Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kämmer & Reinhardt, Nr. 127
Resultaat: 300 EUR

Kämmer & Reinhardt, Simon & Halbig Nr. 127. 2 Porseleinen tanden en blauwe slaapogen L.: 56cm.

Kämmer & Reinhardt Nr. 126
Resultaat: 300 EUR

Kämmer & Reinhardt Nr. 126. Boven 2 porseleinen tanden en bruine slaapogen L.: 70cm. Cond.: G

Toilettafel + 2 stoeltjes
Resultaat: 300 EUR

Toilettafel met 2 bijpassende stoeltjes.

K & R, Simon & Halbig Nr. 29
Resultaat: 300 EUR

K & R, Simon & Halbig Nr. 29, papier-mache geleed lichaam. 4 Porseleinen tandjes en blauwe slaapogen. Originele kleertjes en mohair pruik.

Stoelklok
Resultaat: 300 EUR

Hollandse Friese stoelklok 2e helft 20e eeuw. Compleet beschilderde wijzerplaat met landschapsdecor. Achterplaat heeft uitgesneden zeemeerminnen met trompet. H.: 80cm. Cond.: U

Wortlenoten porseleinkast
Resultaat: 300 EUR

Mooie wortelnoten dubbelgebogen barokvitrine ca. 1960 met 2 beglaasde deuren en onder 4 laden. Boven een mooi geslepen kroontje 212x156x40cm. Cond.: G

Houten Balinese vrouw
Resultaat: 300 EUR

Houten Balinese vrouw 1e helft 20e eeuw, mooi gepatineerd 67x13x11cm. Cond.: U

2 Imari vazen
Resultaat: 300 EUR

Stel 19e eeuwse Imari Japanse kraagvazen, beide gedecoreerd met opliggende draken (2 per vaas). De draken zijn wit van kleur, verder beschilderd met bloemen en vogels 31,5xø¶17,5cm. Cond.: U

2 Imari vazen
Resultaat: 300 EUR

Stel 19e eeuwse Japanse Imari vazen, cilinder vormig. Gedecoreerd met opliggende figuren, 4 figuren per vaas 37xø14cm. Cond.: U

Ring GG
Resultaat: 290 EUR

Ring GG585/000, ø52,bezet met briljanten 0.50ct.TW/SI, 7.9 gr.

Franse pop
Resultaat: 280 EUR

Compleet originele prachtige pop met gesloten mond, vermoedelijk Frans L.: 45cm.

2 Plateel wandlampen
Resultaat: 280 EUR

Twee zeldzame plateel wandlampen ca. 1920. gemerkt Nr. 7 DEC.BA H. 25x8x9cm. Cond.: U

Louis van der Pol
Resultaat: 275 EUR

Louis van der Pol, olieverf op paneel, strandgezicht in de stijl van de Haagse school 30x40cm. Cond.: G

Maya Wildevuur
Resultaat: 275 EUR

Maya Wildevuur (Martje Lammigje) (Deventer 1944 -), acryl op linnen, bloemenveld 110x80cm. Cond.: U

5 Porseleinen popjes
Resultaat: 275 EUR

5 Erg oude porseleinen popjes, Frans. Open mondjes en 4x tandjes boven Cond.: M

AM dep. 1894
Resultaat: 275 EUR

AM dep. 1894, geleed lijf van papier-mache. Bruine ogen en 4 tandjes boven. Originele kleertjes, schoenen en pruik L.: 50cm.

Hoofd gerestaureerd

Zegelring GG
Resultaat: 270 EUR

Zegelring GG 14 kt. met blauwe steen met wapenmotief, 13.8 gr., ø 57

Engels schrijftafeltje, leer ingelegd
Resultaat: 270 EUR

Antiek mahoniehouten Engels schrijfbureautje ca. 1840 met 2 lades en met leer ingelegd blad. 74x104x50cm. Cond.: G

Ring bicolor
Resultaat: 260 EUR

Ring GG585/000 met briljanten 0.62ct W/P1 Ø55

4 Parapluutjes
Resultaat: 260 EUR

4 Parapluutjes

Zilveren sla-tang
Resultaat: 250 EUR

Grote zilveren Biedermeier Hollands zilveren sla-tang. Maker: Baksteen, Willem & Cornelis Johannes Middendorp 1861-1889 835/000 Cond.: G

