Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Staand kruis Frankrijk
Resultaat: 25 EUR

Staand messing kruis uit Frankrijk, ca. 1880, 58xø16cm. Cond.: U

3 Wandelstokken
Resultaat: 25 EUR

3 Oude wandelstokken. 2x met houten heft, 1x met verchroomde heft. Allen ca. 90cm. eind 20e eeuw Cond.: G

Opgezette vos
Resultaat: 25 EUR

Opgezette vos leunend op een boomstronk 51x58x25cm. Cond.: G

Houten vliegtuig
Resultaat: 25 EUR

Oud houten vliegtuigje ter decoratie op te hangen 20e eeuw. 26x75x70cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Resultaat: 25 EUR

Staande petroleumlamp met groen Majolica, bewerkt met bloemen ca. 1970, 57xø25cm. Cond.: G

Houten schaal en kistje
Resultaat: 25 EUR

Chinese houten schaal (14xø27cm.) en rieten koffertje (28x24x17cm.) begin 20e eeuw. Cond.: G

Antiek houten etui
Resultaat: 25 EUR

Antiek houten timmermans etui ca. 1900 23x5,5x3,5cm. Cond.: G

Messing petroleumlamp
Resultaat: 25 EUR

Staande messing petroleumlamp met glazen kap 20e eeuw 67xø20cm. Cond.: G

Sieradendoosje
Resultaat: 25 EUR

Antiek geémailleerd sieradendoosje ca. 1900, vermoedelijk Frankrijk 6x7x6

5 Delen
Resultaat: 25 EUR

3 Antieke stoofjes, 1 modern Hindelopen stoofje en 1 Hindelopen open bakje. Diverse afmetingen Cond.: U

Doos boeken, Lexicons
Resultaat: 25 EUR

Doos met boeken. Lexicons, kinderboeken etc. Cond.: G

Koperwerk, laatste avondmaal
Resultaat: 25 EUR

Laatste avondmaal gegoten uit een legering. Herkomst Spanje ca. 1920 met de tekst; "Ultima Cena de Jesus" 64,5x42cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Resultaat: 20 EUR

Petroleumlamp handbeschilderd opaline glas met figuren ca. 1970. Messing voet, lamp is omgebouwd geweest tot elektrische lamp 58xø17cm. Cond.: G 1 haarscheur onderin het glas

Boeren slagmes
Resultaat: 20 EUR

19e Eeuws boeren slagmes met houten heft in origineel lederen schede L.: 25cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Resultaat: 20 EUR

Antieke staande petroleumlamp ca. 1900 met glazen kap en porseleinen reservoir. Met composiet voet 49xø25cm. Cond.: U

2 Syphonflessen
Resultaat: 20 EUR

2 Oude Amerikaanse syphonflessen met gegraveerd opschrift midden 20e eeuw H.: 28cm. Cond.: G

Cloisonne vaas
Resultaat: 20 EUR

Cloisonne vaas met bloemen beschilderd 2e helft 20e eeuw 20,5xø11cm. Cond.: G

3 Hertegeweien
Resultaat: 20 EUR

3 Hertegeweien. 1x Zeer oud gewei op plank van een spieser ca. 1920. 2x Losse geweien zonder plank, ook van een hertebok Cond.: G

Trouwfoto Duits echtpaar, WO II
Resultaat: 20 EUR

Oude trouwfoto van een Duits echtpaar in goudkleurige lijst 36x30cm. Cond.: G

Koperen theepot + opiumpijp
Resultaat: 20 EUR

Rood koperen theepot geheel versierd met vertind messing 20e eeuw 25,5x22x11,5cm. Oude opiumpijp van hout compleet ingelegd met parelmoer. Pijp is van bamboe begin 20e eeuw.

Messing paraplubak
Resultaat: 20 EUR

Messing handgedreven paraplubak met Oud Hollandse voorstelling. Geheel staand op 4 leeuwepootjes 55x47x20cm. Cond.: G

Brasero, messing 1970
Resultaat: 20 EUR

Spaanse brasero 20e eeuw, messing met handgrepen 11xø45cm. Cond.: G

Hengselschaaltje
Resultaat: 20 EUR

Art Deco hengselschaal met ronde tegel als bodem gedecoreerd met bloemen. Bovenkant verchroomd ca. 1910 16xø21cm. Cond.: G

Hanglampje
Resultaat: 20 EUR

Antieke koperen hanglamp met glazen pegels begin 20e eeuw 28x15x15cm. Cond.: U