Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Porseleinen beeldjes
Resultaat: 20 EUR

3 Porseleinen beeldjes Thuringen ca. 1960. Voorstellend musicerend paar zittend aan een tafeltje. Hals van de banjo is gelijmd. H.:17cm. Cond.: G

Tabakspot Delfts bont. en 3 bordjes
Resultaat: 20 EUR

1x Tabakspot Delfts bont geheel handbeschilderd met bloemen 70-er jaren 18xø20cm. Cond.: G. 3x Blauwe bordjes gemerkt Artus, rand heeft een bloemendecor 20e eeuw (randschade)

Imari bordje
Resultaat: 20 EUR

Japans imari bordje ca. 1900 met geschulpte rand ø22,5cm. Cond.: R

Petit Four stelletje
Resultaat: 20 EUR

Petit four stelletje van Societe Ceramique Maastricht Holland. Compleet gedecoreerd met bloemen. Onderschaal met 6 bordjes begin 20e eeuw. Cond.: G

Engelse koektrommel
Resultaat: 20 EUR

Engelse koektrommel van aardewerk met bloemendecor. Ware Fieldings begin 20e eeuw 26xø16cm. Cond.: U

3-Delig kaststel
Resultaat: 20 EUR

3 Delig Delfts blauw kaststel met 2 dezelfde vazen en in het midden 1 grote dekselpot (39xø19cm). Alle vazen gedecoreerd met bloemdecor gemerkt Boch Belgium. Cond.: U

Diverse porseleinen miniatuur
Resultaat: 20 EUR

Doosje met 9 Limoges porseleinen delen. Handbeschilderd 20e eeuw waaronder bordjes, plaquettes, doosje en vingerhoed. Cond.: G

Doos glaswerk
Resultaat: 20 EUR

Doos glaswerk met 8 delen 20e eeuw Cond.: R

Karaf met sherryglazen op tablet
Resultaat: 20 EUR

Houten tablet met karaf van glas en 6 glazen afgewerkt met zilver (overlay) Cond.: G

Glazen karaf + glazen rookverdrijver
Resultaat: 20 EUR

Glazen karaf met dop waarop 2 mannetjes zitten. H.:24cm. (karaf staat scheef) 1x glazen rookverdrijver op tinnen voet 25,5xø11cm. 20e eeuws. Cond.: G

2 Capucijner kop en schotels
Resultaat: 20 EUR

2 Capucijner kop en schotels 18e eeuws. 1x kop(5xø8cm) en schotel(ø12cm) met vogel- en landschapsdecor. 1x kop(4,5xø7,5cm, randschade) en schotel(ø11cm, gaaf) met bloemdecor.

Litho, Jan Toorop
Resultaat: 18 EUR

Jan Toorop, litho op papier, Maria 23x29cm. Cond.: U

Messing zwaard
Resultaat: 18 EUR

Messing handgesmeed zwaard 60-er jaren 90x15cm. Cond.: G

Mijnwerkerslamp + brander
Resultaat: 18 EUR

1x Antieke oude mijnwerkerslamp met origineel glas 19e eeuw 25cm. 1x Oude brander ca. 1900 gemaakt van geelkoper 27cm. Cond.: G

2 Weegschalen en strijkbout
Resultaat: 18 EUR

2 Antieke weegschalen 19e eeuw en een antieke strijkbout ca. 1900 Cond.: G

Sierrek open haard
Resultaat: 18 EUR

Messing voorzetrek voor open haard met ingebouwde haardbokken ca. 1900. 140x40x30cm. Cond.: G

3 Lampen
Resultaat: 18 EUR

3 Lampen 20e eeuw. 2 met onix marmeren voet Cond.: U

Zeefdruk, Merel Schouwman
Resultaat: 15 EUR

Merel Schouman 96, zeefdruk op papier, Nr. 38/99 26x26cm. Cond.: U

Kavel diversen
Resultaat: 15 EUR

Kavel diversen o.a; 2x verzilverde servetringen, verzilverde maggie-houder, taartschep, koperen tabaksdoos, imaristijl bordje, sieradendoosje in de vorm van een hartje koper en tin Cond.: G