Tas met zilveren beugel en haak
Resultaat: 250 EUR

Mooie 19e eeuws Hollands antieke zilveren papegaaibeugeltas. Zeer mooi gegraveerd met Hollandse voorstellingen en zilveren haak. 835/000 220gr. 16,5cm. Cond.: U

Zilveren kandelaar
Resultaat: 250 EUR

Mooie 4-armige zware zilveren kaarsenstandaard 830/000, iets beschadigd. 838gr. Cond.: G

Zilveren kandelaar
Resultaat: 250 EUR

Mooie 4-armige zware zilveren kaarsenstandaard 830/000 829gr. Cond.: G

J.M. Beek, bomschuiten
Resultaat: 250 EUR

Jurrien Marinus Beek (Arnhem 1879 - 1965), olieverf op paneel, bomschuiten lossen de vangst 29x19cm. Cond.: G

Kley en Haan Nr. 250 Walküre
Resultaat: 250 EUR

Kley en Haan Nr. 250 Walküre 2 3/4. Geleed papier-mache lijf, boven 4 tandjes. Ogen liggen los. Originele kleertjes, pruik is van latere datum L.:55cm.

Wortelnoten barok secretaire
Resultaat: 250 EUR

Antiek massief eiken Hollandse barok secretaire. Geheel opgelegd met wortelnoten fineer. De binnenkant is voorzien van diverse laadjes en vakverdeling ingelegd met bandintarsia. Klep ingelegd met groe...

Biedermeier bank
Resultaat: 250 EUR

Biedermeier 3-zits bank, mahonie zgn. vlindermodel. 178x77x111cm.

Tas met zilveren beugel en haak
Resultaat: 240 EUR

Mooi gegraveerde Hollands zilveren papegaaibeugeltas1855 met Hollands zilveren tasbeugelhaak. Mooi gegraveerd 835/000 210gr. 14cm. Achterkant beugel is gerestaureerd. Cond.: G

Fornuis met pannenset
Resultaat: 240 EUR

Gietijzeren kacheltje met pannen (blauw emaille) 8-delig. In goede staat, kachel mist 1 deurtje

Tête Jumeau DEP
Resultaat: 240 EUR

Tête Jumeau DEP. 4 Porseleinen tandjes, bruine ogen, gaatjes in de oren en open vingers. Pruik van echt haar en originele schoentjes L.: 45cm. Cond.: G

Regelateur, Weens model
Resultaat: 234 EUR

Antieke Weense tweegewichter gesigneerd H. Mechlowicz Wien. Met gedraaide zuilen en tollen 110x43x18cm. Cond.: G

Staand meisje
Resultaat: 230 EUR

Dorien Plaat, acryl op linnen, staand meisje 100x120cm. Cond.: U

Grote kerstgroep
Resultaat: 230 EUR

Grote kerstgroep met kerststal bestaande uit grote gipsen beelden gemaakt in 1936. Jozef, Maria, Jezus, Os & Ezel, 3 koningen, 3 schaapsherders met 11 schapen en een hond, kameel en kamelendrijver en ...

Kristallen theebus met zilveren deksel
Resultaat: 225 EUR

Antiek kristallen theebus met zilveren deksel 10x7,5x10cm. 835/000 Cond.: U

naar Constant Artz
Resultaat: 225 EUR

Naar Constant Artz begin 20e eeuw, olieverf op paneel, eenden bij het water 40x50cm. Cond.: U

H. v. Gijssel
Resultaat: 225 EUR

H. van Gijssel, olieverf op linnen, heidegezicht 60x90cm. Cond.: U

Opgezette ree
Resultaat: 225 EUR

Opgezette ree, mooi geprepareerd 64x30x25cm. Cond.: U

Penvuur revolver
Resultaat: 225 EUR

Kleine enkelloops penvuurrevolver 19e eeuw met geëboniseerde kolf. Ongemerkt, vermoedelijk Amerikaans 18x4x9,5cm. Cond.; G

F.S, Simon & Halbig Nr. 1296
Resultaat: 225 EUR

F.S. & Simon & Halbig Nr. 1296. Boven 2 porseleinen tandjes, blauwe flirtogen. Rechte benen, mohair pruik en originele schoentjes L.: 55cm.

