Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

K & R, Simon & Halbig
Resultaat: 160 EUR

K & R, Simon & Halbig, geleed lijf. Boven 4 porseleinen tandjes en blauw-grijze ogen. Open vingertjes. Rechteroor is beschadigd door het gaatje.

Kestner 211
Resultaat: 160 EUR

Kestner 211, baby tortellijf met open gesloten mond. Bruine ogen en originele pruik L.: 35cm.

Bisquit porseleinen pop
Resultaat: 160 EUR

Bisquit porseleinen pop, boven en onder 6 tandjes L.: 40cm.

Halve maan tafeltje
Resultaat: 160 EUR

Massief eikenhouten Empire halve maan tafeltje. Hollands met 2 wegdraaiende lades ca. 1800 74x61x30cm. Cond.: G

Jugendstil kast notenhout
Resultaat: 160 EUR

Notenhouten gefineerde 2-deurskast met Jugendstil panelen en beslag ca. 1900 185x55x120cm.

Tinbuffet
Resultaat: 160 EUR

Massief eikenhouten Engels tin buffet 20e eeuw. Naar voorbeeld van 17e eeuws buffet. Onder met twee deuren en twee lades 180x123x48cm. Cond.: G

Ronde eettafel
Resultaat: 160 EUR

Vroeg Biedermeier mahoniehouten gefineerde eettafel 19e eeuw. Blad is in goede staat, voet heeft fineerschade 82xø112x70cm. Cond.: R

Bronzen cameraman
Resultaat: 160 EUR

Bronzen sculptuur van een fotograferende man met camera in de hand. 21e eeuw, gesigneerd Wayne Flagstaff, Cond.: U

3 Chinese borden
Resultaat: 160 EUR

3 Chinese vroeg 18e eeuwse Fam. Rose borden met prachtig landschapsdecor en vogeltje zittend op een tak. Borden zijn puntgaaf ø23cm. Cond.: U

Eugen John
Resultaat: 155 EUR

Eugen John, olieverf op linnen, berkenlaan in de storm 100x70cm. Cond.: U

Bronzen hertebuste
Resultaat: 155 EUR

Mooie grote bronzen hertebuste op sokkel eind 20e eeuw, gesigneerd Barye Cond.: G

Zilveren stokbalansje
Resultaat: 150 EUR

Zilveren stokbalansje (weegschaaltje) op marmeren voetje, Hollands gekeurd ca. 1930 H.: 17cm. Cond.: G

WG slot met saffier
Resultaat: 150 EUR

Sluiting voor een 3-streng snoer, WG met saffier, 10.8 gr.

Doos met zilveren bestek
Resultaat: 150 EUR

Doos met 6 zilveren lepels en 1 vork 835/000 in originele foudraal. Lepels en vork hebben allemaal een kinderhoofdje in de steel, mooie kwaliteit 14x3,5cm. Cond.: U

Anton Mauve, aquarel
Resultaat: 150 EUR

Gesigneerd Anton Mauve, aquarel op papier, duinlandschap met schapen en herder 53x37cm. Cond.: U

Olieverf op paneel,
Resultaat: 150 EUR

Ongesigneerd, olieverf op paneel, veel overgeschilderd, landschap met figuren 30x40cm. Cond.: M

J. Haanstra
Resultaat: 150 EUR

J. Haanstra (Hollandse school), olieverf op paneel, gezicht op Hoorn 40x60cm. Cond.: U

Ostade, ets
Resultaat: 150 EUR

Adriaan van Ostade (Haarlem 1610 - 1685), ets (waarschijnlijk nadruk 18e-19e eeuw), "Dorpspraat" 9,3x11,7cm. Cond.: U

Hongaars meisje
Resultaat: 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, Hongaars meisje 32x45cm. Cond.: G

Henk Roosink
Resultaat: 150 EUR

Henk Roosink (Rijssen), oleievrf op linnen, Haagse school landschap met ondergaande zon en eenden 18x40cm. Cond.: G

Ongesigneerd
Resultaat: 150 EUR

Ongesigneerd 30-er jaren, olieverf op linnen, Rotterdamse haven 60x90cm. Cond.: U

Alt, Beck & Gottschalck, Nr. 1367
Resultaat: 150 EUR

Alt, Beck & Gottschalck, Nr. 1367, baby toddler lijf. 2 Tanden boven en grijs-blauwe ogen L.: 35cm. Cond.: U

Hoedenwinkel
Resultaat: 150 EUR

Hoedenwinkeltje met diverse hoedjes en accessoires.

