepen glas begin 20e eeuw. beschilderde lijst 79x23x4cm. Cond.: R
Eikenhouten Mechelse kapstok ca. 1900 met mooie patina 100x30x12cm. Cond.: G
Ronde design salontafel met verchroomd onderstel en ronde glasplaat eind 20e eeuw. 48xø100cm. Cond.: G
Vierkante eiken salontafel met glasplaat. geheel staand op 4 wieltjes eind 20e eeuw 36x90x90cm. Cond.: G
Notenhouten bloemtafel (59xø48cm.) 20e eeuw en een piedestal 90xø24cm. Cond.: G
Handegeknoopte kamelentas 65x62cm. gebruikt als kleedje. 1x handgeknoopt Perzisch kleedje met 2 sterren 64x53cm. 1x Kussen 36x36x6cm.
2 Gezwarte ebbenhouten sculpturen van olifanten afgezet met been midden 20e eeuw. H.: 16cm. en 12cm. (kleine mist 3 teennagels) Cond.: G
3 Kristallen karaffen, mooi geslepen. 2 Karaffen met een oortje en originele stop 21xø9cm. De grote karaf is geëtst met takdecor en originele stop gemerkt Bowa 28xø11cm. Cond.: G
8-Hoekig blauw Chinees bord 18e eeuw met landschapsdecor en huizendecor. Met rand en chipschade ø26,5cm.
6 Diverse tegeltjes,1x man met geweer, 2x gebouwtjes blauw van kleur (1x gelijmd, 1x gerestaureerd), 1x tegel met hert, 1x tegel met tulp (randschade), 1x tegel met bloempot
19e Eeuws blauw Chinees gemberpotje zonder deksel. Verder helemaal gaaf 11,5xø12cm.
2 Wit aardewerken schalen met onderschotel. 1x Ovale Wedgwood opengewerkte schaal met onderschotel 8x26x21cm. 1x Rode schaal met onderschotel 7xø24cm. Beide 20e eeuws. Wedgwood schaal heeft 1 chip Con...
28 Oude kristallen geslepen glazen en 5 divers glas 20e eeuw. Cond.: G
4 Diverse Chinese borden 18-19e eeuws o.a; 1x blauw bord Zwatov met landschapsdecor ø17,5cm. 2x Chinees rood gekleurd bordje ø15cm. 1x Gekleurd Chinees bordje ø19,5cm. Cond.: G
Imari bordje Japans 19e eeuws met gecontourneerde rand. Gedecoreerd met bloemendecor ø21cm. Cond.: G
Kristallen tulpenvaasje met vergulde voet 19e eeuw 21xø10cm. Cond>: U
Louis Landre (Utrecht 1875 - 1952 Amsterdam), gravure op papier, Heerengracht MAsterdam 33x43cm. Cond.: G
Oud Hollandse Zaanse wandklok eind 20e eeuw. Notenhouten met koperwerk 48x19x17cm. Cond.: U
Art Deco likeurset van groen glas ca. 1920. 6 Delig met origineel dienblaadje van amandelhout. Karaf (31,5xø10cm.) en 4 glazen
2 Oude handgeknoopte perzen begin 20e eeuw 150x106cm. en 128x75cm. Cond.: G
8 Glazen miniatuurtjes. 1x Zittende olifant (waarschijnlijk Swarovski), 1x paard, 1x eend, 1x varken, 1x abstracte olifant, 1x olifant, 1x vogel, 1x pegel. Cond.: G
Leuk zilveren suikertangetje met leeuwepootjes 835/000 25gr. Cond.: U
Ring zilver 925/000 verguld, met een echte ametist 10.8 gr., ø57 cm.
Herenring zilver 925/000 verguld, met een wapen afbeelding (leeuw)en mooi bewerkte zijkanten.12.4 gr., ø69 cm.
Ring zilver 925/000,verguld bezet met een zirkonia, 5.8 gr., ø63 cm.
