Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Reiskoffer
Resultaat: 210 EUR

Grote zwarte reiskoffer begin 20e eeuw. Koffer is staand open te klappen gemaakt door de firma Spaulding Amerika 106x60x60cm.

Halve maan tafeltje
Resultaat: 45 EUR

Notenkleurig halve maan tafeltje op 3-spant 20e eeuws. Met marmer ingelegd blad. Front met divers snijwerk 91x50x28cm. Cond.: G

Spiegel
Resultaat: 200 EUR

Vuurvergulde ovale spiegel ca. 1860 herkomst Frankrijk. Lijst is van houtwerk met vergulde kuif vompleet uitgewerkt 117x80cm. Cond.: G

Staande rozenlamp
Startprijs 70 EUR

Staande smeedijzeren Jugendstil stijl lamp met tulpenglazen 21e eeuw. 160x32cm. Cond.: U

Eiken rolbureau
Resultaat: 50 EUR

Eikenhouten 20-er jaren rolbureau. Onder met 2 deurtjes en 2 lades. Boven achter de rol diverse vakverdeling. Oude houtwormgaatjes zichtbaar. 112x123x75cm.

Perzisch tapijt
Resultaat: 70 EUR

Groot handgeknoopt Perzisch tapijt met in het midden een medaillon. Prachtig van kleur 20e eeuw 300x200cm. Cond.: G

Mehrban
Startprijs 150 EUR

Perzisch tapijt, Mehrban, handgeknoopt Iran ca., 208x316 cm.

Perzisch tapijt
Startprijs 50 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt met blauwe omranding en in het midden een medaillon 238x169cm. Cond.: G

Tapijt 183x22
Startprijs 20 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt 183x122cm. Cond.: G

Perzisch tapijt
Startprijs 60 EUR

Zwarte wand console
Resultaat: 150 EUR

Gezwarte Franse Bouille wandconsole met 1 lade. 19e eeuws geheel met messing ingelegd en geheel omrand met bronzen ornamenten 72x107x35cm. Is een tafel geweest vroeger

Pastoorskast 18e eeuw.
Resultaat: 875 EUR

Antieke eiken pastoorskast 18e eeuw Gelderland met mooie patina. Klein formaat, origineel slot en mooie binnenkant 184x55x137cm. Cond.: G

4 Notenhouten stoelen
Resultaat: 125 EUR

4 Massief notenhouten stoelen Louis Seize midden 19e eeuw. Stoelen zijn van topkwaliteit. In de rug gestoffeerd met een medaillon waarboven een gesneden kroontje zit 94x44x41cm. Cond.: G

Bronskleurige hanglamp
Startprijs 120 EUR

Bronskleurige scheepshanglamp 21e eeuw in nieuwstaat 60xø28cm. Cond.: G

Wortlenoten porseleinkast
Resultaat: 300 EUR

Mooie wortelnoten dubbelgebogen barokvitrine ca. 1960 met 2 beglaasde deuren en onder 4 laden. Boven een mooi geslepen kroontje 212x156x40cm. Cond.: G

Spiegel
Resultaat: 100 EUR

Decoratieve spiegel in empire stijl,midden 20e eeuw, kunststof lijst verguld.125x69cm.

Tafeltje + dienblad
Geen vanafprijs

Oud Chinees mahoniehouten klaptafeltje met koperen losse bladen. Bewerkt 20e eeuw ø64cm. Tevens een los bewerkt messing diendblad 20e eeuw 51x27x2cm. Cond.: G

Ovaal tablet
Resultaat: 80 EUR

Ovaal tablet van mahonie fineer. In het midden inlegwerk van licht citroenhout. Grepen van massief gegoten messing

Tinbuffet
Resultaat: 160 EUR

Massief eikenhouten Engels tin buffet 20e eeuw. Naar voorbeeld van 17e eeuws buffet. Onder met twee deuren en twee lades 180x123x48cm. Cond.: G

Hollands buffetkastje
Resultaat: 125 EUR

Hollands Jugendstil eikenhouten buffetkastje met glas-in-lood vensters en mooi uitgesneden ornamenten. Origineel koperbeslag 215x110x50cm. Cond.: U

3-Slag kamerscherm
Startprijs 120 EUR

Oud kamerscherm gesigneerd J.M. '77. Beschilderd met aan de ene zijde landschappen en aan de andere zijde Art-Deco achtige kleurrijke beschildering 171x183x4cm. Cond.: G

Secretaire
Resultaat: 460 EUR

Antieke orgelgebogen gebombeerde Nederlandse klepsecretaire 19e eeuw. Notenhout gefineerd met wortelnoten. Staand op klauwpoten met origineel bronzen beslag. Bijzonder mooie binnenkant 110x86x54cm. Co...

Eiken kist
Resultaat: 120 EUR

Massief eikenhouten kerfgesneden dekenkist 70-er jaren. Gemaakt door Bruggink Weerselo 75x145x55cm. Cond.: G

Halve maan tafeltje
Resultaat: 175 EUR

Antiek massief mahoniehouten halve maan tafeltje met twee roldeurtje. Louis Seize stijl Hollands. Mist een stukje, maar is voorhanden 71x67x35cm. Cond.: G

Massief eikenhouten klassieke kist
Startprijs 40 EUR

Massief eikenhouten dekenkist. Voorfront met snijwerk en tevens open te klappen 70-er jaren 50x114x45cm. Cond.: R

Eikenhouten secretaire Holland
Startprijs 600 EUR

Eikenhouten secretaire, Holland Willem II, ca. 1880, Cond.: G 176 x 112 x 45cm.