Nr. 10 Papier mache
Resultaat: 225 EUR

Genummerd 10, Papier mache lichaam. Boven rij tandjes L.: 60cm.

Simon & Halbig
Resultaat: 225 EUR

Simon & Halbig 1294, boven 4 tandjes. "W" op het voorhoofd L.: 55cm.

Hein van Doren
Resultaat: 220 EUR

Hein van Doren, oleiverf op linnen, maken van de netten 50x60cm. Cond.: G

Naakte vrouw
Resultaat: 220 EUR

Alex Asperslagh 1969 (Den Haag 1901 - Nijmegen), pastel op papier, vrouwelijk naakt 62x45cm. Cond.: G

Klassieke etalagepop
Resultaat: 220 EUR

Karakteristieke oude etalagepop van hout, textiel en gips. Met scharnierende ledematen. Geheel demontabel 50-er jaren H.: 182cm.

Veel popjes en diversen
Resultaat: 220 EUR

Doos met 12 porseleinen popjes, 2 mandjes met popjes, tinnen kinderwagentje, 2 serviesjes, rammelaar, koperkleurig spiegeltje, zilverkleurig spiegeltje, blikken picknickmandje, glazen geslepen standaa...

Nr. 152, (Bruno Schmidt)
Resultaat: 220 EUR

Genummerd 152 (Misschien Bruno Schmidt). Oude mohair pruik en open vingers L.: 50cm. Cond.: G

Comtoise Zonneklok 1810
Resultaat: 220 EUR

Antieke comtoise Frankrijk 19e eeuw. Prachtig emaille bschilderde wijzerplaat, Guillard a Praissas, en vouwslinger 42x27,5x17cm. Cond.: U

Houten jardiniere
Resultaat: 220 EUR

Rococo stijl jardiniere ca. 1860. Helemaal afgezet met messing en bronzen ornamenten. Aan twee kanten ingelegd met bloemmotief en originele binnenbak. Mist een stukje messing aan de bovenkant. 18x44x2...

Bronzen Boedha, staand
Resultaat: 220 EUR

Zeer oude staande bronzen Boedha vermoedelijk 19e eeuw. Houten sokkel is van recente datum. Boedha is bij de knie gerestaureerd met een soort zwarte was. Is al 65 jaar in Nederland 30x8x9cm.

Ivoren beeldje, manfiguur
Resultaat: 220 EUR

Ivoren beeldje van een manfiguur met peddel op houten voetje, Chinees ca. 1930 15,5x6,5x4,5cm. Cond.: G

Simon & Halbig, Nr. 540
Resultaat: 210 EUR

Simon & Halbig Nr. 540, geleed lijf. Boven 4 tandjes en open vingers L.: 54cm. Cond.: G

Kley & Hahn Nr. 610
Resultaat: 210 EUR

Kley & Hahn Nr. 610, open mond met 2 tanden boven, flirt ogen. Oude pruik en schoentjes Cond.: G

Reiskoffer
Resultaat: 210 EUR

Grote zwarte reiskoffer begin 20e eeuw. Koffer is staand open te klappen gemaakt door de firma Spaulding Amerika 106x60x60cm.

Broche parels
Resultaat: 200 EUR

Broche GG 585/000 met parels, saffier,robijn en een briljantje.0.02ct.,W/SI, 6.1 gr.

Yuri Evgenevitch Vinogrado
Resultaat: 200 EUR

Yuri Evgenevitch Vinogrado, olieverf op paneel, sketch van schilderij Ilyich lenin met een groep gedelegeerden van het Tweede congres van de communistische partij bij het graf van Karl Marx. 70x45cm. ...

Ostade
Resultaat: 200 EUR

Adriaan van Ostade (Haarlem 1610 - 1685), ets (waarschijnlijk uit de tijd of later), "De Kwakzalver" 14,5x12,5cm. Cond.: U

K & R, Simon & Halbig, looppop
Resultaat: 200 EUR

K & R, Simon & Halbig, geleed lijf. Boven 4 tanden , bruine ogen en gaatjes in de oren. Looppop L.: 52cm.

