05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

Ketel met theelicht
Startprijs 40 EUR

Kruidenmolen
Startprijs 20 EUR

Antieke Oosterse kruidenmolen van messing ca. 1900 25xø4,5cm. Cond.: U

Beddepan
Startprijs 30 EUR

Oude koperen beddepan 20e eeuw 100xø32cm. Cond.: U

Set gewichtjes + 2 tabaksdoosjes
Resultaat: 36 EUR

2x Tabaksdoosjes 12x8x2,5cm. en 14x7,5x2cm. 1x Gewichtensetje 14x6,5x4,5cm. Cond.: U

Staande lamp
Resultaat: 50 EUR

Haardset, blaasbalg etc
Startprijs 60 EUR

Gietijzeren voorstelling laatste avondmaal
Geen vanafprijs

Gietijzeren plaat (60x35cm.) met bijbelse voorstelling, "Het laatste avondmaal", eind 20e eeuw, Cond.: G

Haal met heksenketel
Startprijs 40 EUR

Gietijzeren beeld, 2 paarden
Resultaat: 175 EUR

Staande koperen asbak
Geen vanafprijs

2x Vuurbokken 19e eeuw.
Resultaat: 35 EUR

Twee 19e eeuwse koperen vuurbokken 26x19x20cm. Cond.: G

Weerstation 20e eeuw
Resultaat: 10 EUR

Kolenkit en houtstoof
Startprijs 20 EUR

Haardscherm
Resultaat: 40 EUR

Haardscherm in de barokstijl met goudkleurige lijst. Handbeschilderd met bloemen, zijkanten zijn klapbaar 96x108cm. Cond.: G

Bronzen paraplubak
Resultaat: 30 EUR

Bronzen parapluhouder, later groen geschilderd. Voorstellend jachthond ligt onder de boom met geweer en hoorn ernaast 20e eeuw 57x32x27cm. Cond.: G

Kraantjeskan
Geen vanafprijs

Tinnen kraantjeskan begin 20e eeuw, zwart beschilderd, 38xØ13cm. Cond.: G

Franse spekpan, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Handgedreven aker
Startprijs 80 EUR

Friese handgedreven aker met oren en poten in leeuwekop motief ca. 1880. Zijkant heeft een schuertje maar is makkelijk te repareren.

2 Wandelstokken
Startprijs 50 EUR

2 Wandelstokken. 1x met heft van een Bulldog-hoofd L.:95cm. 1x met een verzilverde knop L.: 92cm. Cond.: G

Huisrelikwie, Jezus aan kruis
Resultaat: 35 EUR

Doos diversen
Resultaat: 15 EUR

Bruin lederen reiskoffer
Geen vanafprijs

Kris
Resultaat: 50 EUR

Aziatische kris met messing gegraveerde schede. Handvat is compleet uit hout gesneden 1e helft 20e eeuw. 48x18x4,5cm. Cond.: G

2 Krissen
Resultaat: 85 EUR

Opium pijp 19e/20e eeuw
Startprijs 90 EUR

Oosterse opiumpijp 20e eeuw. Pop is gemaakt van been en handbeschilderd met oosterse tekens.31x9,5cm. Cond.: G

Koffiemolen + Pepermolen
Startprijs 20 EUR

Antieke messing koffiemolen gemerkt MRRTF ca. 1900, 18x12x12cm. Cond.: G Antieke messing pepermolen compleet geëtst en gegraveerd H.: 33cm. Cond.: G (Oosterse koffiemolen)

Deurklopper
Startprijs 20 EUR

Citer in koffer
Resultaat: 35 EUR

Oude citer in originele koffer begin 20e eeuw. Citer is afkomstig van Nederlands muziekinstrumentenbedrijf Venlo 56x42x5cm. Cond.: G

Staand kruis Frankrijk
Resultaat: 25 EUR

Staand messing kruis uit Frankrijk, ca. 1880, 58xø16cm. Cond.: U

2x Inktblotter
Resultaat: 10 EUR

Kayserzinn doosje
Startprijs 40 EUR

Duits (kayserzinn) tinnen doosje ca. 1900 met bloemmotief 11xø10cm. Cond.: U

3 Wandelstokken
Resultaat: 25 EUR

3 Oude wandelstokken. 2x met houten heft, 1x met verchroomde heft. Allen ca. 90cm. eind 20e eeuw Cond.: G

2 Stofstempels
Startprijs 20 EUR

5 Boeken
Startprijs 25 EUR

5 Boeken van Reuters (Origineel een 12 delige serie). Uitgegeven door Hans B. grube, gedrukt door Deutsches Verlagshaus Bong & Co. Berlin - Leipzig-Wien-Stuttgart Cond.: G

Bijbel met dubbele zilveren sloten
Startprijs 425 EUR

Juliana bijbel
Resultaat: 185 EUR

2 Boekjes van Vondel
Startprijs 25 EUR

2 Antieke dichtboekjes. 1x Boekje van den Vondel 1823 genaamd "Dichterlijk werken van Joost van den Vondel". 1x Boekje dichtwerken van P.A. De Genestet van C.P. Tiele

Het leven en bedrijf Michiel de Ruiter
Resultaat: 300 EUR

De werken van Cats 2-delig
Startprijs 325 EUR

Oude bijbel 18e eeuw
Geen vanafprijs

Duitse atlas
Startprijs 20 EUR

Lourdes speeldoos + cassette
Geen vanafprijs

Lourdes plaquette met speeldoos en juwelenkistje (bewerkt), hout met metaal begin 20e eeuw, 33x22x2cm en 24x15x13cm. Cond.: U

Kristallen wandlamp
Startprijs 60 EUR

Wandlamp met goud gekleurde messing achterplaat. Wandlamp heeft 3 etages en is compleet met kristal behangen. Eind 20e eeuw 80x48x26cm. Cond.: G

Kristallen wandlamp
Startprijs 60 EUR

3 Hertegeweien
Resultaat: 20 EUR

Opgezette bok
Startprijs 600 EUR

Opgezette ree
Resultaat: 225 EUR

Opgezette ree, mooi geprepareerd 64x30x25cm. Cond.: U

Opgezette vos
Resultaat: 25 EUR

Opgezette vos leunend op een boomstronk 51x58x25cm. Cond.: G