Grote zwarte reiskoffer begin 20e eeuw. Koffer is staand open te klappen gemaakt door de firma Spaulding Amerika 106x60x60cm.
Notenkleurig halve maan tafeltje op 3-spant 20e eeuws. Met marmer ingelegd blad. Front met divers snijwerk 91x50x28cm. Cond.: G
Vuurvergulde ovale spiegel ca. 1860 herkomst Frankrijk. Lijst is van houtwerk met vergulde kuif vompleet uitgewerkt 117x80cm. Cond.: G
Staande smeedijzeren Jugendstil stijl lamp met tulpenglazen 21e eeuw. 160x32cm. Cond.: U
Eikenhouten 20-er jaren rolbureau. Onder met 2 deurtjes en 2 lades. Boven achter de rol diverse vakverdeling. Oude houtwormgaatjes zichtbaar. 112x123x75cm.
Groot handgeknoopt Perzisch tapijt met in het midden een medaillon. Prachtig van kleur 20e eeuw 300x200cm. Cond.: G
Handgeknoopt Perzisch tapijt met blauwe omranding en in het midden een medaillon 238x169cm. Cond.: G
Gezwarte Franse Bouille wandconsole met 1 lade. 19e eeuws geheel met messing ingelegd en geheel omrand met bronzen ornamenten 72x107x35cm. Is een tafel geweest vroeger
Antieke eiken pastoorskast 18e eeuw Gelderland met mooie patina. Klein formaat, origineel slot en mooie binnenkant 184x55x137cm. Cond.: G
4 Massief notenhouten stoelen Louis Seize midden 19e eeuw. Stoelen zijn van topkwaliteit. In de rug gestoffeerd met een medaillon waarboven een gesneden kroontje zit 94x44x41cm. Cond.: G
Bronskleurige scheepshanglamp 21e eeuw in nieuwstaat 60xø28cm. Cond.: G
Mooie wortelnoten dubbelgebogen barokvitrine ca. 1960 met 2 beglaasde deuren en onder 4 laden. Boven een mooi geslepen kroontje 212x156x40cm. Cond.: G
Decoratieve spiegel in empire stijl,midden 20e eeuw, kunststof lijst verguld.125x69cm.
Oud Chinees mahoniehouten klaptafeltje met koperen losse bladen. Bewerkt 20e eeuw ø64cm. Tevens een los bewerkt messing diendblad 20e eeuw 51x27x2cm. Cond.: G
Ovaal tablet van mahonie fineer. In het midden inlegwerk van licht citroenhout. Grepen van massief gegoten messing
Massief eikenhouten Engels tin buffet 20e eeuw. Naar voorbeeld van 17e eeuws buffet. Onder met twee deuren en twee lades 180x123x48cm. Cond.: G
Hollands Jugendstil eikenhouten buffetkastje met glas-in-lood vensters en mooi uitgesneden ornamenten. Origineel koperbeslag 215x110x50cm. Cond.: U
Oud kamerscherm gesigneerd J.M. '77. Beschilderd met aan de ene zijde landschappen en aan de andere zijde Art-Deco achtige kleurrijke beschildering 171x183x4cm. Cond.: G
Antieke orgelgebogen gebombeerde Nederlandse klepsecretaire 19e eeuw. Notenhout gefineerd met wortelnoten. Staand op klauwpoten met origineel bronzen beslag. Bijzonder mooie binnenkant 110x86x54cm. Co...
Massief eikenhouten kerfgesneden dekenkist 70-er jaren. Gemaakt door Bruggink Weerselo 75x145x55cm. Cond.: G
Antiek massief mahoniehouten halve maan tafeltje met twee roldeurtje. Louis Seize stijl Hollands. Mist een stukje, maar is voorhanden 71x67x35cm. Cond.: G
Massief eikenhouten dekenkist. Voorfront met snijwerk en tevens open te klappen 70-er jaren 50x114x45cm. Cond.: R
Eikenhouten secretaire, Holland Willem II, ca. 1880, Cond.: G 176 x 112 x 45cm.
Mahoniehouten bijzettafeltje met lade en etage 20e eeuw 88x40x32cm. Cond.: G
Oud Hollandse klaptafel (75xø110cm.) met daarbij 4 Oud Hollandse stoelen (102x46x43cm.) met pitriet. 19e eeuwse stijl in eikenhout. Cond.: G
Mahoniehouten boekenkast, z.g.n. Werdecke systeem, met 5 opklapbare ruiten met facet geslepen glas.
H.215x105x40 cm.
Notenhouten wandvitrinekast 2e helft 20e eeuw 55x57x16cm. Cond.: G
Engels mahoniehouten schrijfbureau ca. 1860 met rood lederen ingelegd blad en diverse laadjes. geheel staand op wieltjes 80x119x60cm. Cond.: G
Kapitale pastoorskast Holland ca. 1780 op gedraaide bolpoten. Plintlade in voetlijst, zware koplijst. 210x66x175cm. Taxatiewaarde: € 4.000,-
Beukenhouten Oud Hollandse biedermeier stoel met pastelachtige gobelin bekleding 20e eeuw 76x94x60cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten speeltafel (opklapbaar) in goede staat. Eind 19e eeuw op gedraaide poten 72x84x42cm. Cond.: G
2 Eikenhouten armleunstoelen met webbing in de rug. Gemaakt in de Thonetstijl 89x58x53cm.
Ovale eikenhouten serveerwagen op wieltjes 20e eeuw 57x50x70cm. Cond.: G
Antieke spiegel met facet geslepen glas begin 20e eeuw. beschilderde lijst 79x23x4cm. Cond.: R
Eikenhouten Hollandse hangvitrinekast in de barokstijl ca. 1920 98x90x22cm. Cond.: G
6 Stoelen Art Deco stijl van 1920. Notenhout met deels wortelnoten opgelegd. Nieuwe stoffering.
Eikenhouten medicijn hangkastje ca. 1920 met een klein kroontje. Deurtje afgezet met groot zinken besalg 51x54x18cm. Cond.: G
Antiek mahoniehouten fineer rolluikenkastje 19e eeuw. Empire met opklapbaar blad (scheuren in de zijkant), fineer in goede staat 85x39x38cm. Cond.: R
Mahoniehouten biedermeier bijzettafeltje Hollands 19e eeuw. Heeft een geschulpt blad (blad moet iets gelijmd worden) 69x65x49cm.
Engels luierkabinet Sheraton ca. 1820. Mahonie met deels massief front. 3 Laden en 2 deuren. Bovengedeelte met 3 geïntegreerde schuiflades. 177x111x52cm. Taxatiewaarde: € 5.000,-
Bidstoeltje met rode bekleding. Stoeltje heeft getorste rugleuning met daarin een kruis verwerkt en daarboven een vakje voor het kerkboekje ca. 1880-1890 102x50x38cm. Cond.: G
Kapitale porseleinkast in barokstijl ca. 1890 op klauwpoten. Dubbelgebogen kap met oplopende deuren, mahoniehout opgelegd 216x162x48cm.
Notenhouten theewagen met wieltjes, mooie kwaliteit 20e eeuw. 68x61x43cm. Cond.: G
Notenkleurig halve maan tafeltje op 3-spant 20e eeuws. Met marmer ingelegd blad. Front met divers snijwerk 91x50x28cm. Cond.: G
Massief eiken baroksecretaire Duits omgeving Bodensee 1780. Klep en deuren met verlijste panelen en snijwerk. Binnenwerk met veel laadjes 138x120x51cm.