Ring zilver 925/000,verguld,bezet met een blauwtopaas,ø62 cm.,3.7 gr.
Zegelring zilver 925/000 verguld bezet met onyx en een diamantje,8.2 gr.,ø66 cm.
Zegelring zilver 925/000 verguld, met een tijgeroog, 5.9 gr., ø 66cm.
Ring zilver 925/000 verguld, met een echte citrien, 9.9 gr., ø55 cm.
Gesigneerd King (20e eeuw), olieverf op linnen, kust met schepen, 60x90cm. Cond.: U
Piet Rackwitz (1892 Den Haag), houtsnede op papier, zwanen 15x10cm. Cond.: G
Ongesigneerd pendant, olieverf op paneel, kolibri en zangvogel 7x9cm. Cond.: G
Petroleumlamp handbeschilderd opaline glas met figuren ca. 1970. Messing voet, lamp is omgebouwd geweest tot elektrische lamp 58xø17cm. Cond.: G 1 haarscheur onderin het glas
19e Eeuws boeren slagmes met houten heft in origineel lederen schede L.: 25cm. Cond.: G
Antieke staande petroleumlamp ca. 1900 met glazen kap en porseleinen reservoir. Met composiet voet 49xø25cm. Cond.: U
2 Oude Amerikaanse syphonflessen met gegraveerd opschrift midden 20e eeuw H.: 28cm. Cond.: G
Cloisonne vaas met bloemen beschilderd 2e helft 20e eeuw 20,5xø11cm. Cond.: G
3 Hertegeweien. 1x Zeer oud gewei op plank van een spieser ca. 1920. 2x Losse geweien zonder plank, ook van een hertebok Cond.: G
Oude trouwfoto van een Duits echtpaar in goudkleurige lijst 36x30cm. Cond.: G
Rood koperen theepot geheel versierd met vertind messing 20e eeuw 25,5x22x11,5cm. Oude opiumpijp van hout compleet ingelegd met parelmoer. Pijp is van bamboe begin 20e eeuw.
Messing handgedreven paraplubak met Oud Hollandse voorstelling. Geheel staand op 4 leeuwepootjes 55x47x20cm. Cond.: G
Spaanse brasero 20e eeuw, messing met handgrepen 11xø45cm. Cond.: G
Art Deco hengselschaal met ronde tegel als bodem gedecoreerd met bloemen. Bovenkant verchroomd ca. 1910 16xø21cm. Cond.: G
Antieke koperen hanglamp met glazen pegels begin 20e eeuw 28x15x15cm. Cond.: U
Lederen etui met nagelverzorgingssetje begin 20e eeuw Sheffield England 15x19cm. Cond.: G
2 Art-Deco kandelaars (18xø11cm.) + 1 Mercedes-grill-likeurfles 14x20x9cm. (hout, kunststof en metaal)
3 Slefen en 1 schuimer. Allen messing en 20e eeuw div. afm. Cond.: U
Antieke zware ijzeren weegschaal ca. 1900 met koperen bak 51x18x22cm. Cond.: U
Messing Russische samovaar met keteltje, onderplaat en opvangbakje ca. 1920. Ketel moet gesoldeerd worden verder goed 52x37x22,5cm.
Bronskleurig 2-motorig vliegtuigje op voet 21e eeuw 12x22,5x18cm. Cond.: G
Antieke citer ca. 1900. Alle snaren zij nog heel. Gemerkt Gitarr Zither Qualitäts Fabrikant. 50x35cm. Cond.: G
Oude spiegel met uitgewerkte koperdecoratie en 5 spiegels 64x35x10cm. Cond.: G
Gietijzeren schildersezeltje in Jugenstil stijl eind 20e eeuw. 48x24,5cm. Cond.: G
Goethe. "Poetische und Prozaische Werke", 2 delen 1e Druk Stuttgart und Tübingen. (Maart 2009 getaxeerd op € 200,00 door A. Molendijk te Rotterdam). 37x17x6,5cm. en 37x17x5,5cm.
