Massief eikenhouten Empire halve maan tafeltje. Hollands met 2 wegdraaiende lades ca. 1800 74x61x30cm. Cond.: G
Hollandse mahoniehouten vitrinekast Louis Quinze ca. 1780. 3 Gebombeerde laden met bronzen beslag en getrapte kop. 3 Ruitjes kapot 237x151x52cm. Kast heeft een beurt nodig
Notenhouten boekenkastje met twee beglaasde deuren. Frankrijk ca. 1800. 180x110x41cm.
Engelse 18e eeuwse side-table van kastanjehout met 3 lades. Prachtige patina 77x174x55cm. Cond.: G
Antieke smeedijzeren scheepskluis eind 17e begin 18e eeuw. Met origineel slot en sleutels op houten voet. Rondom met geklonken smeedijzeren banden. Binnenzijde met opengewerkt slot vergrendelt naar al...
Engels mahoniehouten kamerscherm bestaand uit 3 panelen. Binnenin bedekt met blauwe stof ca. 1840 187x180cm. Cond.: U
Gezwarte Franse Bouille wandconsole met 1 lade. 19e eeuws geheel met messing ingelegd en geheel omrand met bronzen ornamenten 72x107x35cm. Is een tafel geweest vroeger
Antiek massief eiken Hollandse barok secretaire. Geheel opgelegd met wortelnoten fineer. De binnenkant is voorzien van diverse laadjes en vakverdeling ingelegd met bandintarsia. Klep ingelegd met groe...
Grote barok sieraden-toon vitrine midden 20e eeuw. Goudkleurig, compleet uitgesneden met 8 schuiflades en overal met geslepen glas 102x250x65cm. Cond.: G
Duitse barokstijl commode ca. 1980. Dubbelgebogen front met bandelwerk inlegwerk. Handgepolitoerd. gerestaureerd 80x105x55cm. Cond.: G
Duitse mahoniehouten klepsecretaire ca. 1880 Louis Philippe. Recentelijk gerestaureerd voor € 1000,00 178x97x45cm. (103cm. open) Cond.: G
Bronzen vierkante stantionshanglamp . Brons gepatineerd met facet geslepen glas en 4 fittingen. 25x25x70cm.
Noten halkastje met spiegelopzet. Onder heeft het kastje een klep met daarachter 1 schapje. Panelen met snijwerk, spiegel is facet geslepen met bovenop 2 tollen ca. 1880 230x95x55,5cm. Cond.: G
4 Stoelen uit de eerste serie van Verner Panton chairs. Van de Amerikaanse firma Herman Miller Collections. 1967-1968. In 1969 gekocht bij Metz en Co. in Amsterdam. Stoelen zijn gemaakt van kunststof....
Notenhouten strak Art Deco bankje ca. 1920 afgezet met zwarte lijsten. Bank heeft 4 taps toelopende pootjes. Bank is compleet nieuw gepolitoerd 45x135x48cm. Cond.: G
Jachtstel garnituur bestaand uit een sofa, 2 stoelen, 2 armleunstoelen en een tafel (Zuid-Duits of Oostenrijks). Massief notenhout ingelegd met meerdere soorten vruchtenhout. Rugleuning met doorbroken...
Mahoniehouten bidstoeltje 19e eeuw. Stoeltje is in de Gotische stijl gemaakt. Bovenin zit nog een klepje met daaronder een bakje 90x57x40cm. Cond.: G
Italiaanse commodeca. 1950-1960 meermaals gebogen en gebombeerd. Opgelegd met noten- en wortelnoten fineer. Inlegwerk aan de zijkanten, front met figuren. Fineerdikte 0,5 tot 2mm. Zeldzaam meubel van ...
Engelse mahoniehouten boekenkast, onder met 1 lade ca. 1900 206x126x47cm.
Jugendstil etagere-tafeltje van beukenhout begin 20e eeuw. Duitsland.Uitgewerkt en gesneden met dorpsgezicht en kasteel. 82x70x54cm. Cond.: U
Mahoniehouten in hoogte verstelbaar bedtafeltje eind 19e eeuw gemaakt door de firma Leveson & Sons Londen. Tafelblad is tevens te kantelen 75x75x40cm. Cond.: G
Notenhouten Hollandse porseleinkast 20e eeuw in uitmuntende staat 220x167x43cm. Cond.: U