Kavel diversen
Resultaat: 15 EUR

Kavel diversen o.a; tegel met bloempot, 2 oude blikken, blikken spaarpotje, aardewerken schenkkannetje, oude koperen pepermolen, glazen dekseldoosje, vaasje, passer in etui Cond.: G

Picknickmandje
Resultaat: 15 EUR

2-Persoons rieten picknickmandje met inhoud o.a; 2x kop & schotels, 4x lepeltjes, likeurflesje, dekseldoosjes 35x21x14cm. Cond.: G

Javaanse waaier
Resultaat: 15 EUR

Javaanse handwaaier gemaakt van schildpad en dierlijke blaas (varken). Blaas is compleet uitgewerkt en in elk blad is een figuurtje te zien ca. 1940 32x53cm. Cond.: G

Doos diversen
Resultaat: 15 EUR

Doos diversen met o.a; 1x oude koffiemolen gemerkt KTM, 2x tinnen borden met familiewapen, 5x grote tinnen lepels, 3x kleine tinnen lepels, 7x oude geijkte gewichten, tabaksdoos met paarden, 2x zakhor...

3 Carbid lampen
Resultaat: 15 EUR

3 Oude carbid lampen, begin 20e eeuw, Cond.: R

Messing kandelaar
Resultaat: 15 EUR

Grote zware messing kaarsenkandelaar bestemd voor dikke kaars. Eind 20e eeuw 31,5xø14cm. Cond.: G

Duivenklok
Resultaat: 15 EUR

Antieke duivenklok, 21x16x14cm. Cond.: G

Paraplubak
Resultaat: 15 EUR

Oude paraplubak in de vorm van een biervat. Eikenhout met koperen banden en hengsels ca. 1900 46xø27cm. Cond.: G

Doosje met koperen figuren
Resultaat: 15 EUR

Doosje met oude koperen figuren (12 stuks) voorstellende Afrikaanse krijgers met diverse voorstellingen, 8,5x4cm. Cond.: U

Spuitfles
Resultaat: 15 EUR

Oude soda-fles uit Angers begin 20e eeuw met blauw gegraveerd glas 31xø11cm.

2 Wanddoeken
Resultaat: 15 EUR

Twee oude wanddoeken met spreuken 19e-20e eeuw. 70x67cm. en 41x41cm. Cond.: G

Koffiebrander
Resultaat: 15 EUR

Gietijzeren koffiebrander met draaihengsel. Begin 20e eeuw, mist 1 oortje. 31xø35cm.

Schildersezel, hout
Resultaat: 15 EUR

Lindehouten compleet uitgesneden schildersezeltje naar voorbeeld van de 19e eeuw. 52x16cm. Cond.: G

2 Staande lampen van hout
Resultaat: 15 EUR

Twee ananasvormige staande lampen van hout 20e eeuw. MAde in Italy 75x18,5x18cm. Cond.: G

Boek, Duitse kledendracht
Resultaat: 15 EUR

Dörfliche Trachten aus Deutschalnd, 12 koperdiepdrukken op papier in harde kaft. 20e eeuw, druk op papier 27x35cm. Cond.: U

Messing theestoofje
Resultaat: 15 EUR

Antiek messing theestoofje ca. 1900 13x13x11cm. Cond.: U

Hindeloopen schaatsen
Resultaat: 15 EUR

Paar oude Friese doorlopers met beschildering. 37cm. Cond.: U

Popje met wiegje
Resultaat: 15 EUR

Minervan celluloid popje met originele kleding. Duits genummerd 4, met bijbehorend metalen bedje ca. 1930. L.:30cm.

