Antiek mahoniehouten Engels schrijfbureautje ca. 1840 met 2 lades en met leer ingelegd blad. 74x104x50cm. Cond.: G
Oud Hollandse hangvitrine 20e eeuw van eikenhout 53x57x18cm. Cond.: G
Mahoniehouten hoekkast Duits ca. 1860, deels met bloemmahonie fineer op zachthout. Eendeurs met in de bovenkant een lade.
Langwerpig 2-zitsbankje. Goudkleurig in de barokstijl 20e eeuw. Rijkelijk versierd met ornamenten 50x50x100cm. Cond.: G-R
Miniatuur linnenkastje met originele beschildering, begin 20e eeuw, 61x44x18cm. Cond.: G
Vergulde bloemenhocker met mareren blad 20e eeuws in de barokstijl. Rijkelijk versierd met ornamenten 103x33x33cm. Cond.: G
Massief eikenhouten wandregaal , Duitsland,ca. 1900 114x35x35cm. Cond.: G
Duitse grundertijd (grunderzeit) vertico, ca.1880, kersen fineer op vurenhout, met volle zuilen en wegdraaiende deuren.
135x95x52 cm. Cond.:G
Mahoniehouten Engels armleunstoeltje in Sheraton stijl met sabelpoten. De rug is met messing ingelegd Cond.: G
Verguld bloementafeltje met marmeren blad 20e eeuw in de barokstijl. Rijkelijk versierd met snijwerk. 70xø40cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten tafel (75x130x95cm.) met 4 stoelen in Sheraton stijl. Tafel is uittrekbaar en heeft een tussenblad. 70-er jaren. Cond.: G
Lederen zetel compleet gecapituneerd in Chesterfield stijl met eikenhouten onderstel. 20e Eeuw met cracele 78x80x90cm. Cond.: G
Lederen zetel compleet gecapituneerd in Chesterfield stijl met eikenhouten onderstel. 20e Eeuw met cracele 78x80x90cm. Cond.: G
Handgeknoopt Perzisch antiek tapijt begin 20e eeuw 113x71cm. Cond.: G
Eikenhouten voetenbankje met bruin leer bekleed 20e eeuw 39x56x37cm. Cond.: G
Mahoniehouten eethoek met 4 gestoffeerde armleunstoelen. De ronde tafel is in Louis Philippe stijl op 3-spant, Stoelen zijn van zeer goede kwaliteit.
Notenhouten bloemtafel (59xø48cm.) 20e eeuw en een piedestal 90xø24cm. Cond.: G
Engels mahoniehouten pianokruk 63x62x33cm. en een eikenhouten bijzettafeltje begin 1900 59x50x50cm. Cond.: G
Eikenhouten Engels buffet ca. 1920 met mooi snij- en lijstwerk. Donkere patina 121x138x50cm. Cond.: G
2 Kleden. 1x Handgeknoopte Perzisch kleed, licht van kleur 110x63cm. 1x Worteldoek oranje-blauw van kleur 135x85cm.
1 Handgeknoopt Perzisch kleed, rood met wit van kleur 20e eeuw. 190x126cm. Cond.: G
Handgeknoopt Perzisch tapijt, ca. 1970, 64x78cm. NP was 950 gulden.
Engelse mahoniehouten kaptafel met ovale spiegel ca. 1900 met ingelegd bieswerk in zeer goede staat 160x107x51cm. Cond.: U
Handegeknoopte kamelentas 65x62cm. gebruikt als kleedje. 1x handgeknoopt Perzisch kleedje met 2 sterren 64x53cm. 1x Kussen 36x36x6cm.
Handgeknoopt perzisch tapijtje. Afkomstig uit Iran met bloemdecor begin 20e eeuw 105x64cm.
Stoffen bank 20e eeuw van mooie kwaliteit (kussens met rits) 157x87x103cm. Cond.: G
Eikenhouten bureau onder met 2 ladeblokken. Blad is van massief eiken eind 20e eeuw 75x175x77cm. Cond.: G
Massief eikenhouten ovale salontafel eind 20e eeuw 52x155x93cm.
Eikenhouten minisetje, 3 tafels in 1 20e eeuw 45x37x58cm. Cond.: G
Antieke eethoek. Notenhouten tafel 74x125x60cm. (nieuw blad) met 4 eiken stoelen ca. 1880 97x43x47cm. Cond.: R
Massief eikenhouten kapitaal dubbelgebogen barokstijl kabinet op klauwpoten. Paneeldeuren met gecontourneerde rand, oplopende kap met grote kuif. Geheel gerestaureerd, met originele gezwarte ondervoet...
Notenhouten salontafel met uitgewerkte voet 20e eeuw 50xø92cm. Cond.: G
Wortelnoten gefineerde ovale salontafel, Engeland 2e helft 20e eeuw. Tafel heeft Queen-Anne poten en een zeer mooi blad. 48x111x73 cm. Cond.G
Eikenhouten klepsecretaire,eind 20e eeuw,B 90 D 41 H 108 cm.
2 Handgeknoopte Perzische tafellopers 20e eeuw. 1x 140x46cm., blauw-rose van kleur. 1x 60x31cm., rood van kleur.
2 Handgeknoopte Perzische tafellopers. 1x Rode karachi Pakistan 95x33cm. 1x Blauwe karachi-snoc 103x47cm.
Vroeg Biedermeier mahoniehouten gefineerde eettafel 19e eeuw. Blad is in goede staat, voet heeft fineerschade 82xø112x70cm. Cond.: R
Ovale tafel met 4 stoelen, Biedermeier ca. 1860. Tafel op 4-spant (92xø125), stoelen voorzien van snijwerk met bloemendecor.
Franse eikenhouten bijzetstoel met webbing zitting. Stoel is rijkelijk gesneden met mooie kroon en getorste poten ca. 1880 113x47x42cm. Cond.: G
Ronde mahoniehouten Engelse salontafel ca. 1970 in Sheraton stijl. Tafel heeft 4 lades en het blad is met groen leer ingelegd. 52xø124cm. Cond.: G