17 Delen hotelzilver van diverse makers (o.a; Bert Muller en Boggia). 3x Grote borden, 3x kleine borden, 3x plat schaaltje, 8x schaaltje met klein voetje 20e eeuw. Cond.: G
MAssief eikenhouten kolenbak met gietijzeren handgreep. Achterop het originele kolenschepje. Binnenin met origineel kolenbakje van ijzer ca. 1920 38x34x46cm. Cond.: G
10 Antieke messenleggers van been of ivoor, Afrikaans 9,5x1x1cm. Cond.: G
Art Deco Aetherkruizer radio in zeer goede staat 38x25x25cm. Cond>: U
2 Houten modelboten in goede conditie. 50x18x11cm en 40x21x11cm.
Blikken modelauto, model Mini in de stijl van de 20-er jaren eind 20e eeuw. Cond.: G
Oude pluche teddybeer. Armen en benen zijn verstelbaar. 50-er jaren 75x40x20cm. Cond.: G
Wortelnoten Zaans klokje Hollands midden 20e eeuw met peervormige gewichten. Uurwerk van SBS Feintechniek 62x26x35cm. Cond.: G
Wortelnoten Fries staartklokje ca. 1960-1970 met maan en datum aanduiding. Beschilderde wijzerplaat, Klok is gemerkt J.A.W. 76x22x15cm. Cond.: G
2 Oude klokken 20e eeuw. 1x Schwarzwalder koekkoeksklok zonder gewichten. 1x Eigenbouw klok zonder pendel en gewichten Cond.: R
2 Oude Zaanse klokken 20e eeuw. 1 Compleet, 1 mist gewichten 50cm. en 40cm. Cond.: G
Oude paardjesregelateur 20e eeuw, donker gebeitst 83x29x13cm. Cond.: R
Junghans wandregelateur, ca.1900 met noten kast, 66x39x19cm. Cond.: G
Franse eikenhouten Art Deco klok gemerkt Vedette. Glas en 2 krullen missen ca. 1920. 60x40x15cm.
Perzisch handgeknoopt rood kleedje midden 20e eeuw 127x80cm. Cond.: G
Italiaans bijzettafeltje 20e eeuw met goudbeschildering 52xø39cm. Cond.: G
Mahoniehouten biedermeier opbergkistje ca. 1860 9x29x22cm. Cond.: R
Groen glazen design bijzettafeltje met drie verchroomde poten eind 20e eeuw. 48xø50cm. Cond.: G
Singer naaimachine met gietijzeren onderstel begin 1900 98x75x42cm.
Oude eiken krantenbak 20e eeuw in boerenstijl. Zwaar massief eiken 56x56x37cm. Cond.: G
Miniatuur linnenkastje met originele beschildering, begin 20e eeuw, 61x44x18cm. Cond.: G
Eikenhouten voetenbankje met bruin leer bekleed 20e eeuw 39x56x37cm. Cond.: G
Handgeknoopt Perzisch tapijt, ca. 1970, 64x78cm. NP was 950 gulden.
Franse eikenhouten bijzetstoel met webbing zitting. Stoel is rijkelijk gesneden met mooie kroon en getorste poten ca. 1880 113x47x42cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten hangoortafel ca. 1970 in Sheraton stijl. Tafel kan gebruikt worden als bijzettafel (57x92cm.) of salontafel (140cm.). Tafel heeft 2 lades en het blad is met leer ingelegd. Cond.:...
Japans porseleinen imaribord ca. 1900 met figuren gedecoreerd ø24,5cm. Cond.: G
1x Majolica Jugendstil bord met daarop een vogel en bloemen ca. 1920. 2 Lichte chips ø21cm. 1x Delfts blauw pauwen bord met gele rand. Op de onderkent een kraaienpoot afgebeeld ca. 1900-1920 Cond.: G ...