Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Butler-table mahoniehout
Resultaat: 130 EUR

Mahoniehouten butlertray met afneembaar dienblad en inklapbare poot eind 20e eeuw 84x76x61cm. Cond.: G

Hollandse eiken kast
Startprijs 300 EUR

Hollandse eiken kast ca. 1900 met mooie panelen in de deuren (opgelegd) 235x165x62cm. Cond.: G

Eiken commode
Resultaat: 80 EUR

Massief eikenhouten Mechels halmeubeltje ca. 1880 met 3 uitgewerkte leeuwekoppen. Links een open vakverdeling. rechts 1 deurtje. meubel mist een deel van de achterwand. 80x110x50cm.

2 Engelse nachtkastjes
Startprijs 300 EUR

2 Engelse nachtkastjes ca. 1970. Mahonie met messing inlegwerk. Onder het blad zit een uitschuifblaadje. 62x56x32cm. Taxatiewaarde: € 1.200,-

Noten kastje
Resultaat: 50 EUR

Engels mahoniehouten halkastje ca. 1910 met links achter het deurtje diverse laden. Compleet gedecoreerd met opgezet snijwerk. Bovenblad is van latere datum 76x81x45cm.

Grenen commode
Resultaat: 40 EUR

Grenenhouten 4-laden commode ca. 1880 met messing beslag 82x104x48cm.

Notenhouten kast
Resultaat: 100 EUR

Notenhouten 2-deurs kast ca. 1880 met geheel openslaande deuren. Onder heeft de kast nog 1 lade. Kast dient gerestaureerd te worden 184x118x59cm.

Eikenhouten 3-deurs kast
Resultaat: 180 EUR

Eikenhouten 3-deurs kast met facet geslepen spiegel ca. 1930. Kast heeft een hang- en leggedeelte. 206x210x65cm. Cond.: G

Art Deco bankje
Resultaat: 500 EUR

Notenhouten strak Art Deco bankje ca. 1920 afgezet met zwarte lijsten. Bank heeft 4 taps toelopende pootjes. Bank is compleet nieuw gepolitoerd 45x135x48cm. Cond.: G

Naaitafel/handwerktafeltje
Startprijs 500 EUR

Naaitafel/handwerktafeltje Bouille stijl 1880 op gebogen poten. met messing afgezet . Tussen- en bovenblad met inlegwerk van bloemmotief, zeer fraai 77x50x40cm.

Teakhouten televisiekast
Resultaat: 120 EUR

Koloniale televisiekast in Empire stijl. Kast is gemaakt van mahonie en gebeitst teakhout. De deuren zijn inschuifbaar, onder zijn 2 laden met vakverdeling. Kast verkeerd in nieuwstaat 141x119x64cm. C...

Antieke eethoek, 6 stoelen
Resultaat: 200 EUR

Antieke eethoek. Uittrektafel 77x90x120cm. met 6 eiken Engelse stoelen 108x43x44cm. 19e eeuw Cond.: G

Mahoniehouten vitrinekast
Resultaat: 100 EUR

Mahoniehouten tweedelige vitrinekast. Zijkanten met glas en 10 schappen. 1e Helft 20e eeuw 200x80x30cm. Cond.: G

Teakhouten ladenkast
Startprijs 300 EUR

Teakhouten ladenkast. Onder met 3 laden, boven met 6 laden. Alle fronten van de laden zijn helemaal mozaiek opgelegd. Kast verkeerd in nieuwstaat, 175x100x54cm.

Eiken Engels buffet
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten Engels buffet met opstand 30-er jaren. Geloogd 125x122x43cm. Cond.: G

Arm foltaire
Startprijs 25 EUR

Notenkleurig beukenhouten armstoeltje in Lodewijk XVI stijl met rose velours bekleding. 70-er jaren 80x62x50cm. Cond.: G

Modelkastje
Startprijs 100 EUR

Modelkastje Holland 1850. Deels massief eiken, 2 deurtjes met binnenin 2 laden, zeer fraai. 43x37x15cm.

2 Glas tafels
Resultaat: 70 EUR

2 Glazen tafels. 1 Glazen salontafel met bronzen poten. Glasplaat is 1,5cm. dik Cond.: G 45x101x101cm. 1 Glazen bijzetttafeltje in dezelfde stijl eind 20e eeuw. 45x60x60cm. Cond.: G

Leren draaifateuil
Startprijs 50 EUR

Bruin gecapituneerde leder draai relaxstoel 80-er jaren Cond.: G 105x80x74cm.

Mechelse kapstok
Resultaat: 25 EUR

Eikenhouten Mechelse kapstok ca. 1900 met mooie patina 100x30x12cm. Cond.: G

Klapstoeltje
Startprijs 30 EUR

Houten klapstoeltje met petit point stof midden 20e eeuw. 100x50x50cm. Cond.: G

Dienblad
Resultaat: 10 EUR

Antiek Engels dienblad ca. 1900 met Ahorn-fineer, schade 66x50x3cm. Cond.: M

Wortelnoten theestoof
Startprijs 120 EUR

Wortelnoten theestoof met roodkoperen ketel en comfoor

Halve maan tafeltje
Resultaat: 180 EUR

Massief eikenhouten Empire halve maan tafeltje. Hollands met 2 wegdraaiende lades ca. 1800 74x61x30cm. Cond.: G

Sidetable
Resultaat: 65 EUR

Mahoniekleurige gebeitste halve maan sidetable. Tafel is in nieuwstaat met 1 lade. Afkomstig van de H.S. Collection 80x81,5x40cm.

