Gezwarte Franse Bouille wandconsole met 1 lade. 19e eeuws geheel met messing ingelegd en geheel omrand met bronzen ornamenten 72x107x35cm. Is een tafel geweest vroeger
Massief eikenhouten kerfgesneden dekenkist 70-er jaren. Gemaakt door Bruggink Weerselo 75x145x55cm. Cond.: G
Koloniale televisiekast in Empire stijl. Kast is gemaakt van mahonie en gebeitst teakhout. De deuren zijn inschuifbaar, onder zijn 2 laden met vakverdeling. Kast verkeerd in nieuwstaat 141x119x64cm. C...
Oude lederen barok fauteuil 20e eeuw. Gecapituneerd en zwaar uitgevoerd met notenhout en snijwerk 113x76x90cm. Cond.: G
Ovale tafel met 4 stoelen, Biedermeier ca. 1860. Tafel op 4-spant (92xø125), stoelen voorzien van snijwerk met bloemendecor.
Oud Hollandse klaptafel (75xø110cm.) met daarbij 4 Oud Hollandse stoelen (102x46x43cm.) met pitriet. 19e eeuwse stijl in eikenhout. Cond.: G
Engels mahoniehouten kamerscherm bestaand uit 3 panelen. Binnenin bedekt met blauwe stof ca. 1840 187x180cm. Cond.: U
Mahoniehouten in hoogte verstelbaar bedtafeltje eind 19e eeuw gemaakt door de firma Leveson & Sons Londen. Tafelblad is tevens te kantelen 75x75x40cm. Cond.: G
Decoratieve spiegel in empire stijl,midden 20e eeuw, kunststof lijst verguld.125x69cm.
Notenhouten 2-deurs kast ca. 1880 met geheel openslaande deuren. Onder heeft de kast nog 1 lade. Kast dient gerestaureerd te worden 184x118x59cm.
Mahoniehouten tweedelige vitrinekast. Zijkanten met glas en 10 schappen. 1e Helft 20e eeuw 200x80x30cm. Cond.: G
Eikenhouten Engels buffet met opstand 30-er jaren. Geloogd 125x122x43cm. Cond.: G
Dressoir retro look, naar voorbeelden van de 50-er/60-er jaren. Gemaakt eind 20e eeuw. Midden 1 ladenblok, links en rechts 2 deuren 75x253x42cm. Cond.: G
Vier oude eetkamerstoelen 20e eeuw Engelse stijl. Beukenhout met notenkleur, zittingen bekleed met rode stof 92x56x52cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten tafel (75x130x95cm.) met 4 stoelen in Sheraton stijl. Tafel is uittrekbaar en heeft een tussenblad. 70-er jaren. Cond.: G
Mahoniehouten eethoek met 4 gestoffeerde armleunstoelen. De ronde tafel is in Louis Philippe stijl op 3-spant, Stoelen zijn van zeer goede kwaliteit.
Engelse eikenhouten klaptafel (Gate Lake Table) ca. 1900. Blad is uitklapbaar. 75x106x42of(132cm.).
Rode gestoffeerde draaistoel (69x93x73cm.) met bijbehorend voetenbankje (45x37x45cm.). Waarschijnlijk leolux 80-er jaren. Cond.: G
Gestoffeerde oorfauteuil. Is 2,5 jaar geleden opnieuw gestoffeerd met kwaliteitsstof 110x85x75cm. Cond.: G
Ovaal tablet van mahonie fineer. In het midden inlegwerk van licht citroenhout. Grepen van massief gegoten messing
Massief eikenhouten Mechels halmeubeltje ca. 1880 met 3 uitgewerkte leeuwekoppen. Links een open vakverdeling. rechts 1 deurtje. meubel mist een deel van de achterwand. 80x110x50cm.