Bijzettafeltje
Resultaat: 35 EUR

Mahoniehouten bijzettafeltje met lade en etage 20e eeuw 88x40x32cm. Cond.: G

Klaptafel en 4 stoelen
Resultaat: 105 EUR

Oud Hollandse klaptafel (75xø110cm.) met daarbij 4 Oud Hollandse stoelen (102x46x43cm.) met pitriet. 19e eeuwse stijl in eikenhout. Cond.: G

Mahoniehouten boekenkast
Resultaat: 550 EUR

Mahoniehouten boekenkast, z.g.n. Werdecke systeem, met 5 opklapbare ruiten met facet geslepen glas.
H.215x105x40 cm.

Notenhouten hangvitrine
Startprijs 20 EUR

Notenhouten wandvitrinekast 2e helft 20e eeuw 55x57x16cm. Cond.: G

Engels schrijfbureau ca. 1860
Resultaat: 450 EUR

Engels mahoniehouten schrijfbureau ca. 1860 met rood lederen ingelegd blad en diverse laadjes. geheel staand op wieltjes 80x119x60cm. Cond.: G

Eiken pastoorskast
Resultaat: 750 EUR

Kapitale pastoorskast Holland ca. 1780 op gedraaide bolpoten. Plintlade in voetlijst, zware koplijst. 210x66x175cm. Taxatiewaarde: € 4.000,-

Biedermeier stoel
Resultaat: 50 EUR

Beukenhouten Oud Hollandse biedermeier stoel met pastelachtige gobelin bekleding 20e eeuw 76x94x60cm. Cond.: G

Kaarttafel
Startprijs 275 EUR

Engelse mahoniehouten speeltafel (opklapbaar) in goede staat. Eind 19e eeuw op gedraaide poten 72x84x42cm. Cond.: G

2 Armleunstoelen
Startprijs 100 EUR

2 Eikenhouten armleunstoelen met webbing in de rug. Gemaakt in de Thonetstijl 89x58x53cm.

Theewagen, ovaal
Startprijs 40 EUR

Ovale eikenhouten serveerwagen op wieltjes 20e eeuw 57x50x70cm. Cond.: G

Spiegel 1910 en bordje
Resultaat: 25 EUR

Antieke spiegel met facet geslepen glas begin 20e eeuw. beschilderde lijst 79x23x4cm. Cond.: R

Hang vitrine kastje
Startprijs 150 EUR

Eikenhouten Hollandse hangvitrinekast in de barokstijl ca. 1920 98x90x22cm. Cond.: G

6 Stoelen Art Deco stijl
Startprijs 600 EUR

6 Stoelen Art Deco stijl van 1920. Notenhout met deels wortelnoten opgelegd. Nieuwe stoffering.

Medicijnkastje
Resultaat: 50 EUR

Eikenhouten medicijn hangkastje ca. 1920 met een klein kroontje. Deurtje afgezet met groot zinken besalg 51x54x18cm. Cond.: G

Rolluiken kastje
Startprijs 100 EUR

Antiek mahoniehouten fineer rolluikenkastje 19e eeuw. Empire met opklapbaar blad (scheuren in de zijkant), fineer in goede staat 85x39x38cm. Cond.: R

3-Poot biedermeier tafeltje
Startprijs 60 EUR

Mahoniehouten biedermeier bijzettafeltje Hollands 19e eeuw. Heeft een geschulpt blad (blad moet iets gelijmd worden) 69x65x49cm.

Engels luierkabinet
Startprijs 2.000 EUR

Engels luierkabinet Sheraton ca. 1820. Mahonie met deels massief front. 3 Laden en 2 deuren. Bovengedeelte met 3 geïntegreerde schuiflades. 177x111x52cm. Taxatiewaarde: € 5.000,-

Bidstoel met kruis
Resultaat: 60 EUR

Bidstoeltje met rode bekleding. Stoeltje heeft getorste rugleuning met daarin een kruis verwerkt en daarboven een vakje voor het kerkboekje ca. 1880-1890 102x50x38cm. Cond.: G

Kapitale porseleinkast
Startprijs 800 EUR

Kapitale porseleinkast in barokstijl ca. 1890 op klauwpoten. Dubbelgebogen kap met oplopende deuren, mahoniehout opgelegd 216x162x48cm.

Theewagen
Resultaat: 30 EUR

Notenhouten theewagen met wieltjes, mooie kwaliteit 20e eeuw. 68x61x43cm. Cond.: G

Halve maan tafeltje
Resultaat: 45 EUR

Notenkleurig halve maan tafeltje op 3-spant 20e eeuws. Met marmer ingelegd blad. Front met divers snijwerk 91x50x28cm. Cond.: G

Baroksecretaire
Startprijs 1.250 EUR

Massief eiken baroksecretaire Duits omgeving Bodensee 1780. Klep en deuren met verlijste panelen en snijwerk. Binnenwerk met veel laadjes 138x120x51cm.