Staand messing kruis uit Frankrijk, ca. 1880, 58xø16cm. Cond.: U
3 Oude wandelstokken. 2x met houten heft, 1x met verchroomde heft. Allen ca. 90cm. eind 20e eeuw Cond.: G
Oud houten vliegtuigje ter decoratie op te hangen 20e eeuw. 26x75x70cm. Cond.: G
Chinese houten schaal (14xø27cm.) en rieten koffertje (28x24x17cm.) begin 20e eeuw. Cond.: G
Staande messing petroleumlamp met glazen kap 20e eeuw 67xø20cm. Cond.: G
Antiek geémailleerd sieradendoosje ca. 1900, vermoedelijk Frankrijk 6x7x6
Laatste avondmaal gegoten uit een legering. Herkomst Spanje ca. 1920 met de tekst; "Ultima Cena de Jesus" 64,5x42cm. Cond.: G
19e Eeuws boeren slagmes met houten heft in origineel lederen schede L.: 25cm. Cond.: G
2 Oude Amerikaanse syphonflessen met gegraveerd opschrift midden 20e eeuw H.: 28cm. Cond.: G
Cloisonne vaas met bloemen beschilderd 2e helft 20e eeuw 20,5xø11cm. Cond.: G
Oude trouwfoto van een Duits echtpaar in goudkleurige lijst 36x30cm. Cond.: G
Rood koperen theepot geheel versierd met vertind messing 20e eeuw 25,5x22x11,5cm. Oude opiumpijp van hout compleet ingelegd met parelmoer. Pijp is van bamboe begin 20e eeuw.
Messing handgedreven paraplubak met Oud Hollandse voorstelling. Geheel staand op 4 leeuwepootjes 55x47x20cm. Cond.: G
Spaanse brasero 20e eeuw, messing met handgrepen 11xø45cm. Cond.: G
Art Deco hengselschaal met ronde tegel als bodem gedecoreerd met bloemen. Bovenkant verchroomd ca. 1910 16xø21cm. Cond.: G
Antieke koperen hanglamp met glazen pegels begin 20e eeuw 28x15x15cm. Cond.: U