Antieke Oosterse kruidenmolen van messing ca. 1900 25xø4,5cm. Cond.: U
2x Tabaksdoosjes 12x8x2,5cm. en 14x7,5x2cm. 1x Gewichtensetje 14x6,5x4,5cm. Cond.: U
Gietijzeren plaat (60x35cm.) met bijbelse voorstelling, "Het laatste avondmaal", eind 20e eeuw, Cond.: G
Haardscherm in de barokstijl met goudkleurige lijst. Handbeschilderd met bloemen, zijkanten zijn klapbaar 96x108cm. Cond.: G
Bronzen parapluhouder, later groen geschilderd. Voorstellend jachthond ligt onder de boom met geweer en hoorn ernaast 20e eeuw 57x32x27cm. Cond.: G
Tinnen kraantjeskan begin 20e eeuw, zwart beschilderd, 38xØ13cm. Cond.: G
Friese handgedreven aker met oren en poten in leeuwekop motief ca. 1880. Zijkant heeft een schuertje maar is makkelijk te repareren.
2 Wandelstokken. 1x met heft van een Bulldog-hoofd L.:95cm. 1x met een verzilverde knop L.: 92cm. Cond.: G
Aziatische kris met messing gegraveerde schede. Handvat is compleet uit hout gesneden 1e helft 20e eeuw. 48x18x4,5cm. Cond.: G
Oosterse opiumpijp 20e eeuw. Pop is gemaakt van been en handbeschilderd met oosterse tekens.31x9,5cm. Cond.: G
Antieke messing koffiemolen gemerkt MRRTF ca. 1900, 18x12x12cm. Cond.: G Antieke messing pepermolen compleet geëtst en gegraveerd H.: 33cm. Cond.: G (Oosterse koffiemolen)
Oude citer in originele koffer begin 20e eeuw. Citer is afkomstig van Nederlands muziekinstrumentenbedrijf Venlo 56x42x5cm. Cond.: G
Staand messing kruis uit Frankrijk, ca. 1880, 58xø16cm. Cond.: U
Duits (kayserzinn) tinnen doosje ca. 1900 met bloemmotief 11xø10cm. Cond.: U
3 Oude wandelstokken. 2x met houten heft, 1x met verchroomde heft. Allen ca. 90cm. eind 20e eeuw Cond.: G
5 Boeken van Reuters (Origineel een 12 delige serie). Uitgegeven door Hans B. grube, gedrukt door Deutsches Verlagshaus Bong & Co. Berlin - Leipzig-Wien-Stuttgart Cond.: G
2 Antieke dichtboekjes. 1x Boekje van den Vondel 1823 genaamd "Dichterlijk werken van Joost van den Vondel". 1x Boekje dichtwerken van P.A. De Genestet van C.P. Tiele
Lourdes plaquette met speeldoos en juwelenkistje (bewerkt), hout met metaal begin 20e eeuw, 33x22x2cm en 24x15x13cm. Cond.: U
Wandlamp met goud gekleurde messing achterplaat. Wandlamp heeft 3 etages en is compleet met kristal behangen. Eind 20e eeuw 80x48x26cm. Cond.: G