Bruno Schmidt, Nr. 1
Resultaat: 150 EUR

Bruno Schmidt, Nr. 1, geleed lijf. Bisquit hoofd, papier-mache lichaam. L.: 30cm. Cond.: G

Mahonie garderobekast Engels
Resultaat: 150 EUR

Bijzondere Engelse mahoniehouten garderobekast gemaakt door de firma Compaiton London. Achter de 2 geheel wegdraaiende deuren zit diverse vakverdeleing voor shirts en broeken. Compleet met spiegeltje,...

Zwarte wand console
Resultaat: 150 EUR

Gezwarte Franse Bouille wandconsole met 1 lade. 19e eeuws geheel met messing ingelegd en geheel omrand met bronzen ornamenten 72x107x35cm. Is een tafel geweest vroeger

Eethoek licht eiken
Resultaat: 150 EUR

Eethoek met 4 stoelen. Tafel met licht eiken blad en metalen poten van zeer goede kwaliteit 77x140x90cm. 4 Stoelen van het merk Tonan Italië met achter verchroomde poten. Alles eind 20e eeuw. Cond.: G

IGBO Hoornmasker
Resultaat: 150 EUR

Zeldzaam en oud Igbo hoorn makser uit Nigeria. Het masker is 54 cm hoog en ongeveer 70/80 jaar oud.

Crucifix 17e eeuws, eiken
Resultaat: 150 EUR

Corpus Christie, houten figuur 16e-17e eeuw. Zonder armen en kruis 43x9x11,5cm. Cond.: G

2 Dekselvaasjes
Resultaat: 150 EUR

2 Dekselvaasjes 19e eeuws. Bluw-wit met landschap- en bloemdecor. 1 dekselknopje is gerestaureerd. 16,5cm.

H. Hilgerloh
Resultaat: 140 EUR

H. Hilgerloh begin 20e eeuw(Duitse school), landschap met molens 45x70cm. Cond.: G

Ongesigneerd schilderij
Resultaat: 140 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw, olieverf op linnen, landschap met vee 37x31cm. Cond.: S

I. van Heek, Twents landschap
Resultaat: 140 EUR

Ina van Heek ( Enschede 1868 - 1944), olieverf op linnen, berkenlaan 50x60cm. Cond.: G

Made in Germany Nr. 152
Resultaat: 140 EUR

Made in Germany Nr. 152 2/0. 2 Porseleinen tandjes boven met lichtgrijze slaapogen. Oud pruikje Cond.: G

Heubach 73-04 Germany
Resultaat: 140 EUR

Heubach 73-04 Germany, papier-mache lichaam. L.: 28cm. Cond.: G

Simon & Halbig, Nr. 156
Resultaat: 140 EUR

Simon & Halbig Nr. 156, 2 tandjes boven en flirt ogen. Baby toddler lijf. Oud pruikje L.: 42cm. Cond.: G

SFBJ Go Paris Nr. 21
Resultaat: 140 EUR

SFBJ Go Paris Nr. 21, looppop. Grijs-blauwe slaapogen en rechte benen. Rechter arm moet elastiek vernieuwd worden. L.: 53cm. Cond.: R

Diversen
Resultaat: 135 EUR

Kavel diversen,hanger GG met een rooktopaas,5.5gr.,ring GG 18krt,ø56 .met een robijn , 10.1gr.en een zilveren ring.