3 Platen van kinderspelen
Resultaat: 15 EUR

3 Ingelijste platen van kinderspelen. Cond.: R

Porseleinen wandklokje
Resultaat: 15 EUR

Hollands wandklokje 2e helft 20e eeuw. Klokje is origineel en gemaakt van een aardewerken bord van Petrus Regout met daarachter een uurwerkje gezet. Bord is beschilderd met Hollandse taferelen 7xø22xm...

Regelateur Junghans
Resultaat: 15 EUR

Eikenhouten regelateur Junghans ca. 1920. Met facet geslepen glas. Ontbreken een paar stukjes 77x32,5x16,5cm.

Zaans klokje
Resultaat: 15 EUR

Notenhouten Zaanse klok. Klok is gaaf met originele gewichten erbij 20e eeuw. 60x25x17cm.

3 Perzische kussens
Resultaat: 15 EUR

2 Handgeknoopte Perzische kussens en 1 Afghaans kussen gemaakt van wol ca. 43x43cm. Cond.: G

3 Kleedjes
Resultaat: 15 EUR

3 Handgeknoopte kleedjes, 75x75cm, 45x62cm en 42x38cm.

Beeldje op marmeren voet
Resultaat: 15 EUR

Beeldje van een zittende vrouw op een wit marmeren sokkel. Gemaakt van een tin legering en brons gepatineerd eidn 20e eeuw. 11x7x7cm.

Houten sculpture
Resultaat: 15 EUR

Tropisch houten sculpture van 2 vogels zittend op een boomstronk 20e eeuw. 27,5x12x13cm. Cond.: G

2 Olifanten
Resultaat: 15 EUR

2 Gezwarte ebbenhouten sculpturen van olifanten afgezet met been midden 20e eeuw. H.: 15cm. Cond.: G

Herinneringsbord
Resultaat: 15 EUR

Delfts blauw Herinneringsbord "De Porceleijne Fles" getiteld "Nederland zal herrijzen 5 mei 1945" ø22,5cm. Cond.: G

Likeursetje
Resultaat: 15 EUR

Likeursetje bestaand uit glazen karaf (20cm.) met 6 glaasjes en een aardewerken onderschotel (ø21cm.). Karaf en glaasjes hebben oranje doorlopende lijnen. Cond.: G

2 Kandelaars Kaiser
Resultaat: 15 EUR

2 Porseleinen kaarsenkandelaars gemerkt Kaiser Germany Duchesse. Kandelaars zijn prachtig gedecoreerd met bloemotief 20e eeuw. 7x10x8cm. Cond.: U

Dekselpot Kaiser
Resultaat: 15 EUR

Porseleinen dekselpot gemerkt Kaiser Germany. Pot is prachtig gedecoreerd met bloemen en vlinders 20e eeuw. 26xø14,5cm. Cond.: G

Glazen piano
Resultaat: 15 EUR

Glazen miniatuur vleugel. Klep kan ook open worden gezet d.m.v. een stokje, 20e eeuws, cond.: G

2 Delen kristal
Resultaat: 15 EUR

2 Delen kristal waaronder; 1x klein kristallen karafje met originele stolp H.: 22cm. 1x 10-hoekig schaaltje met fruitmotief eind 20e eeuw 17x17cm. Cond.: G

Gebaksstel
Resultaat: 15 EUR

7-Delig aardewerken gebaksstel bestaande uit 1 grote schaal en 6 bordjes. Allen handbeschilderd met bloemmotief eind 20e eeuw. Cond.: G

Etagere
Resultaat: 15 EUR

Aardewerken etagere van Royal Staffordshire gedecoreerd met bloemen en vogeltjes 34xø25cm.

7 Kop en 8 Schotels
Resultaat: 15 EUR

7 Kop en 8 schotels Japans Satsuma 1e helft 20e eeuw met figurendecor. Enkele bordjes lichte randschade en kopjes enkele haarscheurtjes.

Vaasje, Gouda
Resultaat: 15 EUR

Klein platelen schenkkannetje gemerkt:N.V.Koninklijke Plateel Bakkerij Zuid Holland Gouda, eind 20e eeuw,8.5x7.5cm.