Comtoise
Resultaat: 200 EUR

Antieke Franse comtoise gemerkt Grodenis a Coutouvre. Met harpslinger in zeer goede staat 41x32x16cm. Cond.: U

Porseleinkast
Resultaat: 200 EUR

Notenhouten Hollandse porseleinkast 20e eeuw in uitmuntende staat 220x167x43cm. Cond.: U

Eiken kist met deurtjes
Resultaat: 200 EUR

Eikenhouten dekenkist gedateerd HMBH 1844. Front geheel gestoken. De kist heeft 2 deurtjes Cond.: G 84x146x71cm.

Spiegel
Resultaat: 200 EUR

Vuurvergulde ovale spiegel ca. 1860 herkomst Frankrijk. Lijst is van houtwerk met vergulde kuif vompleet uitgewerkt 117x80cm. Cond.: G

Antieke eethoek, 6 stoelen
Resultaat: 200 EUR

Antieke eethoek. Uittrektafel 77x90x120cm. met 6 eiken Engelse stoelen 108x43x44cm. 19e eeuw Cond.: G

Chippendale vitrine
Resultaat: 200 EUR

Glasvitrine voor verzamelingen. Gemaakt van massief mahonie in Queen-Anne stijl. 60-er jaren met verlichting 200x85x85cm.

Swatof schotel
Resultaat: 200 EUR

Grote 18e eeuwse blauwe Chinese Swatof schotel. Handbeschilderd met bloem- en takmotief. 1 Klein bakfoutje 9xø39,5cm. Cond.: G

Grote Chinese schotel
Resultaat: 200 EUR

Grote blauwe Chinese schotel ca. 1900 met landschapsdecor en vlinders in de rand. Bord is puntgaaf ø35,5cm.

Hummel, Lamp
Resultaat: 200 EUR

Staande schemerlamp van M.J. Hümmel. Voorstellend meisje zittend op het hek bij een boom die de lampekap draagt. 70-er jaren H.: 40cm. Cond.: G

R67
Resultaat: 190 EUR

Genummerd R67. Boven 5 tandjes, blauw-grijze slaapogen en open vingers. L.: 60cm. Cond.: R

Juliana bijbel
Resultaat: 185 EUR

Zeer grote Juliana bijbel gedateerd 1900 van Holkema en Warendorf te Amsterdam. Bijbel bevat zeer veel prenten 52x42x6cm. Cond.: R

Simon & Halbig, Nr. 1079
Resultaat: 185 EUR

Simon & Halbig Nr. 1079, geleed lijf. 4 Porseleinen tandjes boven, blauw-grijze slaapogen en gaatjes in de oren. Blonde mohairpruik Cond.: G

onderbeen niet goed?

4 Oude popjes
Resultaat: 185 EUR

Kavel van 4 oude popjes in redelijke conditie. Alles origineel.

Zilveren trekpotje
Resultaat: 180 EUR

Mooi Hollands zilveren trekpotje 925/000, ca. 1930, 379 gr., 13,5x18x11cm.

Hommage aan Miro
Resultaat: 180 EUR

Jan Gerrit Ikelaar 1983, gemengde techniek op papier (collage van diverse handgeschilderde kunstwerkjes op papier), "Memoires de Miro II" 40x54cm. Cond: U

Parelmoer dame Tiffany
Resultaat: 180 EUR

Tiffany stijl lamp. Voorstellend een jugendstil bronzen dame die een lampekap van parelmoer draagt. 21e eeuw, 2 fittingen. 70xø40cm. Cond.: U

Postzegels
Resultaat: 180 EUR

10 Boekjes met postfrisse postzegels. Postwertzeichen Der Bundesrepubliek Deutschalnd. jaargangen: 1996, 2x 1997, 2002, 2003, 2005, 2x 2006, 2007, 2009. Cond.: U

Poppenwinkeltje met inhoud
Resultaat: 180 EUR

Poppenwinkeltje met een porseleinen popje en diverse accessoires

Eikenhouten 3-deurs kast
Resultaat: 180 EUR

Eikenhouten 3-deurs kast met facet geslepen spiegel ca. 1930. Kast heeft een hang- en leggedeelte. 206x210x65cm. Cond.: G