Oldenzaal, kaart
Resultaat: 135 EUR

Landkaart Oldenzaal, ets op papier. "Oldensalia Capta a Mauritio", door Horotius anno 1649. 52x40cm. Cond.: U

Mahoniehouten biedermeier bed
Resultaat: 135 EUR

Mahoniehouten Biedermeier bed (twijfelaar). Duits ca. 1840. Mist een paar lijstjes 130x114cm. Cond.: G

3 Duitse koppelriemen 2e w.o.
Resultaat: 130 EUR

3 Oude lederen Duitse koppelriemen WO II. 1x met tekst "Gott mit uns" 1x met tekst "Blut und Ehre" 1x zonder tekst. Cond.: G

Schuetzmeister & Quent, Nr. 201
Resultaat: 130 EUR

Schuetzmeister & Quent Nr. 201, baby toddler lijf. Boven 2 tanden en blauw-grijze slaapogen. Originele kleertjes

Butler-table mahoniehout
Resultaat: 130 EUR

Mahoniehouten butlertray met afneembaar dienblad en inklapbare poot eind 20e eeuw 84x76x61cm. Cond.: G

Bronzen Havik
Resultaat: 130 EUR

Bronzen beeld van een zittende havik in Art Deco stijl, naar voorbeeld van Fernandez 21e eeuw. 37x16,5x12cm. Cond.: G

Reeën
Resultaat: 125 EUR

Ongesigneerd, olieverf op linnen, ree met reebok 18x24cm. Cond.:G

Meisje, met zonnenteken
Resultaat: 125 EUR

Meisje, met zonnenteken. 4 Tandjes boven, open mond en vaste bruine ogen.

Klok
Resultaat: 125 EUR

Frans eikenhouten jachtklok ca. 1880 met eikenblad decor uitgesneden. Met emaille cartouches 65x46x11cm. Cond.: G

4 Notenhouten stoelen
Resultaat: 125 EUR

4 Massief notenhouten stoelen Louis Seize midden 19e eeuw. Stoelen zijn van topkwaliteit. In de rug gestoffeerd met een medaillon waarboven een gesneden kroontje zit 94x44x41cm. Cond.: G

Hollands buffetkastje
Resultaat: 125 EUR

Hollands Jugendstil eikenhouten buffetkastje met glas-in-lood vensters en mooi uitgesneden ornamenten. Origineel koperbeslag 215x110x50cm. Cond.: U

Eiken Engels buffet
Resultaat: 125 EUR

Eikenhouten Engels buffet ca. 1920 met mooi snij- en lijstwerk. Donkere patina 121x138x50cm. Cond.: G

Bronzen sculptuur
Resultaat: 125 EUR

Bert Nijenhuis 1995 (Boekelo), bronzen sculptuur met marmeren sokkel 20x11x9cm. Cond.: U

Zilveren suikerpot
Resultaat: 120 EUR

Zilveren suikerpot ca. 1970 925/000 9xø8,5cm. 281 gr.

Naar Henriette Ronner
Resultaat: 120 EUR

Ongesigneerd, naar Henriette Ronner, olieverf op linnen, poezen 20e eeuw 50x70cm. Cond.: G

John Heartfield, 33 fotomontagen 1974
Resultaat: 120 EUR

John Heartfield, 33 fotomontages 1974, uitgever Dresden VEB Verlag der Kunst Dresden 1974. Porfolio met 33 reproducties van 66x50cm.in een grijze doos. Ook inclusief de 3 platen waarvan 2 met vertalin...

Gerard Cornelis Krol
Resultaat: 120 EUR

Gerard Cornelis Krol (Aamsveen 1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel 85x53cm. Cond.: G

Sabin
Resultaat: 120 EUR

Sabin 1998, olieverf op paneel 20e eeuw, promenade Parijs 33x22cm. Cond.: U

Piet Flint, landschap
Resultaat: 120 EUR

Piet Flint 1951 (Deventer 1895 - 1987) Deventer school, olieverf op linnen, landschap 23x36cm. Cond.: G

Heubach Koppelsdorf, Nr. 300
Resultaat: 120 EUR

Heubach Koppelsdorf Nr. 300.9 baby toddler lijf. Boven 2 porseleinen tanden en mooie slaapogen. Echt haren pruik. Pop is gerestaureerd L.: 62cm.