Barokstijl commode
Resultaat: 30 EUR

Eikenhouten barokstijl commode 20e eeuw met koperbeslag 66x74x39cm. Cond.: G

Barokstijl zetel
Resultaat: 110 EUR

Oude lederen barok fauteuil 20e eeuw. Gecapituneerd en zwaar uitgevoerd met notenhout en snijwerk 113x76x90cm. Cond.: G

Tafeltje
Resultaat: 20 EUR

Italiaans bijzettafeltje 20e eeuw met goudbeschildering 52xø39cm. Cond.: G

2 Bijzettafels
Resultaat: 40 EUR

TWee notenhouten bijzettafeltjes. Hollands 20e eeuw met uitgewerkte voet 60x53x53cm. Cond.: G

Bijbelstandaard
Resultaat: 80 EUR

Massief eikenhouten bijbelstandaard op 3-spant 2e helft 20e eeuw. In de 3 poten zit een krul verwerkt. 102x53x42cm. Cond.: G

Tafel, salonmodel
Startprijs 100 EUR

Antieke Biedermeier salontafel, noetenhout 19e eeuw Holland 55xø100cm. Cond.: G

Bijzettafeltje
Startprijs 40 EUR

Eiken Engels bijzettafe;tje in Chippendale stijl begin 20e eeuw. Mooie patina 55x35xø30cm. Cond.: U

Foltaire
Resultaat: 30 EUR

Beukenhouten barokstijl armfoltaire in notenkleur. Bekleed met rose trijpbekleding. De rugleuning is afgewerkt met een gesneden kroontje. 70-er jaren 108x70x60cm. Cond.: G

Foltaire
Resultaat: 30 EUR

Beukenhouten barokstijl armfoltaire in notenkleur. Bekleed met rose trijpbekleding. De rugleuning is afgewerkt met een gesneden kroontje. 70-er jaren 108x70x60cm. Cond.: G

Muziekstandaard
Startprijs 70 EUR

Smeedijzeren muziekstandaard/muziekbladen-legger ca. 80-er jaren. Standaard is helemaal handgesmeed met diverse krullen en bovenin 2 bloembladeren. In hoogte vestelbaar 125x53x42cm. Cond.: G

Hutkoffer
Resultaat: 50 EUR

Linnen hutkoffer met rond deksel, verder helemaal met leren riemen afgezet. Met initialen E.W. begin 20e eeuw 70x77x55cm. Cond.: G

Barometer, antieke stijl
Resultaat: 170 EUR

Notenkleurige barometer in antieke stijl gemaakt met prachtig snijwerk. Gemerkt Aneroid Barometer 71x23,5cm. Cond.: G

Bestoken eiken barometer
Resultaat: 1.000 EUR

Kapitale prachtige grote Engelse barometer 19e eeuws. Met top snijwerk. Onder met groot uitgesneden gezicht met prachtige patina 135x31x16cm. Cond.: G

Bronzen tafeltje
Startprijs 300 EUR

Bronzen tafeltje met porseleinen blad naar voorbeeld van 1760. Tafel is van eind 20e eeuw. Het onderstel is geheel van brons. Het blad is van porselein en beschilderd in limoges stijl. Voorstelling va...

Barometer Schwarzwald
Resultaat: 70 EUR

Barometer, Schwarzwald H 39cm.

Tafelkastje met marmer
Startprijs 150 EUR

Niervormig tafeltje met een lade 2e helft 20e eeuw. Tafeltje heeft een marmeren blad met bronzen omranding. De lade heeft op het front een landschapsbeschilderingetje. 71x60x37cm. Cond.: G

Barometer
Resultaat: 40 EUR

Oude barometer met Hollandsche tekst begin 20e eeuw. Hout is uitgewerkt 49x23x5cm. Cond.: G

Biedermeier bank
Resultaat: 250 EUR

Biedermeier 3-zits bank, mahonie zgn. vlindermodel. 178x77x111cm.

Wortelnoten 2-deurs kast
Resultaat: 675 EUR

Klein Hollands wortelnoten fineer kabinet eind 20e eeuw. In zeer goede staat met klauwpoten en bronzen beslag 222x156x49cm. Cond.: U

Mahonie kistje
Resultaat: 20 EUR

Mahoniehouten biedermeier opbergkistje ca. 1860 9x29x22cm. Cond.: R

Bijzettafeltje
Geen vanafprijs

Engels mahoniehouten bijzettafeltje 20e eeuw in goede staat 46xø50cm. Cond.: G

Hangvitrine
Startprijs 30 EUR

Oud Hollandse notenhouten hangvitrine kastje 20e eeuw in goede staat 71x69x18cm. Cond.: U

Bank Arflex
Resultaat: 350 EUR

Grote 3-zits moderne bank van het Italiaanse merk Arflex. Aluminium poten 231x84x95cm. Cond.: G