2 Imari aanbiedschaaltjes
Resultaat: 15 EUR

2 Imari handbeschilderde aanbiedschaaltjes met iets opengewerkte rand. In het midden een afbeelding van een paradijsvogel 2e helft 20e eeuw. ø20cm. Cond.: G

28 Spaarpotten
Resultaat: 15 EUR

Doos met 28 spaarpotten 20e eeuw, Cond.: G

4 Antieke glazen karaffen
Resultaat: 15 EUR

4 Diverse antieke karaffen

Hummel figuur
Resultaat: 11 EUR

Porseleinen Hummel figuurtje van Goebel Duitsland ca, 1972-1979. Voorstellend meisje in een boom H.:10cm. Voet is slecht gelijmd Cond.: S

6 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 10 EUR

6 Djokja zilveren lepeltjes met getorste steel 800/000 32gr. Cond.: U

Ovaal tablet
Resultaat: 10 EUR

Grote ovaal zilverplated schotel Holland, midden 20e eeuw 42x29cm. Cond.: G

2 Kandelaars silver plated
Resultaat: 10 EUR

2 Kandelaars silver plated

Doosje munten
Resultaat: 10 EUR

Doosje met oud Nederlands geld (Wilhelmina, Juliana), Totale waarde: Fl. 15,05

Schilderij
Resultaat: 10 EUR

Kopie naar Haagse school, drukwerk op linnen 12x12cm. Cond.: G

Weerstation 20e eeuw
Resultaat: 10 EUR

Weerstation in satellietvorm 20e eeuw, koper met plexiglas, functies niet nagekeken, 20xØ16cm. Cond.: G

2x Inktblotter
Resultaat: 10 EUR

1x Inktblotter van hout uitgesneden met een uil ca. 1930, 1x Inktblotter (tamponbur) in doos ca. 1920. Beide in goede conditie.

Doos diversen
Resultaat: 10 EUR

Diverse oude huishoudelijke artikelen, Cond.: G

Koperen penning
Resultaat: 10 EUR

Koperen penning, vereeniging voor penningkunst 1925-1950, voorstellend liggende vrouw met penning ø6cm. Cond.: U

Lampje
Resultaat: 10 EUR

Oude wandlamp van koper met glas 20e eeuw. 30x17x9cm. Cond.: U

Doos diversen
Resultaat: 10 EUR

Doos diversen

Weegschaal
Resultaat: 10 EUR

Antieke weegschaal van ijzer met koper begin 20e eeuw 45x16x14,5cm. Cond.: G

Wierook brandertje
Resultaat: 10 EUR

Oud wierook brandertje van koper, 20e eeuw, 18xØ11cm. Cond.: U

Mandoline
Resultaat: 10 EUR

Mandoline gemaakt door Silvestri, jaren 30. 60x20cm.

Ovale lijst
Resultaat: 10 EUR

Ovaal schilderijlijstje met bloemen ornamenten. Binnenin een olieografie van een meisjesportret 20e eeuw. 50x42cm. Cond.: G

Eikenhouten wandklok
Resultaat: 10 EUR

Eikenhouten staartwandklok 70-er jaren compleet met gewichten en slinger. Uurwerk gemerkt SBS Feintechniek West Germany. Klok mist alleen het deksel van het uurwerk 85x25x16cm. Cond.: G

Regelateur Seikosha
Resultaat: 10 EUR

Regelateurklok Seikosha met originele slinger, met gongslag begin 20e eeuw. 55x30x13cm. Cond.: R

Regelateur Gustav Becker
Resultaat: 10 EUR

Eikenhouten wandregelateur ca. 1920 met uurwerk van Gustav Becker. Wijzerplaat is geoxideerd met facet geslepen ruitjes. 76x33x17cm.