SFBJ, Frans
Resultaat: 120 EUR

SFBJ, Frans. Origineel gekleed en met losse vingers L.: 35cm.

Simon & Halbig 1294
Resultaat: 120 EUR

Simon & Halbig 1294, boven 2 tandjes. Ogen gerestaureerd, elastiek los L.: 54cm.

Pubklok
Resultaat: 120 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten pubklok ca. 1900 met mooi koperen uurwerk, gemerkt Yorkshire, niet getest 16xø37cm. Cond.: G

Zwarte wand console
Resultaat: 120 EUR

Gezwarte Franse Bouille wandconsole met 1 lade. 19e eeuws geheel met messing ingelegd en geheel omrand met bronzen ornamenten 72x107x35cm. Is een tafel geweest vroeger

Eiken kist
Resultaat: 120 EUR

Massief eikenhouten kerfgesneden dekenkist 70-er jaren. Gemaakt door Bruggink Weerselo 75x145x55cm. Cond.: G

Teakhouten televisiekast
Resultaat: 120 EUR

Koloniale televisiekast in Empire stijl. Kast is gemaakt van mahonie en gebeitst teakhout. De deuren zijn inschuifbaar, onder zijn 2 laden met vakverdeling. Kast verkeerd in nieuwstaat 141x119x64cm. C...

Masker, Bakngo
Resultaat: 120 EUR

Oud Bakongo masker uit Congo. Het masker is 34 cm hoog en ouder dan 50 jaar.

Cees Willemsen, bronzen paard
Resultaat: 120 EUR

Bronzen sculptuur van de ontwerper Cees Willemsen te Lonneker. Beeld is de studie van het grote skelet van een paard. Deze is te bewonderen in het Natuurhistorisch museum te Enschede. Het beeldje is i...

Dobbelstenen in doos
Resultaat: 120 EUR

Miniatuur dobbelstenen uit been,in een doosje, 20e eeuw 9x5x3 cm.

2 Vorkjes en 2 suikerschep
Resultaat: 115 EUR

2 Zilveren vorkjes en 2 zilveren suikerschepjes met agaten heften 835/000 Cond.: U

2 Spekstenen figuren
Resultaat: 112,5 EUR

1x Chinees spekstenen fabelfiguur waarschijnlijk 19e eeuws 15x14x8cm. 1x Chinees spekstenen lakstempel in de vorm van een Foo-hond (tempelhond) 10,5x4,5x4,5cm. Cond.: G

Kristallen fruitschaal
Resultaat: 110 EUR

Grote kristallen fruitschaal met zilveren hengsel. 835/000 ø22,5cm. Cond.: U

Antieke pillendoos
Resultaat: 110 EUR

Mooi antiek zilveren pillendoosje 835/000 46gr. Cond.: U

Wim van Oostrum
Resultaat: 110 EUR

Wim van Oostrom 1977 (Hengelo), olieverf op paneel (herkomst Galerie de pook), meisje in bed 28,5x28,5cm. Cond.: U

Russisch dorpsgezicht
Resultaat: 110 EUR

Kyrrylisch gesigneerd 50-er jaren, Russische school. olieverf op linnen, winterlandschap 50x46cm. Cond.: G

Bronzen vijzel ca. 1800
Resultaat: 110 EUR

Bronzen vijzel ca. 1800 met originele stamper van brons. 9,5xø11,5cm. Cond.: G

Leren laarzen
Resultaat: 110 EUR

Paar leren Engelse laarzen gemerkt H.E. Randall LTD midden 20e eeuw incl oude houten laarzenspanners. H.: 66cm.

Bak met bestek
Resultaat: 110 EUR

Keltum bestek 20e eeuw. 12x lepels, 10x kleine lepels, 10x kleine vorken, 11x grote vorken, 6x grote messen, 6x kleine messen, 6x koffielepels, 2x vleeswarenvorkjes, botermesje, 3x opscheplepels, vlee...