Halve maan tafeltje
Resultaat: 180 EUR

Massief eikenhouten Empire halve maan tafeltje. Hollands met 2 wegdraaiende lades ca. 1800 74x61x30cm. Cond.: G

2-Pers. kasteelbankje
Resultaat: 180 EUR

Gestofeerd 2 persoons kasteelbankje met bronzen knoppen. Bank is recentelijk nieuw gestoffeerd voor € 1.375,00. Stof is in zeer goede staat en niet versmeerd 70x155x80cm.

J. A. Hesterman jr., duinen
Resultaat: 175 EUR

Johannes Albertus Hesterman Jr. (Amsterdam 1877 - 1955), olieverf op paneel, "Duingezicht" 58x34cm. Cond.: U

Etiënne
Resultaat: 175 EUR

Roger Etiënne Paris 20e eeuw (kreeg raadgevingen van Chagall), olieverf op papier, mondaine dame met zinnelijke blik in blauw 50x60cm. Cond.: U

Gietijzeren beeld, 2 paarden
Resultaat: 175 EUR

Groot gietijzeren sculptuur, voorstellend merrie met veulen. Brons gepatineerd 20e eeuw. 48x51x21cm. Cond.: G

Halve maan tafeltje
Resultaat: 175 EUR

Antiek massief mahoniehouten halve maan tafeltje met twee roldeurtje. Louis Seize stijl Hollands. Mist een stukje, maar is voorhanden 71x67x35cm. Cond.: G

Liggende herder brons
Resultaat: 175 EUR

Bronzen sculptuur van een liggende hond met de poten uit elkaar. Eind 20e eeuw 63x28x62cm. Cond.: G

Liggende herder brons
Resultaat: 175 EUR

Bronzen sculptuur van een liggende hond, linkskijkend met de poten over elkaar. Eind 20e eeuw 32x30x65cm. Cond.: G

Ivoren beeldje, vrouwfiguur
Resultaat: 175 EUR

Ivoren beeldje op palisanderhouten sokkel, voorstellend Chinees 4-armig vrouwenfiguur ca. 1900. 20x7,5x5cm.

Corneille, "Chat Orange"
Resultaat: 170 EUR

Corneille (Guillaume) (1922-2010, Cobra), drukwerk op linnen, "Chat Orange" 50x60cm. Cond.: U

Nr. 11, (Hertel & Schwab)
Resultaat: 170 EUR

Genummerd 11 (Misschien Hertel & Schwab), toddlerlijf. Geschilderde ogen en open gesloten mond L.:35cm. Cond.: G

chip aan oor

Barometer, antieke stijl
Resultaat: 170 EUR

Notenkleurige barometer in antieke stijl gemaakt met prachtig snijwerk. Gemerkt Aneroid Barometer 71x23,5cm. Cond.: G

Lederen Fauteuil
Resultaat: 170 EUR

Lederen zetel compleet gecapituneerd in Chesterfield stijl met eikenhouten onderstel. 20e Eeuw met cracele 78x80x90cm. Cond.: G

Lederen Fauteuil
Resultaat: 170 EUR

Lederen zetel compleet gecapituneerd in Chesterfield stijl met eikenhouten onderstel. 20e Eeuw met cracele 78x80x90cm. Cond.: G

H. Duiverman
Resultaat: 162,5 EUR

H.J. Duiverman (1906 Leiden), olieverf op paneel, landschap met boerderij 49x32cm. Cond.: U

Armband tijgeroog
Resultaat: 160 EUR

Armband met 5-rijen tijgeroog L.21cm., sluiting GG 14 kt.

Bloedkoraal snoer
Resultaat: 160 EUR

Bloedkoraal snoer 3-strengs, L 43cm.,met gouden slot waarop een bloedkoraal.

Meisje met hond
Resultaat: 160 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, meisjesportret met hond 32x36cm. Cond.: G

Kämmer & Reinhardt 126
Resultaat: 160 EUR

Kämmer & Reinhardt 126, boven 2 tanden, kleding aangepast. Leuk popje.