Mahoniehouten butlertray met afneembaar dienblad en inklapbare poot eind 20e eeuw 84x76x61cm. Cond.: G
Hollandse eiken kast ca. 1900 met mooie panelen in de deuren (opgelegd) 235x165x62cm. Cond.: G
Massief eikenhouten Mechels halmeubeltje ca. 1880 met 3 uitgewerkte leeuwekoppen. Links een open vakverdeling. rechts 1 deurtje. meubel mist een deel van de achterwand. 80x110x50cm.
2 Engelse nachtkastjes ca. 1970. Mahonie met messing inlegwerk. Onder het blad zit een uitschuifblaadje. 62x56x32cm. Taxatiewaarde: € 1.200,-
Engels mahoniehouten halkastje ca. 1910 met links achter het deurtje diverse laden. Compleet gedecoreerd met opgezet snijwerk. Bovenblad is van latere datum 76x81x45cm.
Grenenhouten 4-laden commode ca. 1880 met messing beslag 82x104x48cm.
Notenhouten 2-deurs kast ca. 1880 met geheel openslaande deuren. Onder heeft de kast nog 1 lade. Kast dient gerestaureerd te worden 184x118x59cm.
Eikenhouten 3-deurs kast met facet geslepen spiegel ca. 1930. Kast heeft een hang- en leggedeelte. 206x210x65cm. Cond.: G
Notenhouten strak Art Deco bankje ca. 1920 afgezet met zwarte lijsten. Bank heeft 4 taps toelopende pootjes. Bank is compleet nieuw gepolitoerd 45x135x48cm. Cond.: G
Naaitafel/handwerktafeltje Bouille stijl 1880 op gebogen poten. met messing afgezet . Tussen- en bovenblad met inlegwerk van bloemmotief, zeer fraai 77x50x40cm.
Koloniale televisiekast in Empire stijl. Kast is gemaakt van mahonie en gebeitst teakhout. De deuren zijn inschuifbaar, onder zijn 2 laden met vakverdeling. Kast verkeerd in nieuwstaat 141x119x64cm. C...
Antieke eethoek. Uittrektafel 77x90x120cm. met 6 eiken Engelse stoelen 108x43x44cm. 19e eeuw Cond.: G
Mahoniehouten tweedelige vitrinekast. Zijkanten met glas en 10 schappen. 1e Helft 20e eeuw 200x80x30cm. Cond.: G
Teakhouten ladenkast. Onder met 3 laden, boven met 6 laden. Alle fronten van de laden zijn helemaal mozaiek opgelegd. Kast verkeerd in nieuwstaat, 175x100x54cm.
Eikenhouten Engels buffet met opstand 30-er jaren. Geloogd 125x122x43cm. Cond.: G
Notenkleurig beukenhouten armstoeltje in Lodewijk XVI stijl met rose velours bekleding. 70-er jaren 80x62x50cm. Cond.: G
Modelkastje Holland 1850. Deels massief eiken, 2 deurtjes met binnenin 2 laden, zeer fraai. 43x37x15cm.
2 Glazen tafels. 1 Glazen salontafel met bronzen poten. Glasplaat is 1,5cm. dik Cond.: G 45x101x101cm. 1 Glazen bijzetttafeltje in dezelfde stijl eind 20e eeuw. 45x60x60cm. Cond.: G
Bruin gecapituneerde leder draai relaxstoel 80-er jaren Cond.: G 105x80x74cm.
Eikenhouten Mechelse kapstok ca. 1900 met mooie patina 100x30x12cm. Cond.: G
Houten klapstoeltje met petit point stof midden 20e eeuw. 100x50x50cm. Cond.: G
Antiek Engels dienblad ca. 1900 met Ahorn-fineer, schade 66x50x3cm. Cond.: M
Massief eikenhouten Empire halve maan tafeltje. Hollands met 2 wegdraaiende lades ca. 1800 74x61x30cm. Cond.: G
Mahoniekleurige gebeitste halve maan sidetable. Tafel is in nieuwstaat met 1 lade. Afkomstig van de H.S. Collection 80x81,5x40cm.
Eikenhouten barokstijl commode 20e eeuw met koperbeslag 66x74x39cm. Cond.: G
Oude lederen barok fauteuil 20e eeuw. Gecapituneerd en zwaar uitgevoerd met notenhout en snijwerk 113x76x90cm. Cond.: G
Italiaans bijzettafeltje 20e eeuw met goudbeschildering 52xø39cm. Cond.: G
TWee notenhouten bijzettafeltjes. Hollands 20e eeuw met uitgewerkte voet 60x53x53cm. Cond.: G
Massief eikenhouten bijbelstandaard op 3-spant 2e helft 20e eeuw. In de 3 poten zit een krul verwerkt. 102x53x42cm. Cond.: G
Antieke Biedermeier salontafel, noetenhout 19e eeuw Holland 55xø100cm. Cond.: G
Eiken Engels bijzettafe;tje in Chippendale stijl begin 20e eeuw. Mooie patina 55x35xø30cm. Cond.: U
Beukenhouten barokstijl armfoltaire in notenkleur. Bekleed met rose trijpbekleding. De rugleuning is afgewerkt met een gesneden kroontje. 70-er jaren 108x70x60cm. Cond.: G
Beukenhouten barokstijl armfoltaire in notenkleur. Bekleed met rose trijpbekleding. De rugleuning is afgewerkt met een gesneden kroontje. 70-er jaren 108x70x60cm. Cond.: G
Smeedijzeren muziekstandaard/muziekbladen-legger ca. 80-er jaren. Standaard is helemaal handgesmeed met diverse krullen en bovenin 2 bloembladeren. In hoogte vestelbaar 125x53x42cm. Cond.: G
Linnen hutkoffer met rond deksel, verder helemaal met leren riemen afgezet. Met initialen E.W. begin 20e eeuw 70x77x55cm. Cond.: G
Notenkleurige barometer in antieke stijl gemaakt met prachtig snijwerk. Gemerkt Aneroid Barometer 71x23,5cm. Cond.: G
Kapitale prachtige grote Engelse barometer 19e eeuws. Met top snijwerk. Onder met groot uitgesneden gezicht met prachtige patina 135x31x16cm. Cond.: G
Bronzen tafeltje met porseleinen blad naar voorbeeld van 1760. Tafel is van eind 20e eeuw. Het onderstel is geheel van brons. Het blad is van porselein en beschilderd in limoges stijl. Voorstelling va...
Niervormig tafeltje met een lade 2e helft 20e eeuw. Tafeltje heeft een marmeren blad met bronzen omranding. De lade heeft op het front een landschapsbeschilderingetje. 71x60x37cm. Cond.: G
Oude barometer met Hollandsche tekst begin 20e eeuw. Hout is uitgewerkt 49x23x5cm. Cond.: G
Biedermeier 3-zits bank, mahonie zgn. vlindermodel. 178x77x111cm.
Klein Hollands wortelnoten fineer kabinet eind 20e eeuw. In zeer goede staat met klauwpoten en bronzen beslag 222x156x49cm. Cond.: U
Mahoniehouten biedermeier opbergkistje ca. 1860 9x29x22cm. Cond.: R
Engels mahoniehouten bijzettafeltje 20e eeuw in goede staat 46xø50cm. Cond.: G
Oud Hollandse notenhouten hangvitrine kastje 20e eeuw in goede staat 71x69x18cm. Cond.: U
Grote 3-zits moderne bank van het Italiaanse merk Arflex. Aluminium poten 231x84x95cm. Cond.: G