Massief eikenhouten bijbelstandaard op 3-spant 2e helft 20e eeuw. In de 3 poten zit een krul verwerkt. 102x53x42cm. Cond.: G
Hollandse wortelnoten barokcommode 20e eeuw, onderzijde beschadigd 77x86x47cm. Cond.: M
Eiken dekenkistje naar voorbeeld van kisten uit de 18e eeuw. Kist is massief eiken. Front met snijwerk eind 20e eeuw. 43x86x42cm. Cond.: G
Moderne tweezitsbank met bijbehorende stoel en voetenbank (retro). Stoel is met nappa bekleed 150x67x78cm. Bank en voetenbank met stof. 78x80x75cm. en 60x43x51cm. Cond.: G
Antieke eethoek. Notenhouten tafel 74x125x60cm. (nieuw blad) met 4 eiken stoelen ca. 1880 97x43x47cm. Cond.: R
Mahoniehouten bidstoeltje 19e eeuw. Stoeltje is in de Gotische stijl gemaakt. Bovenin zit nog een klepje met daaronder een bakje 90x57x40cm. Cond.: G
Groot handgeknoopt Perzisch tapijt met in het midden een medaillon. Prachtig van kleur 20e eeuw 300x200cm. Cond.: G
2 Glazen tafels. 1 Glazen salontafel met bronzen poten. Glasplaat is 1,5cm. dik Cond.: G 45x101x101cm. 1 Glazen bijzetttafeltje in dezelfde stijl eind 20e eeuw. 45x60x60cm. Cond.: G
Notenhouten hangvitrinekastje in barokstijl ca. 1970 67x68x19cm. Cond.: G
Vergulde bloemenhocker met mareren blad 20e eeuws in de barokstijl. Rijkelijk versierd met ornamenten 103x33x33cm. Cond.: G
Mahoniekleurige gebeitste halve maan sidetable. Tafel is in nieuwstaat met 1 lade. Afkomstig van de H.S. Collection 80x81,5x40cm.
Gestoffeerde hocker/voetenbankje op bolpootjes met wieltjes. Recentelijk opnieuw gestoffeerd 62x62x35cm. Cond.: G-U
Bidstoeltje met rode bekleding. Stoeltje heeft getorste rugleuning met daarin een kruis verwerkt en daarboven een vakje voor het kerkboekje ca. 1880-1890 102x50x38cm. Cond.: G
Creme lederen zetel 70-er/80-er jaren stijl 82x94x82cm. Cond.: G
Geel lederen design stoel van het merk Mentis Holland. Eind 20e eeuw 86x70x55cm. Cond.: G
Televisie tafeltje op wieltjes. Italiaans design. Tafeltje heeft onder een roldeurtje waarachter een apparaat geplaatst kan worden eind 20e eeuw. 35x87x56cm. Cond.: G
Beschilderd bloementafeltje op 4-spant. Blad is handbeschilderd met bloemen. Zeer decoratief 70-er jaren 65xø35,5cm. Cond.: G
Langwerpig 2-zitsbankje. Goudkleurig in de barokstijl 20e eeuw. Rijkelijk versierd met ornamenten 50x50x100cm. Cond.: G-R
Verguld bloementafeltje met marmeren blad 20e eeuw in de barokstijl. Rijkelijk versierd met snijwerk. 70xø40cm. Cond.: G
Massief eikenhouten buffetkastje 20-er jaren met facet geslepen ruitjes 202x120x48cm. Cond.: G
Groene hutkoffer met lijsten gemaakt van zink en van binnen met hout. Koffer werd veel gebruikt achter op koetsen begin 19e eeuw. 102x52x52cm. Cond.: G
Eikenhouten 20-er jaren rolbureau. Onder met 2 deurtjes en 2 lades. Boven achter de rol diverse vakverdeling. Oude houtwormgaatjes zichtbaar. 112x123x75cm.
Beukenhouten Oud Hollandse biedermeier stoel met pastelachtige gobelin bekleding 20e eeuw 76x94x60cm. Cond.: G