Doos diversen
Resultaat: 110 EUR

Doosje diversen. 2x Zilveren beugeltasje (gemerkt), bikkels van bot, zwarte git/kraaltjes etc.

Onbekend, Nr. 136
Resultaat: 110 EUR

Genummerd 136. Geleed lijf, boven rij tandjes en slaapogen. Oud pruikje, vingers gerestaureerd. Verder in goede conditie L.: 42cm.

Porseleinen baby
Resultaat: 110 EUR

Ongemerkt, geheel porseleinen zitbaby. Open vingertjes en open gesloten mond L.: 25cm.

Heubach, 8687 Germany
Resultaat: 110 EUR

Heubach 8687 Germany, porseleinen lichaam. Geschilderde ogen en gesloten mond. L.: 25cm. Cond.: G

Doos met schoentjes
Resultaat: 110 EUR

Doos met ca. 20 poppenschoentjes

Schildpad, Bärbel
Resultaat: 110 EUR

Bärbel, schildpad met open gesloten mond. Originele kleertjes en schoentjes L.: 45cm.

2 Witte kastjes
Resultaat: 110 EUR

2 Witte kastjes. 1 Wit kastje met 5 laden en goudkleurige handgrepen H.47x29x15 cm.. 1 bijbehorend klein wit kastje.H.27 cm.met marmeren plaatje (gelijmd) Cond.:G

Barokstijl zetel
Resultaat: 110 EUR

Oude lederen barok fauteuil 20e eeuw. Gecapituneerd en zwaar uitgevoerd met notenhout en snijwerk 113x76x90cm. Cond.: G

Eethoek
Resultaat: 110 EUR

Ovale tafel met 4 stoelen, Biedermeier ca. 1860. Tafel op 4-spant (92xø125), stoelen voorzien van snijwerk met bloemendecor.

Bronzen kaarsenstandaard
Resultaat: 110 EUR

Bronzen kaarsenstandaard met monogram KN. Voorstellend 3 luipaarden bijten 3 paarden in de bil 22x20x21cm. Cond.: U

Grote Herend schaal
Resultaat: 110 EUR

Grote ovale Herend porseleinen vleesschotel. Vogeltjesmotief met rondom vlinders. Midden 20e eeuw 61,5x24cm. Cond.: U

Chinees imari bordje
Resultaat: 110 EUR

Chinees imaribordje eind 18e - begin 19e eeuw gedecoreerd met bloemdecor. Bord is gaaf ø22,5cm. Cond.: G

2 Imari vierkante flacons
Resultaat: 110 EUR

2 Imari vierkantige flacons ca.1890 rondom beschilderd 12x5,5x5,5cm. Cond.: G

Doos poppenkleertjes
Resultaat: 105 EUR

Doos met poppenkleertjes

Negerpop, Nr. 134
Resultaat: 105 EUR

Genummerd 134, papier-mache lichaam. Boven 2 porseleinen tanden en bruine slaapogen. Originele kleertjes en schoentjes L.: 60cm. Cond.: R

Klaptafel en 4 stoelen
Resultaat: 105 EUR

Oud Hollandse klaptafel (75xø110cm.) met daarbij 4 Oud Hollandse stoelen (102x46x43cm.) met pitriet. 19e eeuwse stijl in eikenhout. Cond.: G

Hanger saffier/briljant
Resultaat: 100 EUR

Hanger GG 333/000 met saffier en briljant, 2.6 gr.

Oorstekers WG blauwtopaas
Resultaat: 100 EUR

Oorstekers WG met blauwtopaas en diamant.2.7 gr.

Ametist/briljant ring
Resultaat: 100 EUR

Ring GG 585/000 met 7 zeer donkere ametist navettes en 8 briljanten 0.16 ct.,
W/SI, Ø53, 4.2 gr.

Kristallen loddereinflesje
Resultaat: 100 EUR

Antiek Hollands zilveren parfumflesje met zilveren dopje