Schitterende kristallen fruitschaal met zilveren voet en rand 835/000 Cond.: U
2 Strakke zilveren sauslepels (juslepels) Hollands gekeurd 835/000 155gr. 17cm. Cond.: G
Zeer mooie grote Hollandse antieke zilveren flessenstop aan een ketting met bevestigingsring. Op de dop een mooie bloem afgebeeld 835/000.
Mooie strakke zware Engelse zilveren inktpot, Birmingham 1927 835/000 Cond.: U
Compleet 12-persoons silver plated bestek van Gero in originele casette. 12 grote vorken, 12 kleine vorken, 12 grote messen, 12 kleine messen, 12 grote lepels, 12 kleine lepels, vleesvork, vleesmes, a...
Oorstekers WG 750/000, 6.7 gr. bezet met een grote tahitiparel en briljanten.
Oorstekers WG 750/000 met een zeer fijne Tahiti parel 11mm.
Hanger GG/WG 585/000 met een witte druppelvormige kweekparel Ø9 mm.,blauwtopaas en citrien L. 18mm., 2.1 gr.
Antiek Hollands zilveren beugel uit 1865 met bevestigingspunten 835/000 26cm. Cond.: U
Mooie antiek Hollands zilveren taartschep, mooi gegraveerd 835/000 19cm. Cond.: U en een zilveren lepel met stempel 750, 17,5cm. Gewicht samen 71gr.
Grote kristallen fruitschaal met zilveren hengsel. 835/000 ø22,5cm. Cond.: U
Zilveren ajour bewerkte broodschaal gedecoreerd met kinderspelen, Duits gekeurd 19e eeuw. 800/000 458gr. 9x26x21cm.
Hollands zilveren ajour gezaagd bonbonmandje voorzien van parelrandje en rustend op 4 leeuwenpootjes. maker Hooijkaas Schoonoven 1999 835/000 144gr. Cond.: U
Mooie zilveren set kandelaars met getrommelde voet 925/000 592 gr. 21xø12cm. Cond.: U
Antiek zilveren brandewijnkommetje,1895, naar 17e eeuws model, met afbeeldingen van engelenhoofdjes. Maker: Reitsma,Sneek. 14x8,5cm. 67gr. Cond.: U
2 Zilveren vorkjes en 2 zilveren suikerschepjes met agaten heften 835/000 Cond.: U
Mooi 3-delig Engels zilveren servies Birmingham 1941 628gr. Cond.: U
1x Zilveren kroketschep en 2 zilveren suikerschepjes, Hollands 835/000 54gr. Cond.: U
Ring GG 750/000 met briljanten 0.46 ct.TW/VVS, ø 55, 6.8 gr., met meesterteken van de ontwerper Reinbold
Ring WG/GG750/000 ø56, briljanten 4.85ct. TW/VS en champagnekleurig VS/SI.voormalige verk.prijs€12500.- 14.3 gr.
Armband horloge Baume Mercier,staal en GG750/00 met datumaanduiding ,quartz uurwerk. 86.1 gr.
Turkoois armband 8-rijig,met vlinderslot GG 14 kt. L. 19 cm.
Turkoois 2 rijig-collier met GG 14kt. sluiting en 85 tussenbolletjes, L41 cm.
Hollands zilveren pijpcomfoor met orginele koperen binnenbak. Maker Aubert, D.J & Zonen Den Haag 1958 835/000
Schitterend mooie grote zilveren opengezaagde fruitschaal rustend op 4 sierlijke pootjes eb voorzien van handgrepen. 925/000 658gr. 38,5x21x7,5cm. Cond.: U
Mooie cracele fruitschaal rustend op 3 gedraaide pootjes met Hollands zilveren beugel 1911. ø20,5cm.
Grote antiek Hollands zilveren tafelbel. Maker: Melis Johannes Antonius Den Bosch 1854-1875 835/000 16,5xø10cm. Cond.: U
Mooi bewerkt Engels antiek zilveren pennenschaaltje 1893. 835/000 70gr. 20x7cm. Cond.: U
Kristallen ovale cakeschaal met zilveren beugel 19x29x21cm. Cond.: G
2 Antiek Hollands zilveren ampullen. Maker: Meers, Bernardus Johannes , Hengelo/Oldenzaal 1830-1868 835/000 194gr. 10cm.
Zilveren soezenschaaltje met parelrand. buitenlands gekeurd 19e eeuw. 216gr. 9,5x23x16cm.
2 Zilveren strakke kaarsenstandaards 925/000 7,8cm. Cond.: U