Zilveren peper & zout stel met glazen binnenbak, voorzien van een sierrand 925/000 H.: 12cm. Cond.: G
Zilveren rammelaar, Duitsland, met benen heft, zeer mooi bewerkt 25gr. 16cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren roomkannetje, boven en onder voorzien van een parelrandje. Maker: Benten&Zonen 1883 835/000 134gr.
Ring zilver 925/000 verguld met schakelmotief. 13.8 gr., 62 cm.
Ring zilver 925/000 verguld, met een echte ametist 10.8 gr., ø57 cm.
Herenring zilver 925/000 verguld, met een wapen afbeelding (leeuw)en mooi bewerkte zijkanten.12.4 gr., ø69 cm.
Ring zilver 925/000,verguld bezet met een zirkonia, 5.8 gr., ø63 cm.
Ring zilver 925/000,verguld,bezet met een blauwtopaas,ø62 cm.,3.7 gr.
Zegelring zilver 925/000 verguld, bezet met een lapis steen,6.8 gr.,ø 66cm.
Zegelring zilver 925/000 verguld bezet met onyx en een diamantje,8.2 gr.,ø66 cm.
Zegelring zilver 925/000 verguld, met een tijgeroog, 5.9 gr., ø 66cm.
Ring zilver 925/000 verguld, met een echte citrien, 9.9 gr., ø55 cm.
Zilveren ring 925/000 bezet met granaat en markasietjes, 8.9 gr. ø63 cm.
Ring zilver verguld bezet met een zwarte diamant 1 ct.(met diamantpas) ø63 cm.
Zware Duitse zilveren koektrommel met afbeeldingen van spelende kinderen 800/000 587gr. 16x12x7cm. Cond.: U
Grote antiek Engels zilveren suikerstrooibus, Birmingham 1812 835/000 136gr. H.: 19cm.
Mooie zilveren flacon met afbeeldingen 835/000 215gr. H.: 14,5cm. Cond.: U
Zilveren kop & schotel, Frans gekeurd ca. 1880 835/000 131gr.
Zilveren pronkschaaltjes 925/000 op onderschaaltje met gedecoreerde rand ø11cm.,177 gr.
Mooi zwaar 4-delig Engels servies rustend op 4 leeuwenpootjes 835/000, Sheffield 1946. Maker : Walker & Hall. Totaal 2039gr. Cond.: U
Zilveren slagroomkom op onderschaaltje met gedecoreerde rand 925/000. 5xø11,5cm. 325gr.
Zilveren dienblaadje met mooi bewerkte handgrepen 35x19cm. 925/000 312gr. Cond.: U
Schitterende zilveren Engelse Art-Deco inktpot 835/000 7xø16,4cm. Cond.: U
2 Zilveren zoutvaatjes rustend op 3 gebogen leeuwenpootjes 835/000 60gr. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren dekseldoos, 1887, met romantische voorstellingen,scharnierend deksel met beweegbare greep. 8,3x5x5cm. 102gr. Cond.: G
Ronde broche GG 14 kt., bezet met pareltjes en een briljantje 8.8 gr.
Hanger GG 14 kt.10.3 gr., erg mooi bewerkt, met 3 kwastjes,groene steen en 4 grijze pareltjes.(achterkant ook mooi bewerkt)
Mooie broche (kan ook als hanger) GG 14 kt.met grote onyx steen met mozaïek inlegwerk.6x4.5cm.26.2 gr.
Broche zilver 800/000 verguld bezet met donkere Boheemse granaten,L.35 mm.,8.8 gr.
Broche GG 585/000 met parels, saffier,robijn en een briljantje.0.02ct.,W/SI, 6.1 gr.
Oorstekers WG 750/000 met briljanten 0.50ct W/SI.,en een Akoya kweekparel Ø9.5 mm.,4.4 gr.
Akoya kweekparel collier (zwart-wit)Ø7 mm., bolsluiting WG 585/000,L.45cm.
Ovale robijn 0.90ct.,intensief rood zeer goede kleur,zeer kleine inslijpsels.
Ovale robijn 1.0ct.,intensief rood met zeer goede kleur, zeer kleine inslijpsels.
Sigaren presenteer standaard zilveren voet en houder voor 12 sigaren met blauw chinese schotel. H.24cm.,ø16 cm.
Zilveren kom met gecontourneerde rand, Mexico 1975 925/000 ø17cm. 423 gr.
Verzilverd roomstelletje. Schaaltje met de lepel hangend in het hengseltje 70-er jaren. 19x11,5x9cm. Cond.: G