Tapijt 150x93
Resultaat: 10 EUR

Handgeknoopt fijn Perzisch tapijt 150x93cm. Cond.: G

Dienblad
Resultaat: 10 EUR

Antiek Engels dienblad ca. 1900 met Ahorn-fineer, schade 66x50x3cm. Cond.: M

Set bijzettafels
Resultaat: 10 EUR

Eikenhouten minisetje, 3 tafels in 1 20e eeuw 45x37x58cm. Cond.: G

Beeldje, 2 figuren
Resultaat: 10 EUR

Brons gepatineerd sculptuur van een man en een vrouw met de armen in elkaar eind 20e eeuw. beeld is gemaakt van een tin legering geheel staand op zwart marmeren sokkel 22x5x5cm. Cond.: G

16 kop en schotels
Resultaat: 10 EUR

16 Diverse porseleinen kop en schotels in Limoges stijl. Cond.: G

Doos diversen
Resultaat: 10 EUR

Doos divers porselein o.a; 2x Delfts blauwe borden, aardewerken schenkkan, groen handbeschilderde vaas, 12 diverse miniatuurvaasjes, blauw Chinese kom, bonte handbeschilderd bord mer oortjes. Alles 20...

Tegeltje
Resultaat: 10 EUR

Makkums tegeltje in lijst midden 20e eeuw. Handbeschilderd met een vogeltje zittend op een tak 17x17cm. Cond.: G

3 Puddingvormen, aardewerk
Resultaat: 10 EUR

3 Aardewerken puddingvormen. 1x in de vorm van een vis ca. 1950 (lichte randschade) 7,5x26x12cm. 1x in de vorm van een ananas H.:4cm. 1x rond geribt schaaltje 20e eeuws H.: 4cm. Cond.: G

Rosenthal kop en schotel
Resultaat: 10 EUR

Kop en schotel Rosenthal Bavaria 20e eeuws. Kopje is goudkleurig aan de binnenkant, klein chipje aan de voet 3x10x7,5cm.

4x Geslepen schaaltje
Resultaat: 10 EUR

4 Geslepen kristallen Biedermeier schaaltjes 19e eeuw Holland, beschadigingen 17x14,5x4cm. Cond.: M

2 Schalen
Resultaat: 10 EUR

Kristallen schaaltje 20x11x1cm. en een kristallen fruitschaal rijkelijk bewerkt 25x13x15cm Cond.: U

7 Kristallen schaaltjes
Resultaat: 10 EUR

7 Kristallen onderzetters 20e eeuw. 4x ø7cm. en 3x ø9cm. Cond.: G

Grote doos diversen
Resultaat: 10 EUR

Grote doos diverse spulletjes o.a; petit-four stelletje, vaasje, aanbiedschaaltjes, dekseldoosjes, diverse borden, rozenkrans met kruis,bloempotten en kaarsenstandaards Cond.: G

Kaasplateau
Resultaat: 10 EUR

Aardewerken kaasplateau met mes. Het plateau is gemaakt in de vorm van een blad en goudkleurig ingekleurd. Het mes heeft een groen aardewerken heft (gelijmd). 70-er jaren 26x23cm.

5 kop en schotels rood/goud
Resultaat: 10 EUR

5 Diverse kop en schotels in Limoges stijl. 3 x Dezelfde kop en schotels en 2 losse kop en schotels met uitgewerkte schotel. Allen bedrukt met figurendecor. Eind 20e eeuw, Cond.: G

3 Kristallen schalen
Resultaat: 10 EUR

3 Kristallen schalen amandel geslepen met een geslepen ster in de bodem. Schalen zijn bestoten ø19cm, Cond.: R

3 Delen kristal
Resultaat: 10 EUR

3 Delen kristal o.a; 2 kleine driehoekige karafjes met originele stolp 15,5x7x6cm, en een kristallen dekselpotje 18xø7cm. 20e eeuw, Cond.: G

Kristallen karaf + 3 glazen
Resultaat: 10 EUR

Kristallen karaf (22xø13cm.) met 3 kristallen likeurglaasjes (9,5xø5cm.) 20e eeuws. Cond.: G